Opracowanie dokumentacji projektowej na remont i modernizację lokali mieszkalnych wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę (40 lokali mieszkalnych)
GMINA BYTOM - BYTOMSKIE MIESZKANIA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00035169
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-04-19 10:44
- Lokalizacja
- Bytom, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6263001827
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi architektoniczne i podobneUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
Wykonawcy
4 przyznane
ADAM CODOGNIGliwice, PL
73 500 PLNADAM CODOGNIGliwice, PL
73 500 PLNADAM CODOGNIGliwice, PL
73 500 PLNADAM CODOGNIGliwice, PL
73 500 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.