Sukcesywne dostawy materiałów elektrycznych, hydraulicznych, budowlanych i eksploatacyjnych do Centralnego Ośrodka Sportu w Warszawie w podziale na części
Centralny Ośrodek Sportu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00028913
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-04-07 14:45
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7010273950
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Elektryczne artykuły i akcesoriaKrany, kurki, zawory i podobna armaturaMateriały budowlaneRóżne materiały budowlaneArtykuły różne
Wykonawcy
4 przyznane
KACZMAREK ELECTRIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWolsztyn, PL
61 500 PLNSEA BRONIKOWSKI SPÓŁKA JAWNAPłock, PL
61 500 PLNPrzedsiębiorstwo Handlowe "SEA" Paweł BronikowskiPłock, PL
61 500 PLNSEA BRONIKOWSKI SPÓŁKA JAWNAPłock, PL
61 500 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.