BUDOWA ŚCIEŻEK ROWEROWYCH NA TERENIE MIASTA OSTRÓDA

GMINA MIEJSKA OSTRÓDA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00031851
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00031851/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-04-13 14:56
Lokalizacja
Ostróda, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7265e153-7cbb-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
7412090654
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

Wykonawcy

6 przyznanych

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY DRÓG I MOSTÓW DROMO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOstróda, PL · lot 0
86 082,88 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY DRÓG I MOSTÓW DROMO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOstróda, PL · lot 1
326 066,74 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY DRÓG I MOSTÓW DROMO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOstróda, PL · lot 2
178 363,39 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA DROGOWEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJędrychówko, PL · lot 3
76 037,21 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY DRÓG I MOSTÓW DROMO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOstróda, PL · lot 4
84 280,25 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY DRÓG I MOSTÓW DROMO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOstróda, PL · lot 5
307 633,92 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00031851 z dnia 2021-04-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BUDOWA ŚCIEŻEK ROWEROWYCH NA TERENIE MIASTA OSTRÓDA

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA OSTRÓDA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743404

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 24

1.5.2.) Miejscowość: Ostróda

1.5.3.) Kod pocztowy: 14-100

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zuranski@um.ostroda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bipostroda.warmia.mazury.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/umostroda

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

BUDOWA ŚCIEŻEK ROWEROWYCH NA TERENIE MIASTA OSTRÓDA

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7265e153-7cbb-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00031851

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005595/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 BUDOWA ŚCIEŻEK ROWEROWYCH NA TERENIE MIASTA OSTRÓDA

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie jest realizowane w ramach projektu „Zrównoważony transport miejski w Ostródzie- etap II”. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko- Mazurskiego na lata 2014 - 2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00013319/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1666836,27 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Odcinek „A”; parking przy Placu Tysiąclecia Państwa Polskiego- ul. Pułaskiego- dł. 110,5 m- budowa dwukierunkowej ścieżki rowerowej od km 0+000 do km 0+110,5.
Ścieżka rowerowa- dwukierunkowa z kostki bezfazowej czerwonej o szerokości 2,0 m, obustronnie ograniczona obrzeżem betonowym 8x30 cm na ławie betonowej z oporem. Wjazd do posesji i ścieżka rowerowa w km 0+000- 0+036: poszerzenie istniejącego wjazdu w celu zapewniania dojazdu
do nieruchomości. Na łączeniu ze ścieżką rowerową ustawić obrzeże betonowe 8x30 cm na ławie betonowej. Ze względu na możliwość niekontrolowanego wjazdu samochodów ciężarowych na ścieżkę na odcinku od km 0+000 do km 0+036 należy wykonać pod ścieżką wzmocnioną podbudowę.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

4.5.5.) Wartość części: 119033,12 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Odcinek „B”; ul. Bolesława Chrobrego dł. 593,85 m: przebudowa istniejącego chodnika przy ul. Bolesława Chrobrego na ciąg pieszo rowerowy od km 0+000 do km 0+446,0, budowa dwukierunkowej ścieżki rowerowej przy „Auto-Landzie” od km 0+000 do km 0+146,95.
Ciąg pieszo-rowerowy: w pasie ulicy Bolesława Chrobrego ciąg pieszo-rowerowy o szerokości 3,5 m obustronnie obramowany obrzeżem betonowym 8x30 cm na ławie z oporem. Nawierzchnia ciągu rowerowego z czerwonej kostki bezfazowej natomiast nawierzchnia chodnika z kostki betonowej koloru szarego.
Ścieżka rowerowa: Na odcinku od ul. Chrobrego do połączenia z istniejącą ścieżką wokół jeziora Sajmino dwukierunkowa ścieżka rowerowa z kostki bezfazowej czerwonej o szerokości 2,0 m, obustronnie ograniczoną obrzeżem betonowym 8x30 cm na ławie betonowej z oporem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

4.5.5.) Wartość części: 529710,95 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Odcinek „C”; ul. Władysława Jagiełły- ul. Grunwaldzka dł. 252,85 m: przebudowa istniejącego chodnika przy ul. Warmińskiej na ciąg pieszo-rowerowy.
Ciąg pieszo-rowerowy: w pasie ulicy Władysława Jagiełły oraz ulicy Warmińskiej do połączenia z ulicą Grunwaldzką ciąg pieszo-rowerowy o szerokości 3,5 m obustronnie obramowany obrzeżem betonowym 8x30 cm na ławie z oporem. Nawierzchnia ciągu rowerowego z czerwonej kostki bezfazowej natomiast nawierzchnia chodnika z kostki betonowej koloru szarego. Istniejący zjazd gruntowy projektuje się o nawierzchni z kostki betonowej obramowany krawężnikiem betonowym wtopionym na ławie betonowej z oporem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

4.5.5.) Wartość części: 332735,45 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Odcinek „D”; nabrzeże jeż. Drwęckiego dł. 609,13 m: budowa dwukierunkowej ścieżki od km 0+000 do km 0+ 161,13, wyznaczenie na istniejącym ciągu pieszym, pasa dla ruchu rowerowego od km 0+161,13 do km 0+609,13.
Ścieżka rowerowa: na odcinku od ujścia rzeki Drwęcy do ulicy Adolfa Tetzlaffa w pasie zieleni wzdłuż nabrzeża jeziora Drwęckiego projektuje się dwukierunkową ścieżkę rowerową z kostki bezfazowej czerwonej o szerokości 2,0 m, obustronnie ograniczoną obrzeżem betonowym 8x30 cm na ławie betonowej z oporem.
Ciąg pieszo-rowerowy: zmiana istniejącego ciągu spacerowego pieszego wzdłuż nabrzeża jeziora Drwęckiego na odcinku od ulicy Adolfa Tetzlaffa do istniejącego ciągu pieszo rowerowego w okolicach ulicy Spichrzowej na ciąg pieszo-rowerowy. Ciąg pieszorowerowy zostanie wyznaczony na istniejącej nawierzchni z kostki betonowej poprzez odpowiednie oznakowanie poziome i pionowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

4.5.5.) Wartość części: 126959,09 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Odcinek „E”; ul. Piaskowa- jez. Sajmino dł. 207,15 m- budowa dwukierunkowej ścieżki rowerowej od km 0+000 do km 0+207,15 łączącej istniejące ścieżki od ul. Poniatowskiego do ścieżki wokół jez. Sajmino.
Ścieżka rowerowa- na odcinku od ulicy Piaskowej (istniejąca ścieżka rowerowa) do wybudowanej ścieżki rowerowej na niezagospodarowanych terenach zielonymi w otoczeniu jeziora Sajmino /dz. nr 9-185/- dwukierunkowa ścieżka rowerowa z kostki bezfazowej czerwonej o szerokości 2,0 m, obustronnie ograniczoną obrzeżem betonowym 8x30 cm na ławie betonowej z oporem, która będzie stanowiła połączenie istniejących ścieżek.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

4.5.5.) Wartość części: 135718,99 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Odcinek „F”; Szosa Elbląska dł. 725,95 m: budowa dwukierunkowej ścieżki rowerowej od km 0+000 do km 0+ 594,05 łączącej istniejącą ścieżkę od strony trasy S-7 z istniejącą ścieżką przy ul. Szosa Elbląska, budowa dwukierunkowej ścieżki rowerowej od km 0+000 do km 0+131,90 łączącej istniejąca ścieżkę przy ul. Parkowej z projektowaną ścieżką przy ul. Szosa Elbląska.
Zakres został podzielony na dwa odcinki.
Odcinek przy ul. Partyzantów do projektowanego odcinka przy Orlenie: w km 0+000 do km 0+072,70 dwukierunkowa ścieżka rowerowa z kostki bezfazowej czerwonej o szerokości 2,0 m, obustronnie ograniczoną obrzeżem betonowym 8x30 cm na ławie betonowej z oporem. W km 0+079,70 do km 0+131,90 dwukierunkowa ścieżka rowerowa z asfaltobetonu o szerokości 2,0 m, obustronnie ograniczoną obrzeżem betonowym 8x30 cm na ławie betonowej z oporem.
Odcinek przy Orlenie: dwukierunkowa ścieżka rowerowa z asfaltobetonu o szerokości 2,0 m, obustronnie ograniczoną obrzeżem betonowym 8x30 cm na ławie betonowej z oporem. W miejscach w bezpośredniej styczności z istniejącymi jezdniami o nawierzchni bitumicznej stosuje się krawężniki wystające oraz wtopione na ławie betonowej z oporem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

4.5.5.) Wartość części: 422678,67 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 73199,72

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 164209,49

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 86082,88

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów „DROMO” Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7410003852

7.3.3) Ulica: ul. Nadrzeczna 5

7.3.4) Miejscowość: Ostróda

7.3.5) Kod pocztowy: 14-100

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 86082,88

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 326066,74

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 509286,94

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 326066,74

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów „DROMO” Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7410003852

7.3.3) Ulica: ul. Nadrzeczna 5

7.3.4) Miejscowość: Ostróda

7.3.5) Kod pocztowy: 14-100

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 326066,74

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 178363,39

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 298739,22

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 178363,39

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów „DROMO” Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7410003852

7.3.3) Ulica: ul. Nadrzeczna 5

7.3.4) Miejscowość: Ostróda

7.3.5) Kod pocztowy: 14-100

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 178363,39

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 76037,21

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 147352,20

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 76037,21

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7411969628

7.3.3) Ulica: Jędrychówko 4

7.3.4) Miejscowość: Morąg

7.3.5) Kod pocztowy: 14-300

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 76037,21

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 84280,25

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 133497,64

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 84280,25

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów „DROMO” Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7410003852

7.3.3) Ulica: ul. Nadrzeczna 5

7.3.4) Miejscowość: Ostróda

7.3.5) Kod pocztowy: 14-100

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 84280,25

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 307633,92

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 390000,00

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 307633,92

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów „DROMO” Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7410003852

7.3.3) Ulica: ul. Nadrzeczna 5

7.3.4) Miejscowość: Ostróda

7.3.5) Kod pocztowy: 14-100

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 307633,92

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

W części 6- pole Wykonawca, któremu udzielono zamówienia - województwo, zamiast warmińsko-mazurskie, wskazano mazowieckie. Błąd systemu e-zamówienia nie pozwolił na wybranie właściwego województwa z listy rozwijanej.
2021-04-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane