Remonty cząstkowe nawierzchni dróg gminnych w Gminie Mszana
GMINA MSZANA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00032396
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00032396/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-04-14 11:27
- Lokalizacja
- Mszana, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-285b8d99-8238-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 6471773271
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00032396 z dnia 2021-04-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty cząstkowe nawierzchni dróg gminnych w Gminie Mszana
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MSZANA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258687
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 1 Maja 81
1.5.2.) Miejscowość: Mszana
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-325
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 4759755
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publiczne@mszana.ug.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mszana.ug.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mszana.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remonty cząstkowe nawierzchni dróg gminnych w Gminie Mszana2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-285b8d99-8238-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00032396
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001416/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Remont cząstkowy nawierzchni dróg gminnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00016030/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PI.271.2.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 132889,53 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z wykonaniem remontów cząstkowych dróg gminnych na terenie Gminy Mszana:
1. Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych mieszankami mineralno-bitumicznymi na gorąco o powierzchni do 6 m2 w jednym miejscu
Przewidywana ilość wykonywanych robót, którą Wykonawca zobowiązany jest przyjąć przy obliczaniu ceny ofertowej wynosi 750 m2
2. Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych mieszankami mineralno-bitumicznymi na gorąco o powierzchni powyżej 6 m2 w jednym miejscu
Przewidywana ilość wykonywanych robót, którą Wykonawca zobowiązany jest przyjąć przy obliczaniu ceny ofertowej wynosi 470 m2
3. Remonty nawierzchni poprzez położenie nakładki asfaltowej
Przewidywana ilość wykonywanych robót, którą Wykonawca zobowiązany jest przyjąć przy obliczaniu ceny ofertowej wynosi 200 m2
4. Remont krawężników drogowych (z wymianą krawężnika na nowy)
Przewidywana ilość wykonywanych robót, którą Wykonawca zobowiązany jest przyjąć przy obliczaniu ceny ofertowej wynosi 22 mb
5. Regulacja pionowa studzienek dla urządzeń podziemnych
Przewidywana ilość wykonywanych robót, którą Wykonawca zobowiązany jest przyjąć przy obliczaniu ceny ofertowej wynosi 3 szt.
6. Wykonanie ławy betonowej z oporem
Przewidywana ilość wykonywanych robót, którą Wykonawca zobowiązany jest przyjąć przy obliczaniu ceny ofertowej wynosi 22 mb
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi specyfikacja warunków zamówienia oraz przedmiar robót i specyfikacja techniczna, stanowiące zał. nr 6 i 7 do swz. Powyższe ilości są ilościami orientacyjnymi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 99408,6
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 204499,8
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 99408,6
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiostwo Robót Drogowych HiM s.c. Honorata Elias-Ogierman, Marcin Ogierman
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6392006152
7.3.3) Ulica: Wąska 7
7.3.4) Miejscowość: Racibórz
7.3.5) Kod pocztowy: 47-400
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 99408,60
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-04-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |