Modernizacja przepompowni sieciowej tranzytowej w Prusach w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Modernizacja kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Kondratowice - II
Gmina Kondratowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00028789
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00028789/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-04-07 13:36
- Lokalizacja
- Prusy, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-473770a8-8306-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 9141196122
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00028789 z dnia 2021-04-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja przepompowni sieciowej tranzytowej w Prusach w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Modernizacja kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Kondratowice - II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kondratowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934940
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kondratowice, Nowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Prusy
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-150
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 713927681
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kondratowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kondratowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.kondratowice.biuletyn.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja przepompowni sieciowej tranzytowej w Prusach w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Modernizacja kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Kondratowice - II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-473770a8-8306-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00028789
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007384/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja przepompowni tranzytowej w Prusach w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Modernizacja kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Kondratowice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00017294/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.271.2.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja przepompowni sieciowej tranzytowej w miejscowości Prusy w obrębie działki nr 126/5. Zakres robót obejmuje:
a) wykonanie wykopu pod przepompownię
b) posadowienie zbiornika przepompowni w wykopie zgodnie z projektem
c) wykonanie wykopu pod nowy rurociąg grawitacyjny i tłoczny do miejsca połączenia ich z rurociągami ze starej przepompowni i położenie rur.
d) przełożenie kabla zasilającego nową przepompownie
e) zasypanie wykopów z utwardzeniem i odtworzeniem nawierzchni
f) wykonanie wpinki nowego rurociągu do rurociągu tłocznego i grawitacyjnego
g) wykonanie zagospodarowania terenu przepompowni tz ogródka o wym. Ok 5mx5m wyłożonego kostką brukową, ogrodzonego z furtką.
h) wykonanie dokumentacji powykonawczej (geodezja)
i) utrzymanie ciągłości odprowadzania ścieków podczas prowadzenia prac budowlanych/montażowych.
j) demontaż istniejącej pompowni (zbiornika, armatury, przewodów, rurociągów, szaf sterowniczych) wraz z utylizacją odpadów (po dokładnej konsultacji z Zamawiającym i Użytkownikiem elementów które będą przeznaczone do utylizacji)
k) poniesienie wszelkich kosztów związanych z realizacją inwestycji
Modernizacja będzie polegała na montażu nowych przepompowni wraz z pompami i armaturą w miejscu istniejących. Konieczny jest demontaż istniejących skorodowanych zbiorników betonowych wraz z całą skorodowaną armaturą i rurociągami, pompami i szafami sterowniczymi.
W przepompowni konieczność montażu pomostu technologicznego. Pomost obsługowy z kratą przeciwpoślizgową, drabina do zejścia na pomost i dno ze stali nierdzewnej zabezpieczona antypoślizgowo. Pomost wykonany ze stali kwasoodpornej 1.4401. Wszystkie elementy złączne, śruby, kołnierze, nakrętki, podkładki , kotwy i łańcuchy również ze stali kwasoodpornej. Drabinka umożliwia zejście na dno zbiornika i posiada szerokość zgodną z normą PN-80 M- 49060 (co najmniej 30 cm), wykonana ze stali kwasoodpornej 1.4401 wg PN-EN 10088-1.
Rurociągi tłoczne wewnątrz pompowni dn100 ze stali nierdzewnej zaopatrzone w zawory zwrotne i zasuwy żeliwne klinowe kołnierzowe, miękkouszczelnioną z klinem gumowanym NBR dn100 pokryte trwałą farbą epoksydową odporną na działanie ścieków. Armatura przystosowana na ciśnienie min.10bar.
Z uwagi na zmianę pomp w pompowniach należy dokonać sprawdzenia istniejących przewodów wlz zasilających od szafy sterowniczej w kierunku złącza kablowego energetyki. Wymagane przewody wlz - nie niższe niż: PG03 Prusy: YKY 5x16 żo 0,6/1kV, . W przypadku natrafienia na przewód niższy niż w/w dokonać wymiany na przewody nie niższe niż podane powyżej. W przypadku braku zapewnienia wymaganej dla danej pompowni mocy przyłączeniowej dokonać zmiany warunków. Zamawiający nie dysponuje mapką z ułożeniem kabla.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 5 – przedmiar robót oraz zał. nr 6 – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
UWAGA!
Nazwy własne produktów i materiałów przywołane w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia służą ustaleniu pożądanego standardu wykonania i określenia właściwości i wymogów technicznych założonych w dokumentacji technicznej dla projektowanych rozwiązań. Dopuszcza się zamieszczenie rozwiązań w oparciu o produkty (wyroby) innych producentów pod warunkiem:
– spełniania tych samych właściwości technicznych,
– przedstawienia zamiennych rozwiązań na piśmie (dane techniczne, atesty, dopuszczenia do stosowania, uzyskanie akceptacji Zamawiającego)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-04-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |