Wykonanie robót ogólnobudowlanych, malarskich i wykończeniowych w budynku socjalno-biurowym oraz warsztatowo-garażowym
"LIDER USŁUG KOMUNALNO-SAMORZĄDOWYCH" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00035406
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00035406/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-04-19 12:20
- Lokalizacja
- Środa Wielkopolska, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-80abfef1-7b44-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 7860007442
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00035406 z dnia 2021-04-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót ogólnobudowlanych, malarskich i wykończeniowych w budynku socjalno-biurowym oraz warsztatowo-garażowym
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: "LIDER USŁUG KOMUNALNO-SAMORZĄDOWYCH" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630965758
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wiosny Ludów 3
1.5.2.) Miejscowość: Środa Wielkopolska
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-000
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.7.) Numer telefonu: 61 285 40 68
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@luks-sroda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.luks-sroda.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.luks-sroda.pl/bip/lista-postepowan-przetargowych https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót ogólnobudowlanych, malarskich i wykończeniowych w budynku socjalno-biurowym oraz warsztatowo-garażowym2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-80abfef1-7b44-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00035406
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00012200/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: LUKS/02/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 2308415,94 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 76953,22 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są roboty polegające na wykonaniu robót ogólnobudowlanych, malarskich i wykończeniowych w budynku socjalno-biurowym oraz warsztatowo-garażowym w ramach zadania pt. „Budowa budynku socjalno-biurowego oraz warsztatowo-garażowego wraz ze zbiornikiem bezodpływowym i infrastrukturą towarzyszącą” zlokalizowanego przy ul. Nad Strugą dz. nr ewid. 3885 obręb 0004 gmina Środa Wlkp.
2. Wspólny słownik zamówień CPV
KOD CPV 45000000-7: Roboty budowlane
KOD CPV 45421141-4: Instalowanie przegród
KOD CPV 45400000-1: Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
KOD CPV 45440000-3: Roboty malarskie i szklarskie
KOD CPV 45442000-7: Nakładanie powierzchni kryjących
KOD CPV 45442100-8: Roboty malarskie
KOD CPV 45450000-6: Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
3. Lokalizacja: ul. Nad Strugą, dz. nr ewid. 3885 obręb 0004 63-000 Środa Wielkopolska.
4. Zakres robót obejmuje:
1) Budynek socjalno-biurowy:
a) Roboty przygotowawcze takie jak: zabezpieczenie okien, podłóg oraz elementów sufitu podwieszanego kasetonowego folią malarską, ustawienie rusztowań systemowych dla wykonania robót malarskich;
b) Roboty technologiczne:
przygotowanie powierzchni do malowania poprzez wykonanie reperacji pęknięć, rys, uszkodzeń i wgłębień w płaszczyźnie ściany wraz z wygładzanie powierzchni tynku,
gruntowanie oraz malowanie ścian,
wykonanie robót naprawczych (wyprawki malarsko-szpachlarskie) powierzchni
ścian, sufitów i posadzek po osadzeniu stolarki drzwiowej, parapetów wewnętrznych, robotach instalacyjnych wod-kan, c.o., wentylacyjnych, gazowych, elektrycznych wskazanych przez przedstawiciela Zamawiającego.
2) Budynek warsztatowo-garażowy:
a) Kotłownia:
gruntowanie podłoża ścian wykonanego z tynku z zapr c-w,
nałożenie masy podkładowej tynkarskiej pod tynk silikatowy,
wykonanie na ścianach w technologii zatarcia tynku strukturalnego silikatowego o 2mm grubości uziarnienia
montaż i demontaż rusztowania dla wykonania robót tynkarskich.
b) Pomieszczenia garażowe:
wydzielenie w budynku warsztatowo-garażowym boksów ścianką z siatki panelowej mocowanej do słupków metalowych.
5. Ponadto Wykonawca zapewni: realizowanie zamówienia minimum 6 osobowym zespołem stale realizującym roboty ujęte w przedmiarze robót, harmonogramie oraz wskazane przez przedstawiciela Zamawiającego.
6. Szczegółowy opis przedmiotu określa dokumentacja projektowa stanowiąca część II SWZ.
7. Zamawiający dołączył do SWZ przedmiar robót, który jest elementem pomocniczym opisu przedmiotu zamówienia i nie stanowi podstawy realizacji przedmiotu zamówienia. Przedmiar robót nie jest podstawą sporządzenia przez Wykonawcę wyceny, a ma jedynie charakter pomocniczy, informacyjny. Wobec powyższego mogą występować rozbieżności pomiędzy ilością i zakresem prac wykazanych w przedmiarze robót, a ilością i zakresem prac do wykonania wynikających z: projektu budowlanego oraz opisu przedmiotu zamówienia. Ilości i zakres prac wskazany w przedmiarze robót nie jest w żadnym stopniu wiążący dla wykonawcy. Wykonawca przy wycenie prac nie musi korzystać z załączonego do SWZ przedmiaru robót.
8. Wykonawca do realizacji przedmiotu umowy zobowiązany jest stosować wyłącznie materiały fabrycznie nowe, posiadające ważne odpowiednie wymagane certyfikaty i atesty oraz dopuszczenia, potwierdzające możliwość zastosowania ich do realizacji niniejszego zamówienia
9. Następujące dokumenty będą uważane, odczytywane i interpretowane, według następującego pierwszeństwa:
1) niniejsza SWZ,
2) dokumentacja techniczna zawierająca opis i rysunki,
3) przedmiar robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421141-4 - Instalowanie przegród
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 66985,63
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 88888,00
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 66985,63
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pan Grzegorz Osiewała prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Tech-Fen Grzegorz Osiewała
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6222418476
7.3.4) Miejscowość: Gostyczyna 4
7.3.5) Kod pocztowy: 63-460
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 66985,63
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-04-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |