Roboty budowlane polegające na bieżącym utrzymaniu nawierzchni mineralno-asfaltowych na terenie Rzeszowa.
Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00028940
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00028940/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-04-07 14:58
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2b5e59aa-977a-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 8133734188
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00028940 z dnia 2021-04-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane polegające na bieżącym utrzymaniu nawierzchni mineralno-asfaltowych na terenie Rzeszowa.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650614
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-064
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@erzeszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.erzeszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.erzeszow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane polegające na bieżącym utrzymaniu nawierzchni mineralno-asfaltowych na terenie Rzeszowa.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2b5e59aa-977a-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00028940
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie zostanie udzielone na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Prawo Zamówień Publicznych. Zamówienie polega na powtórzeniu podobnych robót budowlanych. Zamówienie podstawowe zostało udzielone w trybie przetargu nieograniczonego (nazwa zamówienia: „Wykonanie robót budowlanych polegających na bieżącym utrzymaniu nawierzchni mineralno-asfaltowych na terenie Rzeszowa”, numer zamówienia: CZ-I.271.24.77.2020, (umowa nr I.22.TU.2312.17.2020 r. z dnia 29.05.2020 r.), zamówienie podobne było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu, jest zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego i zostanie udzielone dotychczasowemu Wykonawcy tj. KONSORCJUM FIRM: Przedsiębiorstwo MOLTER Sp. z o.o. ul. Rzeszowska 101, 36-060 Głogów Małopolski
MOLTER Zakład Usług Transportowo Sprzętowych w Rudnej Małej Sp. z o.o. ul. Rzeszowska 101, 36-060 Głogów Małopolski
MOLTER Wytwórnia Mas Bitumicznych i Mieszanek Betonowych w Rudniku nad Sanem Sp. z o.o., ul. Rzeszowska 194 , 37-420 Rudnik nad Sanem.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-I.271.2.12.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających bieżącym utrzymaniu nawierzchni mineralno-asfaltowych na terenie Rzeszowa zgodnie z przedmiarem robót. W ramach zamówienia należy wykonać: 1) remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych asfaltowych, mieszankami mineralno-asfaltowymi w ilości ok. 286 t, 2) remont nawierzchni masą mineralno-asfaltową beton asfaltowy o gr 6 cm w ilości ok. 200 m2, 3) regulacje i wymiany istniejących wpustów ściekowych i pokryw włazów kanałowych w ilości ok. 35 szt. Zamawiający wymaga minimum dwóch grup remontowych 5 osobowych wraz
z niezbędnym sprzętem wymaganym do wykonania remontów cząstkowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki umowy określają załączniki do zaproszenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 350000,01
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 350000,01
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 350000,01
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo MOLTER Sp. z o.o.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: MOLTER Zakład Usług Transportowo Sprzętowych w Rudnej Małej Sp. z o.o. ; MOLTER Wytwórnia Mas Bitumicznych i Mieszanek Betonowych w Rudniku nad Sanem Sp. z o.o.
7.3.3) Ulica: ul. Rzeszowska 101
7.3.4) Miejscowość: Głogów Małopolski
7.3.5) Kod pocztowy: 36-060
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-03-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 350000,01
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 175 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Numer z planu postępowań o udzielenie zamówień publicznych Miejskiego Zarządu Dróg w Rzeszowie, którego pełnomocnikiem jest Urząd Miasta Rzeszowa - 1.1.18. Termin realizacji zamówienia: 25 tygodni od podpisania umowy.| 2021-04-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |