Organizacja ( zaplanowanie i przeprowadzenie) działań dotyczących promocji zdrowia i profilaktyki raka jelita grubego w formie indywidualnych spotkań informacyjno- edukacyjnych.
Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00029127
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-04-08 09:23
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5833162278
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi ochrony zdrowiaUsługi medyczneRóżne usługi w dziedzinie zdrowia
Wykonawcy
3 przyznane
Puls Medic Sp. z o.o.Gdańsk, PL
10 350 PLN'NADMORSKIE CENTRUM MEDYCZNE' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
10 350 PLNKatarzyna LemkeKolbudy, PL
5000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.