Remonty bieżące przepustów oraz korpusów drogowych wraz z odwodnieniem w ciągach dróg powiatowych w 2021 roku na terenie Powiatu Wadowickiego
Powiat Wadowicki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00028018
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00028018/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-04-06 13:25
- Lokalizacja
- Wadowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-46fa0f38-7828-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 5512129478
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00028018 z dnia 2021-04-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty bieżące przepustów oraz korpusów drogowych wraz z odwodnieniem w ciągach dróg powiatowych w 2021 roku na terenie Powiatu Wadowickiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wadowicki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072183421
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Batorego 2
1.5.2.) Miejscowość: Wadowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@powiatwadowicki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwadowicki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiatwadowicki.pl/ogloszenia-o-przetargach/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remonty bieżące przepustów oraz korpusów drogowych wraz z odwodnieniem w ciągach dróg powiatowych w 2021 roku na terenie Powiatu Wadowickiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-46fa0f38-7828-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00028018
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000892/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Remonty bieżące przepustów oraz korpusów drogowych wraz z odwodnieniem w ciągach dróg powiatowych w 2021 roku na terenie Powiatu Wadowickiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00011297/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NIZ.272.TP.7.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje remonty bieżące przepustów oraz korpusów drogowych wraz z odwodnieniem w ciągach dróg powiatowych w 2021 roku na terenie Powiatu Wadowickiego w szczególności:
wykonanie wykopów,
remont skarp umocnionych elementami betonowymi,
wykonanie umocnienia skarp elementami betonowymi,
uzupełnienie korpusu drogi gruntem,
uzupełnienie korpusu drogi kruszywem,
wykonanie narzutu kamiennego,
wykonanie koszy siatkowo - kamiennych,
wymiana podbudowy z kruszywa,
uzupełnienie ubytków w poboczach materiałem kamiennym,
ścięcie poboczy,
wymiana nawierzchni chodnika (kostka, płyty)
wymiana krawężników, obrzeży
renowacja rowów,
wykonaniu warstwy wyrównawczej z masy mineralno - asfaltowej,
wykonanie ścianek czołowych betonowych,
wymiana elementów przepustów drogowych,
wymiana przykanalików,
drobne naprawy tynkarskie i uszczelnienia pęknięć ścian czołowych, gzymsów, itp.
oczyszczenie ścieków betonowych,
wykonanie, wymiana korytek ściekowych,
wykonanie ścieku przykrawężnikowego, betonowego,
naprawa, wymiana studni rewizyjnych, betonowych,
naprawa, wymiana studni ściekowych,
regulacja wysokościowa studni rewizyjnej,
wymiana, naprawa drogowych barier ochronnych,
wymiana, naprawa barieroporęczy na przepustach,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 271817
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 344559,58
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 271817
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BRUK-SPEC Mateusz Gancarczyk
7.3.4) Miejscowość: Śleszowice
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-03-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 271817,00
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-21| 2021-04-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |