Bieżące utrzymanie dróg gminnych o nawierzchni szutrowej
Gmina Mikołajki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00036143
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00036143/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-04-20 10:10
- Lokalizacja
- Mikołajki, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-188ef894-921a-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 7422125549
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00036143 z dnia 2021-04-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bieżące utrzymanie dróg gminnych o nawierzchni szutrowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mikołajki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671521
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kolejowa 7
1.5.2.) Miejscowość: Mikołajki
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-730
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 87/4219050
1.5.8.) Numer faksu: 87/4219099
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@mikolajki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.mikolajki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/umg_mikolajki1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Bieżące utrzymanie dróg gminnych o nawierzchni szutrowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-188ef894-921a-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00036143
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004783/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Bieżące utrzymanie dróg gminnych o nawierzchni szutrowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00026113/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SIZP.271.03.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 153933 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest:
Przedmiotem zamówienia jest bieżące utrzymanie dróg gminnych o nawierzchni szutrowej na terenie Gminy Mikołajki
2.1 Zakres prac do wykonania obejmuje roboty polegające na równaniu i profilowaniu nawierzchni dróg, uzupełnianie ubytków w jezdniach przy pomocy kruszyw naturalnych oraz odtworzenie rowów przydrożnych.
2.2 Lista dróg do bieżącego utrzymania
1) Miasto Mikołajki
- ulice Jeziorna, Pod Lasem, Żurawia, Krucza, Jastrzębia, Sowia , Mewia i Dybowska
2) Gmina Mikołajki:
- wszystkie drogi szutrowe gminne publiczne oraz wewnętrzne
Przebieg dróg pokazano w załączniku mapowym do swz.
Szacunkowa łączna długość dróg szutrowych: ~130,0 km
3.1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają :
1) formularz kosztorysu - załącznik nr 1A do SWZ,
3) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót (STWiOR) - załącznik nr 6 do SWZ,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca MIKPOL Sp. z o.o., Zełwągi 82B/A, 11-730 Mikołajki w dniu 15.04.2021r o godz. 08.17.19 złożył na Platformie zakupowej Zamawiającego ofertę. Zamawiający odszyfrował przedmiotową ofertę w dniu 15.04.2021r o godz. 09.32.06. Oferta została sporządzona w sposób niezgodny z wymaganiami art. 63 ust. 2 ustawy Pzp:„W postępowaniu o udzielenie zamówienia lub konkursie o wartości mniejszej niż progi unijne ofertę, wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia lub w konkursie, oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1, składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym”
Oferta złożona przez Wykonawcę MIKPOL Sp. z o.o., nie została opatrzona podpisem kwalifikowanym lub podpisem zaufanym lub podpisem osobistym. Zamawiający na podstawie art. 226 ust.1 pkt 3 i pkt 4 ustawy Pzp odrzucił ofertę Wykonawcy MIKPOL Sp. z o.o.
W przedmiotowym postępowaniu złożono tylko jedną ofertę w związku z czym zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-04-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |