Renowacja zabytkowej kapliczki dworskiej wraz z zabytkowym krucyfiksem w Bajkach Zalesiu
Gmina Krypno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00033099
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00033099/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2021-04-15 08:16
- Lokalizacja
- Krypno Kościelne, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-eb448a39-703f-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 5461338716
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00033099 z dnia 2021-04-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Renowacja zabytkowej kapliczki dworskiej wraz z zabytkowym krucyfiksem w Bajkach Zalesiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Krypno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659415
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krypno Kościelne 23 B
1.5.2.) Miejscowość: Krypno Kościelne
1.5.3.) Kod pocztowy: 19-111
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugkrypno@podlaskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gminakrypno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Renowacja zabytkowej kapliczki dworskiej wraz z zabytkowym krucyfiksem w Bajkach Zalesiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eb448a39-703f-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00033099
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003248/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Renowacja zabytkowej kapliczki dworskiej wraz z zabytkowym krucyfiksem w Bajkach Zalesiu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
projekt pn. „Renowacja zabytkowej kapliczki dworskiej wraz z zabytkowym krucyfiksem w Bajkach Zalesiu” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa VIII Działanie 8.6 Priorytet inwestycyjny 9.4. umowa o dofinansowanie nr RPPD.08.06.00-IZ.00-20-015/202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00008123/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.1.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie renowacji zabytkowej kapliczki dworskiej w Bajkach Zalesiu oraz wykonanie i montaż szyby ochronnej krucyfiksu.4.5.3.) Główny kod CPV: 45212314-0 - Roboty budowlane w zakresie pomników historycznych lub miejsc pamięci
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453100-8 - Roboty renowacyjne
50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne
92522100-7 - Usługi ochrony obiektów historycznych
4.5.5.) Wartość części: 79951,43 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie renowacji zabytkowego krucyfiksu.4.5.3.) Główny kod CPV: 45453100-8 - Roboty renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne
92522100-7 - Usługi ochrony obiektów historycznych
4.5.5.) Wartość części: 58956,40 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone w postępowaniu oferty podlegają odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp z uwagi na ich niezgodność z art. 63 ust. 2 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone w postępowaniu oferty podlegają odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp z uwagi na ich niezgodność z art. 63 ust. 2 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
| 2021-04-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |