Remont sali wykładowej K6 w budynku K Politechniki Rzeszowskiej

POLITECHNIKA RZESZOWSKA IM.IGNACEGO ŁUKASIEWICZA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00036106
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00036106/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-04-20 09:41
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2c5394d7-7cd7-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
8130266999
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższym

Wykonawcy

1 przyznane

JERZY ŚWIDERZgłobień, PL · lot 0
125 919,97 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00036106 z dnia 2021-04-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont sali wykładowej K6 w budynku K Politechniki Rzeszowskiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA RZESZOWSKA IM.IGNACEGO ŁUKASIEWICZA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001749

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Powstańców Warszawy 12

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-959

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.7.) Numer telefonu: 017 8653838

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ajurasz@prz.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.prz.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.prz.edu.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont sali wykładowej K6 w budynku K Politechniki Rzeszowskiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2c5394d7-7cd7-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00036106

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00013246/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NA/P/27/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kapitalny remont sali wykładowej nr K6 w budynku K i polegał on będzie na :
- wymianie dwóch kompletów drzwi wejściowych dwuskrzydłowych, wewnątrzlokalowych
- wymianie wykładzin podłogowych wraz z naprawą 3 wyłazów podłogowych i montażu 3 nowych klap zabezpieczających,
- zamurowaniu szachtu wewnętrznego biegnącego wzdłuż ściany zewnętrznej,
- demontażu boazerii drewnianej i tynkowaniu metodą suchej zabudowy ścian wewnętrznych,
- wymianie istniejących grzejników na grzejniki panelowe poziome,
- wymianie instalacji elektrycznej wraz z montażem nowej rozdzielni,
- montażu sufitu podwieszanego wraz z wymianą lamp oświetleniowych i głośników oraz wykonaniu przedścianek na ścianach pod oknami,
- montażu oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego,
- montażu instalacji klimatyzacji,
- wymianie pionów instalacji wod-kan.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45214400-4 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższym

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 125919,97

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 201117,21

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 125919,97

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY JERZY ŚWIDER

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8131031637

7.3.4) Miejscowość: NOSÓWKA 197, ZGŁOBIEŃ

7.3.5) Kod pocztowy: 36-046

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 125919,97

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-04-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane