Modernizacja placu zabaw Przedszkola nr 26 przy ul. Młodzieżowej 5 w Tychach.
Gmina Miasta Tychy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00033696
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00033696/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-04-15 16:33
- Lokalizacja
- Tychy, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ee25e1b8-7685-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 6460013450
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00033696 z dnia 2021-04-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja placu zabaw Przedszkola nr 26 przy ul. Młodzieżowej 5 w Tychach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Tychy
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Miasta Tychy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255507
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Niepodległości 49
1.5.2.) Miejscowość: Tychy
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.7.) Numer telefonu: +48327763807
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umtychy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.umtychy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja placu zabaw Przedszkola nr 26 przy ul. Młodzieżowej 5 w Tychach.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ee25e1b8-7685-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00033696
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000734/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Modernizacja placu zabaw przy Przedszkolu nr 26 przy ul. Młodzieżowej 5
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00011251/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.4.2021.JM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych dla potrzeb realizacji zadania inwestycyjnego pn. Modernizacja placu zabaw Przedszkola nr 26 przy ul. Młodzieżowej 5 w Tychach. Zakres obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej na podstawie Programu funkcjonalno-użytkowego oraz wykonaniu - po akceptacji Zamawiającego i uzyskaniu wszystkich wymaganych uzgodnień - robót budowlanych.
Przedmiot zamówienia obejmuje:
1. Opracowanie dokumentacji projektowej, tj. projektów budowlanych i wykonawczych wraz ze STWiOR, (w tym: uzyskanie mapy do celów projektowych, pełnienie nadzoru autorskiego w czasie trwania realizacji inwestycji oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej) budowy placu zabaw na terenie Przedszkola nr 26 wraz z uwzględnieniem modernizacji istniejących urządzeń - łączna pow. 2 700 m².
2. Wykonanie robót budowlanych na podstawie zaakceptowanej przez Zamawiającego dokumentacji projektowej, zgodnie z obowiązującymi przepisami, w tym m.in.:
a) roboty przygotowawcze: wyrównanie podłoża,
b) dostawa i montaż: drewnianego domku wspinaczkowego, równoważni drewnianej, słupków balansu, siatki do wspinaczki - 2 szt., huśtawki "bocianie gniazdo", tablic do rysowania - 2 szt., zabawek muzycznych/sensorycznych (typu: "dzwony rurowe", "bongosy", "kula dźwiękowa - grzechotka", "głuchy telefon", "krzywe lustra") zgodnych z PFU,
c) wykonanie nawierzchni sypkiej mineralnej wraz z przygotowaniem podłoża (w części edukacyjnej sensorycznej),
d) prace agrotechniczne, wykonanie nasadzeń zgodnie z PFU,
e) uporządkowanie terenu z nasianiem trawy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 196500
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 284200
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 197000
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): COLOR- SPORT s. c. Adam Wilk, Waldemar Kosiorowski
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: wspólnicy spółki cywilnej: 1. WILK ADAM COLORSPORT 2. WALDEMAR KOSIOROWSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6462926887
7.3.3) Ulica: ul. Warszawska 299
7.3.4) Miejscowość: Bieruń
7.3.5) Kod pocztowy: 43-155
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 197000,00
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 112 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wykonawca zobowiązuje się do wykonania przedmiotu umowy w terminie:a) dokumentacja projektowa: 6 tygodni od dnia zawarcia niniejszej umowy,
b) roboty budowlane: 16 tygodni od dnia zawarcia niniejszej umowy.
| 2021-04-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |