ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE Z REMONTEM DRÓG GMINNYCH W GMINIE REGIMIN (UTRZYMANIE DRÓG GMINNYCH)
GMINA REGIMIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00033645
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00033645/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-04-15 15:38
- Lokalizacja
- Regimin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7383498e-7b3c-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 5661875784
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00033645 z dnia 2021-04-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE Z REMONTEM DRÓG GMINNYCH W GMINIE REGIMIN (UTRZYMANIE DRÓG GMINNYCH)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA REGIMIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378396
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Adama Rzewuskiego 19
1.5.2.) Miejscowość: Regimin
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-461
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.7.) Numer telefonu: (23) 681-17-56
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@regimin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.regimin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.regimin.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE Z REMONTEM DRÓG GMINNYCH W GMINIE REGIMIN (UTRZYMANIE DRÓG GMINNYCH)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7383498e-7b3c-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00033645
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00012288/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IDB.271.01.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 190950,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
LP Roboty budowlane usługi Szacunkowe ilości
Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych
1 Grysem bazaltowym (emulsją drogową D-70) - 150 m2
2 Gotowa mieszanka mineralno-bitumicznej na zimno o uziarnieniu 0/8 lub 0/10 - 50 m2
3 Remont nawierzchni mieszankami mineralno-bitumicznymi masą z recyklera - 15 ton
Zakup wraz z dostawą pospółki lub kruszywa za tonę danej frakcji
3 Kruszywo (piasek) o frakcji 0-2 mm - 80 ton
4 Pospółka drogowa (doziarniona żwirem) o frakcji 16-32 mm przesiewana - 25 ton
5 Pospółka o frakcji 0 - 31,5 mm z zawartością 50% kruszywa łamanego - 25 ton
6 Tłuczeń o frakcji 0-31,5 mm - 25 ton
7 Tłuczeń o frakcji 0-63 mm - 25 ton
8 Beton kruszony lub mieszany beton kruszony z cegłą o frakcji 0 - 80 mm - 25 ton
9 Przekruszony frez asfaltowy o frakcji 0 - 80 mm - 25 ton
Remonty dróg gruntowych i żwirowych
10 pospółką o frakcji 0 - 31,5 mm z zawartością 50% kruszywa łamanego (grys) o frakcji 16-31,5 mm (wraz z wbudowaniem, równaniem, profilowaniem i zagęszczeniem) - 100 ton
11 pospółka drogowa (doziarniona żwirem) o frakcji 16-32 mm przesiewana (wraz z wbudowaniem, równaniem, profilowaniem i zagęszczeniem) - 60 ton
12 Tłuczeń o frakcji 0-31,5 mm (wraz z wbudowaniem, równaniem, profilowaniem i zagęszczeniem) - 60 ton
13 Tłuczeń o frakcji 0-63 mm (wraz z wbudowaniem, równaniem, profilowaniem i zagęszczeniem) - 50 ton
14 Beton kruszony lub mieszany beton kruszony z cegłą o frakcji 0 - 80 mm (wraz z wbudowaniem, równaniem, profilowaniem i zagęszczeniem) - 70 ton
15 Przekruszony frez asfaltowy o frakcji 0 - 80 mm (wraz z wbudowaniem, równaniem, profilowaniem i zagęszczeniem) - 160 ton
16 mechaniczne równanie i profilowanie istniejącej nawierzchni dróg nieutwardzonych (gruntowych) -100 godz.
17 mechaniczne ścinanie zawyżonych poboczy na szerokości 1mb - 2000 mb
18 wykonanie poboczy z mieszanki optymalnej (pospółka, żwir, kruszywo łamane 0/31,5) stabilizowane mechanicznie do grubości 8 cm - 2000 m2
19 wykonanie frezowania nawierzchni bitumicznej o grubości do 5cm - 300 m2
Regulacja urządzeń infrastruktury technicznej niezwiązanej z drogami, ale które są wbudowane w drodze (studnie, zawory)
20 Regulacja studni - 20 szt.
21 Regulacja zaworu - 10 szt.
Wynajęcie maszyn budowlanych do remontu dróg wraz z operatorami
(będą wynajmowane w awaryjnych przypadkach)
22 Praca koparko-ładowarką - 50 godz.
23 Praca koparki do 16 ton - 40 godz.
24 Praca koparki powyżej 16 ton - 30 godz.
25 Praca ładowarki do 14 ton - 40 godz.
26 Praca ładowarki powyżej 14 ton - 30 godz.
27 Praca walca drogowego - 40 godz.
28 Praca samochodu ciężarowego do - 18 ton ładowności - 40 godz.
29 Praca samochodu ciężarowego powyżej 18 ton ładowności do 100km - 30 godz.
Zakres zamówienia został przedstawiony we wzorze umowy (załącznik nr 3) i formularzu ofertowym (załącznik nr 1) do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 202419,25
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 202419,25
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 202419,25
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Z.U.H. „KOPTRANS”
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 566-000-63-07
7.3.3) Ulica: MAZOWIECKA 9A
7.3.4) Miejscowość: CIECHANÓW
7.3.5) Kod pocztowy: 06-400
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-03-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 202419,25
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-04-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |