Prace remontowo-budowlano - konserwatorskie muru oporowego przy baraku Wetterstelle,

MUZEUM GROSS-ROSEN W ROGOŹNICY. NIEMIECKI NAZISTOWSKI OBÓZ KONCENTRACYJNY I ZAGŁADY (1940-1945)

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00032110
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00032110/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-04-14 08:16
Lokalizacja
Rogoźnica, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ce5ba428-66b8-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
8842093549
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjnePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty w zakresie ochrony powierzchni

Wykonawcy

1 przyznane

Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne „Śniegórski” Cezary ŚniegórskiLegnica, PL · lot 0
613 638,72 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00032110 z dnia 2021-04-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace remontowo-budowlano - konserwatorskie muru oporowego przy baraku Wetterstelle,

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MUZEUM GROSS-ROSEN W ROGOŹNICY. NIEMIECKI NAZISTOWSKI OBÓZ KONCENTRACYJNY I ZAGŁADY (1940-1945)

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zarządzania Inwestycjami

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001066389

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ofiar Gross-Rosen 26

1.5.2.) Miejscowość: Rogoźnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-152

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.) Numer telefonu: 604065781

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: muzeum@gross-rosen.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.gross-rosen.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.gross-rosen.eu/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Samorządowa Instytucja Kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prace remontowo-budowlano - konserwatorskie muru oporowego przy baraku Wetterstelle,

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ce5ba428-66b8-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00032110

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003221/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Prace remontowo-budowlano - konserwatorskie muru oporowego przy baraku Wetterstelle,

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00005346/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Gross-Rosen 2

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 588473,37 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia stanowi: Prace remontowo-budowlano - konserwatorskie muru oporowego przy baraku Wetterstelle, na obszarze dawnego Obozu Koncentracyjnego Gross-Rosen w Rogoźnicy (działka nr 438, Obręb Rogoźnica). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej, przedmiarach robót, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót oraz rysunkach wykonawczych.
Zamówienie należy realizować w zgodzie z wydanymi dla przedmiotu robót decyzjami Dolnośląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków we Wrocławiu (dotyczącymi prowadzenia badań archeologicznych oraz prowadzenia robót budowlanych).
Zamówienie obejmuje również:
a) obsługę geodezyjną;
b) wykonanie wymaganych obowiązującymi przepisami badań i pomiarów, prób, sprawdzeń, kontroli i odbiorów technicznych, dokumentacji powykonawczej;
c) urządzenie i zagospodarowanie placu robót oraz jego zabezpieczenie przed dostępem osób nieupoważnionych;
d) ubezpieczenie budowy i robót z tytułu szkód, które mogą zaistnieć w związku z określonymi zdarzeniami losowymi oraz od odpowiedzialności cywilnej o wartości co najmniej 600.000,00 zł;
e) ewentualne inne koszty, które zdaniem wykonawcy trzeba ponieść w związku z realizacją zamówienia.

Roboty należy wykonać zgodnie obowiązującym prawem budowlanym, normami
i przepisami.
Roboty budowlane wykonawca zobowiązuje się wykonać z materiałów i urządzeń własnych. Dostarczone materiały muszą być nowe i odpowiadać rodzajom i parametrom materiałów uwzględnionych w projekcie oraz specyfikacji technicznej wykonania
i odbioru robót budowlanych (nie dotyczy materiałów, które zgodnie
z dokumentacją opisującą przedmiot zamówienia są w posiadaniu Zamawiającego
i mogą być wykorzystane przez Wykonawcę przy realizacji robót budowlanych). Materiały te powinny odpowiadać, co, do jakości wymogom wyrobów dopuszczonych do obrotu i stosowania w budownictwie zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1186 z późn. zm.). Przed odbiorem elementów zamówienia należy dostarczyć certyfikat na znak bezpieczeństwa, deklarację zgodności lub certyfikat zgodności z Polską Normą lub aprobatą techniczną.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45442300-0 - Roboty w zakresie ochrony powierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 5

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 613638,72

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 706881,00

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 613638,72

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne „Śniegórski” Cezary Śniegórski

7.3.3) Ulica: ul. Grunwaldzka 1/1

7.3.4) Miejscowość: Legnica

7.3.5) Kod pocztowy: 59-220

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-03-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 613638,72

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-10-31
2021-04-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane