Remont nawierzchni dróg gruntowych na terenie Gminy Wyrzysk poprzez profilowanie równiarką samojezdną oraz zagęszczanie walcem samojezdnym wibracyjnym w roku 2021
GMINA WYRZYSK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00033168
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00033168/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2021-04-15 09:11
- Lokalizacja
- Wyrzysk, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7dcd26c1-7b57-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 7642607173
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00033168 z dnia 2021-04-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Remont nawierzchni dróg gruntowych na terenie Gminy Wyrzysk poprzez profilowanie równiarką samojezdną oraz zagęszczanie walcem samojezdnym wibracyjnym w roku 2021
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WYRZYSK
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Wyrzysku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791260
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Bydgoska 29
1.5.2.) Miejscowość: Wyrzysk
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-300
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wyrzysk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wyrzysk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/wyrzysk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont nawierzchni dróg gruntowych na terenie Gminy Wyrzysk poprzez profilowanie równiarką samojezdną oraz zagęszczanie walcem samojezdnym wibracyjnym w roku 20212.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7dcd26c1-7b57-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00033168
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002417/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Remont nawierzchni dróg gruntowych na terenie Gminy Wyrzysk poprzez profilowanie równiarką samojezdną oraz zagęszczanie walcem samojezdnym wibracyjnym w roku 2021
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00012392/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPU.271.2.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 154471,54
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty polegające na profilowaniu i zagęszczaniu nawierzchni dróg gruntowych (ulepszonych i nieulepszonych) o szerokości od 3 m do 5 m wraz z rozgarnianiem materiałów dostarczonych przez Zamawiającego w celu wzmocnienia nawierzchni, będących w zarządzie Zamawiającego na terenie Gminy Wyrzysk. Prace wykonane zostaną przy użyciu samojezdnej równiarki drogowej oraz samojezdnego walca wibracyjnego. Realizacja tego zamówienia to sukcesywne wykonywanie zakresu robót według bieżących potrzeb Zamawiającego do wysokości posiadanych środków finansowych w budżecie na 2021 rok.
2. Wymagania sprzętowe:
a) równiarka samojezdna o mocy min. 140 KM z napędem 6x4 lub 6x6, wyposażona w lemiesz przedni, lemiesz środkowy oraz zrywak tylny;
b) walec samojezdny wibracyjny (stalowy) o masie min. 7 Mg;
3. Wymagania osobowe:
a) operator równiarki z uprawnieniami oraz doświadczeniem w pracy na sprzęcie min. 5 lat;
b) operator walca z uprawnieniami oraz doświadczeniem w pracy na sprzęcie min. 5 lat.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia.| 2021-04-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |