Gmina Nielisz Nielisz 279 22-413 Nielisz
Gmina Nielisz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00029601
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00029601/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-04-08 13:47
- Lokalizacja
- Nielisz, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-20484f62-71d3-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 9222750048
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
7 przyznanych
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00029601 z dnia 2021-04-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Gmina Nielisz
Nielisz 279
22-413 Nielisz
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nielisz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368530
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nielisz 279
1.5.2.) Miejscowość: Nielisz
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-413
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 84-6312727
1.5.8.) Numer faksu: 84-6312715
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@nielisz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: ugnielisz.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://pzpnielisz.eurzad.eu1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Gmina NieliszNielisz 279
22-413 Nielisz
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-20484f62-71d3-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00029601
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003069/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa (modernizacja) i odbudowa dróg gminnych w 2021r. na terenie Gminy Nielisz
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00008699/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KD.271.1.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 375320,60 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 305138,69 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1/ Przebudowa/Modernizacja/ drogi gminnej nr 110164L od km 0 + 723 do km 0 + 907w miejscowości Staw Ujazdowski.
Zakres robót:
ROBOTY PRZYGOTOWAWCZE
a/ Mechaniczne ścinanie poboczy o grub. 10 cm – 72,40 m2
ROBOTY NAWIERZCHNIOWE
b/ Oczyszczenie mechaniczne nawierzchni drogowych bitumicznych – 905 m2
c/ Roboty remontowe – frezowanie nawierzchni bitumicznej – 40m2
d/Wyrównanie istniejącej nawierzchni kruszywem łamanym
0-31,5mm z dodatkiem 2% cementu - 47,06 m3
e/ Wzmocnienie istniejącej nawierzchni kruszywem łamanym
0-31,5mm z dodatkiem 2% cementu - 94,12 m3
f/ Skropienie emulsją asfaltową w ilości 0,5 kg/m2 nawierzchni
drogowych - 923,10 m2
g/ Nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowych-
warstwa ścieralna asfaltowa – grub. po zagęszcz. 3 cm - 945,00 m2
h/ Nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowych-
warstwa ścieralna asfaltowa – każdy dalszy 1 cm po zagęszcz. –
Krotność = 2 - 945,00 m2
ROBOTY WYKOŃCZENIOWE
i/ Uzupełnienie poboczy gruntem z formowaniem i zagęszczeniem
mechanicznym- grunt Wykonawcy z dowozu - 28,60 m3
j/ Utwardzenie zjazdów do posesji kruszywem łamanym 0-31,5mm
z dodatkiem 2% cementu zagęszczanym mechanicznie o grub.
śr. 15 cm - 38,00m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.5.) Wartość części: 61486,53 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2/ Przebudowa/Modernizacja/ drogi gminnej nr 110166L od km 2 + 545 do km 2 + 784w miejscowości Średnie Małe.
Zakres robót:
ROBOTY PRZYGOTOWAWCZE
a/ Mechaniczne ścinanie poboczy o grub. 10 cm - 235,00m2
ROBOTY NAWIERZCHNIOWE
b/ Profilowanie i zagęszczanie podłoża wykonywane mechanicznie
pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni - 775,5 m2
c/ Roboty remontowe – frezowanie nawierzchni bitumicznej
z wywozem materiału z rozbiórki na koszt Wykonawcy - 12,00 m2
d/ Wyrównanie istniejącej nawierzchni mieszanką z kruszywa
0-31,5mm z dodatkiem 2% cementu - 100,82 m2
e/ Skropienie emulsją asfaltową w ilości 0,5 kg/m2 nawierzchni
drogowych - 775,50 m2
f/ Nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowych-
warstwa ścieralna asfaltowa – grub. po zagęszcz. 3 cm - 717,00 m2
g/ Nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowych-
warstwa ścieralna asfaltowa – każdy 1 cm grubości po zagęszcz.
Krotność = 2 - 717,00 m2
POBOCZA
h/Pobocza z kruszywa łamanego 0-31,5mm z dodatkiem 2%
cementu z zagęszczeniem mechanicznym grubości 18 cm - 235,00 m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.5.) Wartość części: 50821,94 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa/Modernizacja/ drogi gminnej nr 116163L od km 0 + 344 do km 0 +610 w miejscowości Nielisz
Zakres robót:
ROBOTY POMIAROWE
a/ Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych- trasa
dróg w terenie równinnym - 0,258 km
b/ Inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza - 0,258 km
ROBOTY PRZYGOTOWAWCZE
c/ Mechaniczne ścinanie poboczy o grub. 10 cm - 258,00 m2
ROBOTY NAWIERZCHNIOWE
d/ Profilowanie i zagęszczanie podłoża wykonywane mechanicznie
pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni - 774,00 m2
e/ Roboty remontowe – frezowanie nawierzchni bitumicznej
z wywozem materiału z rozbiórki na koszt Wykonawcy - 24,00 m2
f/ Wyrównanie istniejącej nawierzchni mieszanką z kruszywa
0-31,5mm z dodatkiem 2% cementu - 110,68 m2
g/ Skropienie emulsją asfaltową w ilości 0,5 kg/m2 nawierzchni
drogowych - 851,40 m2
h/ Nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowych-
warstwa ścieralna asfaltowa – grub. po zagęszcz. 3 cm - 798,00 m2
i/ Nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowych-
warstwa ścieralna asfaltowa – każdy 1 cm grubości po zagęszcz.
Krotność = 2 - 798,00 m2
POBOCZA
j/Pobocza z kruszywa łamanego 0-31,5mm z dodatkiem 2%
cementu z zagęszczeniem mechanicznym grubości 18 cm - 258,00 m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.5.) Wartość części: 57829,56 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
/ Przebudowa/Modernizacja/ drogi gminnej nr 110186L od km 0 + 176 do km 0 + 340 w miejscowości Wólka Złojecka.Zakres robót:
ROBOTY POMIAROWE
a/ Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych- trasa
dróg w terenie równinnym - 0,160 km
b/ Inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza - 0,160 km
ROBOTY NAWIERZCHNIOWE
a/ Profilowanie i zagęszczanie podłoża wykonywane mechanicznie
pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni - 693,00 m2
b/ Mechaniczne ścinanie poboczy o grub. 10 cm - 116,00 m2
c/ Roboty remontowe – frezowanie nawierzchni bitumicznej
z wywozem materiału z rozbiórki na koszt Wykonawcy - 18,00 m2
d/ Wyrównanie istniejącej nawierzchni mieszanką z kruszywa
0-31,5mm z dodatkiem 2% cementu - 98,02 m2
e/ Skropienie emulsją asfaltową w ilości 0,5 kg/m2 nawierzchni
drogowych - 754,00m2
f/ Nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowych-
warstwa ścieralna asfaltowa – grub. po zagęszcz. 3 cm - 696,00 m2
g/ Nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowych-
warstwa ścieralna asfaltowa – każdy 1 cm grubości po zagęszcz.
Krotność = 2 - 696,00 m2
POBOCZA
h/Pobocza z kruszywa łamanego 0-31,5mm z dodatkiem 2%
cementu z zagęszczeniem mechanicznym grubości 18 cm - 75,00 m2
i/ Uzupełnienie poboczy gruntem z formowaniem i zagęszczeniem
mechanicznym – grunt Wykonawcy z dowozu - 29,7 m3
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.5.) Wartość części: 45821,18 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Odbudowa drogi gminnej nr 110167L od km 1 + 943 do km 2 + 135 w miejscowościUjazdów.
Zakres robót:
ROBOTY NAWIERZCHNIOWE
a/ Oczyszczenie mechaniczne nawierzchni drogowych
nieulepszonych - 620,40 m2
b/ Wyrównanie istniejącej nawierzchni mieszanką z kruszywa
0-31,5mm z dodatkiem 2% cementu - 74,45 m2
c/ Roboty remontowe – frezowanie nawierzchni bitumicznej
z wywozem materiału z rozbiórki na koszt Wykonawcy - 12,00 m2
d/ Skropienie emulsją asfaltową w ilości 0,5 kg/m2 nawierzchni
drogowych - 620,40m2
e/ Nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowych-
warstwa ścieralna asfaltowa – grub. po zagęszcz. 3 cm - 576,00 m2
f/ Nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowych-
warstwa ścieralna asfaltowa – każdy 1 cm grubości po zagęszcz.
Krotność = 2 - 576,00 m2
POBOCZA
g/Pobocza z kruszywa łamanego 0-31,5mm z dodatkiem 2%
cementu z zagęszczeniem mechanicznym grubości 18 cm - 282,00 m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.5.) Wartość części: 52024,67 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa/Modernizacja/ drogi gminnej nr 110185L od km 0 + 000 do km 0 + 180i drogi gminnej nr 110182L od km 1 + 675 do km 1 + 705 w miejscowości Złojec
Zakres robót
ROBOTY POMIAROWE
a/ Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych – trasa dróg
w terenie równinnym - 0,210 km
b/ Inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza - 0,210 km
ROBOTY PRZYGOTOWAWCZE:
c/ Mechaniczne ścinanie poboczy o grub. 10 cm z wywozem gruntu
na koszt Wykonawcy - 315,00 m2
ROBOTY NAWIERZCHNIOWE
d/ Oczyszczenie mechaniczne nawierzchni drogowych bitumicznych - 735,00 m2
e/ Roboty remontowe – frezowanie nawierzchni bitumicznej
z wywozem materiału z rozbiórki na koszt Wykonawcy - 57,00 m2
f/ Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych mieszankami
mineralno-asfaltowymi z obcinaniem krawędzi mechanicznie - 4,00 ton
g/ Wyrównanie istniejącej nawierzchni mieszanką z kruszywa
0-31,5mmzdodatkiem2%cementu zagęszczanym mechanicznie
o grub. średniej 5 cm - 39,90 m3
h/ Wzmocnienie istniejącej nawierzchni kruszywem łamanym
0-31,5mm z dodatkiem 2% cementu zagęszcz. mechanicznie
o grub. do 10 cm - 62,62 m3
i/ Skropienie emulsją asfaltową w ilości 0,5 kg/m2 nawierzchni
drogowych - 756,00 m2
j/ Nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowych-
warstwa ścieralna asfaltowa – grub. po zagęszcz. 3 cm - 792,00 m2
k/ Nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowych-
warstwa ścieralna asfaltowa – każdy 1 cm grubości po zagęszcz.
Krotność = 2 - 792,00 m2
POBOCZA
/Pobocza z kruszywa łamanego 0-31,5mm z dodatkiem 2%
cementu z zagęszczeniem mechanicznym grubości 18 cm - 315,00 m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.5.) Wartość części: 59501,87 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa/Modernizacja/ drogi gminnej nr 110181L od km 0 + 542 do km 0 +776 w miejscowości Zarudzie.
Zakres robót:
ROBOTY PRZYGOTOWAWCZE
a/ Mechaniczne ścinanie poboczy o grub. 10 cm - 234,00 m2
ROBOTY NAWIERZCHNIOWE
b/Profilowanie i zagęszczanie podłoża wykonywane mechanicznie pod
warstwy konstrukcyjne nawierzchni - 889,20 m2
c/ Roboty remontowe – frezowanie nawierzchni bitumicznej
z wywozem materiału z rozbiórki na koszt Wykonawcy - 28,00 m2
d/ Wyrównanie istniejącej nawierzchni mieszanką z kruszywa
0-31,5mm z dodatkiem 2% cementu - 44,46 m2
e/ Warstwa górna podbudowy z kruszyw łamanych 0-31,5mm
grub. 8 cm -889,20 m2
f/ Skropienie emulsją asfaltową w ilości 0,5 kg/m2 nawierzchni
drogowych - 842,40m2
g/ Nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowych-
warstwa ścieralna asfaltowa – grub. po zagęszcz. 3 cm - 847,00 m2
h/ Nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowych-
warstwa ścieralna asfaltowa – każdy 1 cm grubości po zagęszcz.
Krotność = 2 - 847,00 m2
POBOCZA
i/Pobocza z kruszywa łamanego 0-31,5mm z dodatkiem 2%
cementu z zagęszczeniem mechanicznym grubości 18 cm - 234,00 m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 57834,85 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 61486,53
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 98336,81
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 61486,53
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 950370827
7.3.3) Ulica: Peowiaków 7
7.3.4) Miejscowość: Zamość
7.3.5) Kod pocztowy: 22-400
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 61486,53
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 50821,94
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 89687,91
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 50821,94
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 950370827
7.3.3) Ulica: ul. Peowiaków 7
7.3.4) Miejscowość: Zamość
7.3.5) Kod pocztowy: 22-400
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 50821,94
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 57829,56
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 99554,58
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 57829,56
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 950370827
7.3.3) Ulica: Peowiaków 7
7.3.4) Miejscowość: Zamość
7.3.5) Kod pocztowy: 22-400
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 57829,56
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 45821,18
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 84279,85
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 45821,18
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 950370827
7.3.3) Ulica: Peowiaków 7
7.3.4) Miejscowość: Zamość
7.3.5) Kod pocztowy: 22-400
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 45821,18
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 42024,67
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 77862,17
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 42024,67
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 950370827
7.3.3) Ulica: Peowiaków 7
7.3.4) Miejscowość: Zamość
7.3.5) Kod pocztowy: 22-400
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 42024,67
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 59501,87
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 107163,76
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 59501,87
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 950370827
7.3.3) Ulica: Peowiaków 7
7.3.4) Miejscowość: Zamość
7.3.5) Kod pocztowy: 22-400
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 59501,87
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 57834,85
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 97367,06
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 57834,85
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 950370827
7.3.3) Ulica: Peowiaków 7
7.3.4) Miejscowość: Zamość
7.3.5) Kod pocztowy: 22-400
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 57834,85
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
brak| 2021-04-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |