Prace budowlane polegające na zabezpieczeniu elewacji oraz balustrad na kondygnacji 2, 12 i 16 w budynku, przy ul. Sienkiewicza 3 w Łodzi

Zarząd Nieruchomości Województwa Łódzkiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00036116
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00036116/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-04-20 09:48
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0cf577a7-9229-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
7251913109
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty inżynieryjne i budowlaneRoboty kamieniarskieCięcie kamieniaKamieniarskie roboty wykończenioweRoboty muroweRoboty elewacyjnePiaskowanie fasady budynkówRoboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00036116 z dnia 2021-04-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace budowlane polegające na zabezpieczeniu elewacji oraz balustrad na kondygnacji 2, 12 i 16 w budynku, przy ul. Sienkiewicza 3 w Łodzi

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Nieruchomości Województwa Łódzkiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 100134708

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kamińskiego 7/9

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 91-427

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.7.) Numer telefonu: 42 205 58 71

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@znwl.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.znwl.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.znwl.pl; http://www.znwl.samorzady.pl; https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie nieruchomościami

1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie

Zamawiający 2

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Łódzki Wschodni

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7251838572

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sienkiewicza 3

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-113

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.7.) Numer telefonu: 42 633 71 91 (sekretariat), 42 205 03 00 (kancelaria)

1.5.8.) Numer faksu: 42 632 93 11

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: powiat@lodzkiwschodni.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lodzkiwschodni.pl

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prace budowlane polegające na zabezpieczeniu elewacji oraz balustrad na kondygnacji 2, 12 i 16 w budynku, przy ul. Sienkiewicza 3 w Łodzi

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0cf577a7-9229-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00036116

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000757/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Prace budowlane polegające na zabezpieczeniu elewacji oraz balustrad na kondygnacji 2, 12 i 16 w budynku, przy ul. Sienkiewicza 3 w Łodzi

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00026244/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.262.141.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 813008,13 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegające na zabezpieczeniu elewacji oraz balustrad na kondygnacji 2, 12 i 16 w budynku przy ul. Sienkiewicza 3 w Łodzi wraz z wymianą rynien oraz zamontowaniem czujek ruchu na oknach balkonowych na kondygnacjach 2, 12 i 16. Przedmiot zamówienia jest szczegółowo opisany w specyfikacji warunków zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262510-9 - Roboty kamieniarskie

45262511-6 - Cięcie kamienia

45262512-3 - Kamieniarskie roboty wykończeniowe

45262520-2 - Roboty murowe

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45452100-1 - Piaskowanie fasady budynków

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert nie została złożona żadna oferta.
2021-04-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane