Remont konserwatorski budynku nr 60 w miejscowości Mochle - Etap I
GMINA SICIENKO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00031860
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00031860/02
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-04-13 15:00
- Lokalizacja
- Sicienko, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-13b545a8-775e-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 5542657609
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00031860 z dnia 2021-04-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont konserwatorski budynku nr 60 w miejscowości Mochle - Etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SICIENKO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350694
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mrotecka
1.5.2.) Miejscowość: Sicienko
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-014
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: 52 58 70405
1.5.8.) Numer faksu: 52 5870407
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@sicienko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.sicienko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.sicienko.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont konserwatorski budynku nr 60 w miejscowości Mochle - Etap I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-13b545a8-775e-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00031860
2.6.) Wersja ogłoszenia: 02
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003649/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Remont konserwatorski budynku nr 60 w miejscowości Mochle – I etap
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00012727/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 271.12.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 268168,88 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: „Remont konserwatorski budynku nr 60 w miejscowości Mochle–Etap I”.
Zakres robót obejmuje:
Wymianę pokrycia dachu wraz z wymianą lub naprawą elementów konstrukcyjnych dachu, wymianą orynnowania i otynkowania kominów, wraz z zadaszeniem nad wieżą i wykonaniem izolacji cieplnej na poddaszu nieużytkowym:
demontaż przewodów odgromowych na dachu,
1) rozebranie istniejącego pokrycia z blachy na rąbek stojący wraz z orynnowaniem (zdemontowaną blachę w całości Wykonawca przekaże protokolarnie Zamawiającemu),
2) rozebranie izolacji bitumicznej,
3) rozebranie i wymiana drewnianej podsufitki – deski z drewna iglastego gr. 25 mm,
4) po rozebraniu pokrycia dachowego sprawdzenie stanu technicznego deskowania, w razie konieczności wymiana deskowania w wymagających tego miejscach,
5) wymiana końcówek krokwi, w razie konieczności wymiana innych elementów nie nadających się do dalszej eksploatacji (przy wymianie elementów odtworzyć zdobienia) ,
6) smarowanie środkami impregnacyjnymi i grzybobójczymi – preparat solny oraz lakierowanie podsufitki i końcówek krokwi,
7) oczyszczenie, naprawa i uzupełnienie elementów drewnianych daszków wejściowych, smarowanie środkami impregnacyjnymi i grzybobójczymi – preparat solny, lakierowanie elementów drewnianych daszków wejściowych,
8) zdjęcie dekoracyjnych elementów drewnianych elewacji, oczyszczenie, naprawa i uzupełnienie elementów drewnianych elewacji, smarowanie środkami impregnacyjnymi i grzybobójczymi – preparat solny, lakierowanie,
9) wykonanie izolacji z papy termozgrzewalnej na deskowaniu,
10) wykonanie pokrycia z blachy cynkowej gr. 0,7 mm na rąbek stojący podwójny wraz z obróbkami blacharskimi również z blachy cynkowej,
11) wykonanie nowego orynnowania z blachy powlekanej, rynny o średnicy 15 cm, rury spustowe o średnicy 12 cm, nad daszkiem od strony południowej i na wieży rynny o średnicy 10 cm i rury spustowe o średnicy 10 cm,
12) odbicie istniejących tynków z kominów,
13) tynkowanie kominów, tynkiem cementowo-wapiennym kat. III i pomalowanie farbą elewacyjną - emulsyjną, kolor zgodny z istniejącą elewacją,
14) montaż nowej instalacji odgromowej na dachu,
15) utylizacja i wywóz gruzu,
16) wykonanie izolacji cieplnej z płyt wełny mineralnej gr. 25 cm układanej na sucho na istniejącym stropie żelbetowym poddasza – poddasze nieużytkowe (strych),
17) wykonanie pomostu drewnianego z drewna iglastego gr. 25 mm na podwalinie drewnianej.
Budynek wpisany jest do rejestru zabytków województwa kujawsko-pomorskiego prowadzonego przez Kujawsko-Pomorskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 329847,72 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 338250 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 329847,72 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KOR-POL-INVEST Sp z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9532640443
7.3.3) Ulica: Dąbrowa 35
7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz
7.3.5) Kod pocztowy: 85-147
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 348844,37 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-09-17SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zawarto aneks nr 1 - zmiana wartości i terminu| 2021-04-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |