Dostawa drobnego sprzętu medycznego - znak sprawy Adm 4/2021
Wojewódzki Szpital Psychiatryczny im. prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00051867
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-05-12 08:37
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9570728045
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczneJednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczneCewnikiKaniulaStrzykawkiRóżne przyrządy do badań lub testowaniaPrzyrządy chirurgiczneRóżne urządzenia i produkty medyczneTworzywa sztuczne w formach podstawowychProdukty do pielęgnacji ciałaProbówkiUrządzenia do terapii gazowej i oddechowejPojemniki na mocz
Wykonawcy
13 przyznanych
ZARYS INTERNATIONAL GROUP Sp. z o.o. Sp. k. 41-808 Zabrze, ul. Pod Borem 18 NIP 6481997718Zabrze, PL
23 825,23 PLNSKAMEX Sp. z o.o. Sp. j. 93-121 Łódź, ul. Częstochowska 38/52 NIP 7280008175Łódź, PL
24 275,16 PLNKTG SEMIGAT SAE 03-450 WARSZAWA, RATUSZOWA, 11/318 NIP 5260302999Warszawa, PL
681,42 PLNCitonet-Pomorski sp. z o.o., Zabagno 18C, 83-115 SwarożynSwarożyn, PL
14 943,96 PLNZARYS INTERNATIONAL GROUP Sp. z o.o. Sp. k. 41-808 Zabrze, ul. Pod Borem 18 NIP 6481997718Zabrze, PL
7419,6 PLNZARYS INTERNATIONAL GROUP Sp. z o.o. Sp. k. 41-808 Zabrze, ul. Pod Borem 18 NIP 6481997718Zabrze, PL
24 198,2 PLNCitonet-Pomorski sp. z o.o., Zabagno 18C, 83-115 SwarożynSwarożyn, PL
63 245,89 PLNCitonet-Pomorski sp. z o.o., Zabagno 18C, 83-115 SwarożynSwarożyn, PL
24 469,62 PLNCitonet-Pomorski sp. z o.o., Zabagno 18C, 83-115 SwarożynSwarożyn, PL
31 439,47 PLNSARSTEDT Sp. z o.o. 05-082 Blizne Łaszczyńskiego, ul. Warszawska 25 NIP 7870001085Blizne Łaszczyńskiego, PL
39 389,76 PLNSINMED Sp. z o.o. 44-178 Przyszowice, ul. Graniczna 32B NIP 6312665250Przyszowice, PL
6069,6 PLNSKAMEX Sp. z o.o. Sp. j. 93-121 Łódź, ul. Częstochowska 38/52 NIP 7280008175Łódź, PL
19 116 PLNSklep Medyczny Marta Kadzewicz 10-693 Olsztyn, ul. ks. Jerzego Popiełuszki 15 NIP 7571024167Olsztyn, PL
5086,8 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.