remont Prosektorium w Dolnośląskim Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu ul. Grabiszyńska 105.
DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM CHORÓB PŁUC WE WROCŁAWIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00035010
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00035010/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-04-19 09:30
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-be54935b-8e25-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 8942456112
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00035010 z dnia 2021-04-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
remont Prosektorium w Dolnośląskim Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu ul. Grabiszyńska 105.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM CHORÓB PŁUC WE WROCŁAWIU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000294295
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grabiszyńska 105
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 53-439
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: j.kachnikiewicz@dcchp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dcchp.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/dcchp1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
podmiot leczniczy niebędący przedsiębiorcą
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
remont Prosektorium w Dolnośląskim Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu ul. Grabiszyńska 105.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-be54935b-8e25-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00035010
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00023697/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.3810.7.2021.JK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 34471,55 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
remont Prosektorium w Dolnośląskim Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu ul. Grabiszyńska 105, który obejmuje;
a) wydzielenie śluzy,
b) częściowa wymiana okładzin ściennych i posadzek,
c) częściowa wymian stolarki drzwiowej,
d) roboty tynkarskie,
e)roboty malarskie,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-04-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |