Dostawa i montaż stacji wody pitnej – poidełek w jedenastu placówkach oświatowych we Wrocławiu

GMINA WROCŁAW - ZARZĄD INWESTYCJI MIEJSKICH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00035570
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00035570/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-04-19 13:25
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0363a002-7d9d-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
8991854373
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

TOPSERW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZielonka, PL · lot 0
98 971,95 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00035570 z dnia 2021-04-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostawa i montaż stacji wody pitnej – poidełek w jedenastu placówkach oświatowych we Wrocławiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WROCŁAW - ZARZĄD INWESTYCJI MIEJSKICH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931040088

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Januszowicka 15 A

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 53-135

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.7.) Numer telefonu: 48 71 36 07 332

1.5.8.) Numer faksu: 48 71 36 07 331

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@zim.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zim.wroc.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zim-wroc.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i montaż stacji wody pitnej – poidełek w jedenastu placówkach oświatowych we Wrocławiu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0363a002-7d9d-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00035570

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000911/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.39 Dostawa i montaż stacji wody pitnej w placówkach oświatowych we Wrocławiu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00015184/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NZ.362.8.poidełka.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 81179,72 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na dostawie i montażu stacji wody pitnej – poidełek w jedenastu placówkach oświatowych we Wrocławiu tj.:
1. Szkoła Podstawowa nr 20 przy ul. H.M. Kamieńskiego 24,
2. Liceum Ogólnokształcące nr V im. Generała Jakuba Jasińskiego przy ul. Jacka Kuronia 14,
3. Szkoła Podstawowa nr 24 przy ul. Częstochowskiej 42,
4. Szkoła Podstawowa nr 37 im. kard. Stefana Wyszyńskiego przy ul. Sarbinowskiej 10,
5. Szkoła Podstawowa nr 64 im. Władysława Broniewskiego przy ul. Wojszyckiej 1,
6. Szkoła Podstawowa nr 109 im. Edwarda Dembowskiego przy ul. Inżynierskiej 54,
7. Szkoła Podstawowa nr 28 im. Generała Leopolda Okulickiego przy ul. Greckiej 59,
8. Zespół Szkół nr 8 przy ul. Mikołaja Reja 3,
9. Szkoła Podstawowa nr 68 im. II Tysiąclecia Wrocławia przy ul. Szczęśliwej 28,
10. Szkoła Podstawowa nr 99 im. T. Kościuszki przy ul. Głubczyckiej 3,
11. Zespól Szkół Ekonomiczno – Ogólnokształcących przy ul. Drukarskiej 50.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 98971,95

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 98971,95

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 98971,95

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TOPSERW Stanisław Echilczuk, Mirosław Kuziuk Sp. j.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1250637992

7.3.3) Ulica: ul. Marecka 66a

7.3.4) Miejscowość: Zielonka

7.3.5) Kod pocztowy: 05-220

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Zakład Instalacji Sanitarnych Dariusz Modzelewski, ul. Inwokacji 2, 05-126 Nieporęt

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 98971,95

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 42 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

2021-04-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane