Przebudowa ul. Mariackiej w Przemyślu
Gmina Miejska Przemyśl - Zarząd Dróg Miejskich w Przemyślu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00033952
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00033952/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-04-16 08:25
- Lokalizacja
- Przemyśl, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1ee072d3-7cdb-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 7952076801
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie budowy autostrad, dróg
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00033952 z dnia 2021-04-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ul. Mariackiej w Przemyślu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Przemyśl - Zarząd Dróg Miejskich w Przemyślu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650903339
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wybickiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Przemyśl
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-700
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.7.) Numer telefonu: 166790335
1.5.8.) Numer faksu: 16 679 03 35 w. 222
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdm-przemysl.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdm-przemysl.com
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zdm_przemysl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami w rozumieniu ustawy o drogach publicznych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa ul. Mariackiej w Przemyślu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1ee072d3-7cdb-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00033952
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004418/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa ulicy Mariackiej w Przemyślu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00013353/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDM.NE-3.333.2.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa ul. Mariackiej w Przemyślu.
Zakres robót obejmuje w szczególności:
• wykonanie nawierzchni z kostki kamiennej – ok. 1300 m2,
• wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej – ok. 1080 m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ze względu na konieczność wprowadzenia istotnych zmian do specyfikacji warunków zamówienia, polegających na zmianie nawierzchni jezdni z kostki kamiennej na nawierzchnię bitumiczną , dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.Planowana zmiana dotyczy rodzaju warstwy ścieralnej jezdni a co się z tym wiąże również pozostałych warstw konstrukcji nawierzchni.
W przypadku warstwy ścieralnej z kostki kamiennej zastosowano konstrukcję nawierzchni jezdni o sztywnym układzie warstw. Warstwa ścieralna z mieszanki mineralno-bitumicznej wymaga natomiast zastosowania konstrukcji podatnej lub półsztywnej.
Przedmiotowa zmiana wymaga również ponownego uzyskania uzgodnień niezbędnych do zgłoszenia zamiaru wykonania robót budowlanych odpowiedniemu organowi administracji architektoniczno-budowlanej.
Ponadto przez zmianę technologii wykonania konstrukcji nawierzchni znacznie
poszerzy się krąg potencjalnych oferentów mogących wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego.
Biorąc pod uwagę powyższe należy uznać , że zmiany te są na tyle istotne iż prowadzenie niniejszego postępowania stało się nieuzasadnione.
| 2021-04-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |