Remont ulicy Krótkiej w Krasicach

Gmina Mstów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00034965
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00034965/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-04-19 09:14
Lokalizacja
Mstów, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e65a7e46-7ff4-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
9492195102
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie kopania rowówRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabliRoboty budowlane w zakresie kanałów ściekowychRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie nawierzchni drógWymiana nawierzchni drogowej

Wykonawcy

1 przyznane

Przedsiębiorstwo Robót Drogowo - Mostowych "Myszków" Spółka z o.o.Siewierz, PL · lot 0
277 443,66 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00034965 z dnia 2021-04-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont ulicy Krótkiej w Krasicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mstów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398095

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gminna 14

1.5.2.) Miejscowość: Mstów

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-244

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski

1.5.7.) Numer telefonu: 34 3284-005

1.5.8.) Numer faksu: 34 3785-558

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zmowienia@mstow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mstow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-zp.mstow.pl/procurements

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont ulicy Krótkiej w Krasicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e65a7e46-7ff4-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00034965

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001171/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Remont ulicy Krótkiej w Krasicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00014465/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.1.1.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 300000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont ulicy Krótkiej w Krasicach o dł. ok. 672,80 mb.
Zakres robót obejmuje:
a) wytyczenie punktów głównych trasy w osi drogi po uprzednim wyznaczeniu pasa drogowego,
b) korytowanie drogi na poszerzeniu (łuk i odcinki przejściowe ) z transportem urobku,
c) wyprofilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne,
d) wykonanie warstwy odsączającej,
e) wykonanie dolnej warstwy podbudowy z kruszywa kamiennego,
f) wykonanie górnej warstwy podbudowy z kruszywa kamiennego,
g) frezowanie istniejącego asfaltobetonu na całej powierzchni jezdni z wywozem destruktu bitumicznego,
h) wyprofilowanie i zagęszczenie podłoża po sfrezowaniu,
i) skropienie podbudowy tłuczniowej emulsją asfaltową szybko – rozpadową,
j) warstwa wiążąca – wyrównawcza - beton asfaltowy,
k) skropienie warstwy asfaltowej emulsją asfaltową szybko – rozpadową,
l) odwodnienie powierzchniowe spadkami poprzecznymi i podłużnymi na przyległy teren i do projektowanego ścieku i korytek,
m) ścięcie poboczy,
n) zjazdy na posesje, pola utwardzone kruszywem kamiennym,
o) montaż korytek trapezowych dużych wibroprasowanych,
p) montaż przepustów z rur PVC lub równoważne wraz z ich obetonowaniem ,
q) wymianę uszkodzonego murka czołowego na murek z betonu,
r) wymianę wpustu ulicznego umiejscowionego bezpośrednio na przepuście,
s) oczyszczenie istniejącego przepustu wraz umocnieniem wlotu i wylotu płytami ażurowymi,
t) renowację rowu przydrożnego, pogłębienie, wyprofilowanie, plantowanie i obsianie trawą
u) montaż rur ochronnych dwudzielnych,
v) plantowanie i ukształtowanie przyległego terenu wzdłuż drogi wraz z wyprofilowaniem skarp,
w) regulację istniejącego uzbrojenia (zasuwy, hydranty),
x) przebrukowanie istniejących zjazdów i dojść z kostki brukowej do projektowanej niwelety nawierzchni asfaltobetonowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 277443,66

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 339164,04

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 277443,66

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych "MYSZKÓW" Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 150377694

7.3.3) Ulica: Myszkowska 59

7.3.4) Miejscowość: Żarki

7.3.5) Kod pocztowy: 42-310

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 277443,66

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-06-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-04-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane