Remont i przebudowa budynków A11 i A12 PWr przy ul. Norwida 1-3 we Wrocławiu
POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00034271
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00034271/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-04-16 12:40
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b3e0f3dd-74ec-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 000001614
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00034271 z dnia 2021-04-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i przebudowa budynków A11 i A12 PWr przy ul. Norwida 1-3 we Wrocławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zakupów i Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001614
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: wyb. Stanisława Wyspiańskiego 27
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-370
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: agnieszka.perehiniec@pwr.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://przetargi.pwr.edu.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przetargi.pwr.edu.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont i przebudowa budynków A11 i A12 PWr przy ul. Norwida 1-3 we Wrocławiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b3e0f3dd-74ec-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00034271
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002529/34/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa budynków A11 i A12 Politechniki Wrocławskiej, zlokalizowanych przy ul.Norwida 1-3 we Wrocławiu.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00009247/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZP/242-014/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana - Remont i przebudowa budynków A11 i A12 PWr przy ul. Norwida 1-3 we Wrocławiu.
1.1. Roboty budowlane oznaczają pełen zakres robót budowlano-montażowych, robót rozbiórkowych, robót demontażowych i montażowych oraz usług budowlanych w zakresie określonym powyżej i opisanym w dokumentacji projektowej. Zakres robót szczegółowo obejmuje dokumentacja projektowa w zakresie zgodnym z Wytycznymi realizacyjnymi stanowiące załącznik nr 3 do SWZ wraz ze wszystkimi robotami niezbędnymi i towarzyszącymi dla zrealizowania robót.
Uwaga: dokumentacja nie zawiera przedmiarów robót; wycenę należy oprzeć na dokumentacji oraz uwzględnić poniższe uwagi.
Uwagi do wyceny prac na podstawie załączonej do przetargu dokumentacji :
1. Wycinka zieleni została już wykonana, nasadzenia zastępcze będą po stronie Zamawiającego – do wyłączenia z zakresu przedmiotu zamówienia.
2. W ramach zakresu zamówienia Wykonawca wyniesie i zutylizuje wszystkie pozostałości wyposażenia z obiektu
3. Przedstawione w dokumentacji projektowej materiały i karty katalogowe materiałów są wyłącznie do zobrazowania standardów przyjętych rozwiązań.
4. W ramach robót budowlanych Wykonawca dokona wyposażenia kącików lub pomieszczeń socjalnych w meble stojące wraz z blatem oraz szafki wiszące nad nimi o wysokości 60 cm z drzwiczkami otwieranymi i 2 półkami. Pozostałe meble ruchome są poza zakresem zadania .
Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
1.2. Klasyfikacja zamówienia wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
45000000-7 roboty budowlane
Grupy robót:
45100000-8 Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich
części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45300000-0 Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
Klasy robót:
45110000-1 Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych, roboty ziemne
45260000-7 Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczne
45111000-8 – Roboty ziemne
45262000-4 Roboty betonowe i zbrojarskie
45310000-3 Roboty instalacyjne - sanitarne i elektryczne
45410000-4 Tynkowanie
45430000-0 Roboty pokrywcze
45420000-7 Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45320000-6 Roboty izolacyjne
45440000-3 Roboty malarskie i szklarskie
Wykonanie: instalacji elektrycznych wewnętrznych CPV 45310000-3, okablowania strukturalnego CPV 45314320-0 oraz systemu
alarmowego CPV 45312200-9
45332000-3 Instalacje wody i kanalizacji
45331000-6 Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków.
1.3. Prace będą wykonywane w rejonie czynnych obiektów . Wykonawca powinien prowadzić wszelkie prace głośne poza godzinami pracy pracowników administracyjnych, tj. od 7:30 do 15:30 w dni robocze. Wykonawca jest zobowiązany do zabezpieczenia placu budowy celem ograniczenia zapylenia i zanieczyszczenia obiektu oraz do prowadzenia robót w sposób uniemożliwiający wejście na teren wykonywania robót osobom trzecim
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena oferty z najniższą ceną- jednocześnie ofert ocenianej jako najkorzystniejsza w oparciu o przyjęte kryteria oceny - przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-04-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |