Wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy dróg na terenie Gminy Chmielnik wraz ze świadczeniem nadzoru autorskiego przy realizacji zaprojektowanych robót

Gmina Chmielnik

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00028463
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00028463/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2021-04-07 10:26
Lokalizacja
Chmielnik, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-33c7ca60-7673-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
6572531581
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychKalkulacja kosztów, monitoring kosztówNadzór nad projektem i dokumentacjąUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Wykonawcy

1 przyznane

JAROSŁAW BIAŁEKKielce, PL · lot 1
12 270 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00028463 z dnia 2021-04-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy dróg na terenie Gminy Chmielnik wraz ze świadczeniem nadzoru autorskiego przy realizacji zaprojektowanych robót

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chmielnik

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009745

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Kościuszki 7

1.5.2.) Miejscowość: Chmielnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-020

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 413543273

1.5.8.) Numer faksu: 413543273

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@chmielnik.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chmielnik.com

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://chmielnik.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy dróg na terenie Gminy Chmielnik wraz ze świadczeniem nadzoru autorskiego przy realizacji zaprojektowanych robót

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-33c7ca60-7673-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00028463

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000824/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.5 Opracowanie dokumentacji projektowej dla przebudowy dróg na terenie Gminy Chmielnik

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00010254/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IPS.271.3.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 535530,35 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie projektu budowlanego – wykonawczego na budowę drogi wewnętrznej wraz z oświetleniem ulicznym na działce o numerze ewidencyjnym 77, obręb geodezyjny Celiny, Gmina Chmielnik.
Stan istniejący: obecnie droga gruntowa.
Założenia projektowe: budowa drogi o długości ok. 360,00 mb. jezdni asfaltowej o szerokości ok. 3,5 mb zjazdy do posesji Początek projektowanej trasy musi nawiązywać do istniejącej drogi krajowej 73. Koniec opracowania przy dz. nr 78/21 (koniec działki).
Budowa oświetlenia ulicznego wzdłuż tej drogi (Wykonawca w dokumentacji projektowej przyjmie oprawy LED o odpowiedniej mocy z możliwością współpracy
z systemem oświetlenia istniejącym na terenie Gminy Chmielnik).
Początek projektowanej trasy musi nawiązywać do istniejącej drogi krajowej 73. Koniec opracowania przy dz. nr 78/21 (koniec działki).
Teren opracowania nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

71244000-0 - Kalkulacja kosztów, monitoring kosztów

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.5.) Wartość części: 17942,4 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie projektu budowlanego – wykonawczego na budowę drogi wewnętrznej na działce o nr ewidencyjnym 923, obręb geodezyjny Ługi gmina Chmielnik.
Stan istniejący: droga gruntowa całość o długości ok. 250,00 mb.
Założenia projektowe: budowa drogi - asfaltowa o szerokości dostosowanej do szerokości działki drogowej przy zachowaniu 0,5 m poboczy.
Teren opracowania nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Gmina jest w posiadaniu mapy do celów projektowych na ten zakres projektu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

71244000-0 - Kalkulacja kosztów, monitoring kosztów

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.5.) Wartość części: 12460 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie projektu budowlano - wykonawczego na budowę chodnika (jednostronnie) w ciągu drogi gminnej dz. nr 395, obręb geodezyjny Suchowola gmina Chmielnik.
Stan istniejący: droga publiczna gminna, odcinek – od km 0+000 do km 0+244, Nawierzchnia asfaltowa szerokość 5 mb od km 0+545 do km 1+452- długości ok. 907 mb.
Założenia projektowe: Dostosowanie do parametrów drogi klasy D. W ramach opracowania należy uwzględnić odprowadzenie wód opadowych, zjazdy do posesji, ewentualne projekty branżowe usunięcia kolizji.
Teren opracowania nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
W ramach opracowania należy uwzględnić odprowadzenie wód opadowych, zjazdy do posesji, ewentualne projekty branżowe usunięcia kolizji, poszerzenie pasa drogowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

71244000-0 - Kalkulacja kosztów, monitoring kosztów

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.5.) Wartość części: 75527,7 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie projektu budowlano - wykonawczego na przebudowę drogi-ulicy działki drogowe 1531/3, 1531/1, 1332/15, 1304/10, 1531/4, 1304/3, 1262/1 obręb Chmielnik.
Stan istniejący: droga publiczna gminna, klasa – D, odcinek – od km 0+000 do km 0+244, długość 244 mb., obustronny chodnik o szerokości od 1,5-2,3.
Założenia projektowe: Dostosowanie do parametrów drogi klasy D. W ramach opracowania należy uwzględnić odprowadzenie wód opadowych, zjazdy do posesji, ewentualne projekty branżowe usunięcia kolizji.
Teren opracowania nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

71244000-0 - Kalkulacja kosztów, monitoring kosztów

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.5.) Wartość części: 20318,37 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie projektu budowlano - wykonawczego na budowę chodnika w ciągu drogi powiatowej dz. nr 397, obręb geodezyjny Suchowola.
Stan istniejący: odcinek – od km 0+080 do km 1+450 ok. 1370 mb., klasa – D, Szerokość jezdni asfaltowej – 5,0 mb , odwodnienie – na części rowy.
Założenia projektowe: Dostosowanie do parametrów drogi klasy D – z chodnikiem jednostronnym. W ramach opracowania należy uwzględnić odprowadzenie wód opadowych, zjazdy do posesji, ewentualne projekty branżowe usunięcia kolizji.
Teren opracowania nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

71244000-0 - Kalkulacja kosztów, monitoring kosztów

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.5.) Wartość części: 114082,64 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie projektu budowlano - wykonawczego na budowę chodnika w ciągu drogi powiatowej dz. nr 200, 106, 128/2, obręb Chmielnik.
Stan istniejący: kilometraż – od 0+000 do km 0+830, długość – 830 mb., klasa – L, szerokość jezdni asfaltowej – 5,0 mb, odwodnienie powierzchniowe.
Założenia projektowe: Dostosowanie do parametrów drogi klasy Z – z chodnikiem jednostronnym.
W ramach opracowania należy uwzględnić odprowadzenie wód opadowych, zjazdy do posesji, ewentualne projekty branżowe usunięcia kolizji.
Teren opracowania nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

71244000-0 - Kalkulacja kosztów, monitoring kosztów

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.5.) Wartość części: 69115,76 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie projektu budowlano - wykonawczego na budowę chodnika w ciągu drogi powiatowej działka numer 268, obręb geodezyjny Szyszczyce, gmina Chmielnik.
Stan istniejący: kilometraż – 3+210 do 4+810 długość. 1600,00 mb., klasa Z, szerokość jezdni asfaltowej – 5,5 mb, odwodnienie powierzchniowe, na części rowy.
Założenia projektowe: budowa chodnika – jednostronnego.. W ramach opracowania należy uwzględnić odprowadzenie wód opadowych, zjazdy do posesji, ewentualne projekty branżowe usunięcia kolizji.
Teren opracowania nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

71244000-0 - Kalkulacja kosztów, monitoring kosztów

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.5.) Wartość części: 133235,2 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie projektu budowlano - wykonawczego na przebudowę drogi w ciągu drogi powiatowej działka nr 104, obręb geodezyjny Kotlice, gmina Chmielnik.
Stan istniejący: kilometraż – 0+770 do 1+920, długość – 1150 mb, klasa – L, tłuczniowa szerokości – 5 mb, obustronny rów.
Założenia projektowe: wzmocnienie istniejącej podbudowy, nawierzchnia asfaltowa, pobocza rowy.
Teren opracowania nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

71244000-0 - Kalkulacja kosztów, monitoring kosztów

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.5.) Wartość części: 92848,28 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

1) Część 1 zamówienia „Budowa drogi wewnętrznej ( działka nr 77) w sołectwie Celiny Nowe”
Zgodnie z art.255 pkt 3) Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że Zamawiający może zwiększyć te kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
Na Część 1 zamówienia w prowadzonym postępowaniu wpłynęły dwie oferty:
a) Oferta nr 1 - Rafał Ślusarski Specjalistyczne Biuro Inwestycyjno-Inżynierskie PROSTA PROJEKT, Piotrkowice, ul. Kielecka 37, 26-020 Chmielnik na wartość brutto 57 810,00 zł
b) Oferta nr 2 - Drogowa Pracownia Projektowa Jarosław Białek, ul. Złota 23 lok. 312, 25-015 Kielce na wartość brutto – 29 630,00 zł brutto
Przed otwarciem ofert Zamawiający działając na podstawie art.222 ust.4 Pzp zamieścił informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia dla Części 1 zamówienia tj. 15 000,00 zł brutto
W związku z tym, iż cena z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia na podstawie art. 255 pkt.3) Pzp zamówienie w tej części zostaje unieważnione.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 29630

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 57810

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 12270

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 54120

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 12270

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Drogowa Pracownia Projektowa Jarosław Białek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9590541290

7.3.3) Ulica: ul.Złota 23/312

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-015

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 12270,00

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na Część 3 zamówienia w prowadzonym postępowaniu wpłynęły dwie oferty:
a) Oferta nr 1 - Rafał Ślusarski Specjalistyczne Biuro Inwestycyjno-Inżynierskie PROSTA PROJEKT, Piotrkowice, ul. Kielecka 37, 26-020 Chmielnik na wartość brutto 172 200,00 zł
b) Oferta nr 2 - Drogowa Pracownia Projektowa Jarosław Białek, ul. Złota 23 lok. 312, 25-015 Kielce na wartość brutto – 93 903,00 zł brutto
Przed otwarciem ofert Zamawiający działając na podstawie art.222 ust.4 Pzp zamieścił informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia dla Części 1 zamówienia tj. 15 000,00 zł brutto
W związku z tym, iż cena z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia na podstawie art. 255 pkt.3) Pzp zamówienie w tej części zostaje unieważnione.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 93903

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 172200

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na Część 4 zamówienia w prowadzonym postępowaniu wpłynęły dwie oferty:
a) Oferta nr 1 - Rafał Ślusarski Specjalistyczne Biuro Inwestycyjno-Inżynierskie PROSTA PROJEKT, Piotrkowice, ul. Kielecka 37, 26-020 Chmielnik na wartość brutto 54 120,00 zł
b) Oferta nr 2 - Drogowa Pracownia Projektowa Jarosław Białek, ul. Złota 23 lok. 312, 25-015 Kielce na wartość brutto – 107 562,00 zł brutto
Przed otwarciem ofert Zamawiający działając na podstawie art.222 ust.4 Pzp zamieścił informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia dla Części 1 zamówienia tj. 15 000,00 zł brutto
W związku z tym, iż cena z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia na podstawie art. 255 pkt.3) Pzp zamówienie w tej części zostaje unieważnione.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 54120

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 107562

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na Część 5 zamówienia w prowadzonym postępowaniu wpłynęły dwie oferty:
a) Oferta nr 1 - Rafał Ślusarski Specjalistyczne Biuro Inwestycyjno-Inżynierskie PROSTA PROJEKT, Piotrkowice, ul. Kielecka 37, 26-020 Chmielnik na wartość brutto 184 500,00 zł
b) Oferta nr 2 - Drogowa Pracownia Projektowa Jarosław Białek, ul. Złota 23 lok. 312, 25-015 Kielce na wartość brutto – 72 584,00 zł brutto
Przed otwarciem ofert Zamawiający działając na podstawie art.222 ust.4 Pzp zamieścił informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia dla Części 1 zamówienia tj. 25 000,00 zł brutto
W związku z tym, iż cena z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia na podstawie art. 255 pkt.3) Pzp zamówienie w tej części zostaje unieważnione.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 72584

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 184500

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na Część 6 zamówienia w prowadzonym postępowaniu wpłynęły dwie oferty:
a) Oferta nr 1 - Rafał Ślusarski Specjalistyczne Biuro Inwestycyjno-Inżynierskie PROSTA PROJEKT, Piotrkowice, ul. Kielecka 37, 26-020 Chmielnik na wartość brutto 135 300,00 zł
b) Oferta nr 2 - Drogowa Pracownia Projektowa Jarosław Białek, ul. Złota 23 lok. 312, 25-015 Kielce na wartość brutto – 78 019,00 zł brutto
Przed otwarciem ofert Zamawiający działając na podstawie art.222 ust.4 Pzp zamieścił informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia dla Części 1 zamówienia tj. 30 000,00 zł brutto
W związku z tym, iż cena z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia na podstawie art. 255 pkt.3) Pzp zamówienie w tej części zostaje unieważnione.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 78019

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 135300

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne:
Na Część 7 zamówienia w prowadzonym postępowaniu wpłynęły dwie oferty:
a) Oferta nr 1 - Rafał Ślusarski Specjalistyczne Biuro Inwestycyjno-Inżynierskie PROSTA PROJEKT, Piotrkowice, ul. Kielecka 37, 26-020 Chmielnik na wartość brutto 209 100,00 zł
b) Oferta nr 2 - Drogowa Pracownia Projektowa Jarosław Białek, ul. Złota 23 lok. 312, 25-015 Kielce na wartość brutto – 78 059,00 zł brutto
Przed otwarciem ofert Zamawiający działając na podstawie art.222 ust.4 Pzp zamieścił informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia dla Części 1 zamówienia tj.50 000,00 zł brutto
W związku z tym, iż cena z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia na podstawie art. 255 pkt. 3) Pzp zamówienie w tej części zostaje unieważnione.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 78059

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 209100

Część 8

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na Część 8 zamówienia w prowadzonym postępowaniu wpłynęły dwie oferty:
a) Oferta nr 1 - Rafał Ślusarski Specjalistyczne Biuro Inwestycyjno-Inżynierskie PROSTA PROJEKT, Piotrkowice, ul. Kielecka 37, 26-020 Chmielnik na wartość brutto 212 175,00 zł
b) Oferta nr 2 - Drogowa Pracownia Projektowa Jarosław Białek, ul. Złota 23 lok. 312, 25-015 Kielce na wartość brutto – 53 877,00 zł brutto
Przed otwarciem ofert Zamawiający działając na podstawie art.222 ust.4 Pzp zamieścił informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia dla Części 1 zamówienia tj. 25 000,00 zł brutto
W związku z tym, iż cena z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia na podstawie art. 255 pkt. 3) Pzp zamówienie w tej części zostaje unieważnione.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 8)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 53877

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 212175

2021-04-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi