Wykonanie adaptacji pomieszczeń w budynku przy ul. Pułaskiego 73 w Suwałkach

Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00037762
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00037762/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-04-21 15:28
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6411e4af-80a7-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
5421025750
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneBiurka i stołyMeble biuroweRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie infrastruktury okablowaniaRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00037762 z dnia 2021-04-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie adaptacji pomieszczeń w budynku przy ul. Pułaskiego 73 w Suwałkach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000514213

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 3

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-213

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.7.) Numer telefonu: 857439293

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: psawon@bialystok.uw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://puw.bip.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://puw.bip.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie adaptacji pomieszczeń w budynku przy ul. Pułaskiego 73 w Suwałkach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6411e4af-80a7-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00037762

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004367/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wykonanie adaptacji pomieszczeń na parterze w budynku przy ul. Pułaskiego 73 w Suwałkach, na potrzeby nowej siedziby Delegatury Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku (BOU)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00015995/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OK-III.272.2.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 194244,12 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie adaptacji pomieszczeń w budynku przy ul. Pułaskiego 73 w Suwałkach na potrzeby nowej siedziby Delegatury Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie nowej instalacji elektrycznej wraz z nową rozdzielnicą elektryczną oraz instalacji teletechnicznej, wymianę opraw oświetleniowych, montaż nowych gniazdek i włączników, wyposażenie serwerowni. Prace budowlane obejmują również rozebranie części ścian działowych, zamurowanie otworu w ścianie (była rejestracja), demontaż istniejących okładzin ściennych z glazury i paneli pcv, likwidację umywalek, wymianę baterii ściennych oraz ceramiki sanitarnej wc kompakt. W zakres robót remontowych wchodzi również wyrównanie ścian po przekuciach, malowanie i szpachlowanie pomieszczeń i sufitów, wymiana wykładzin oraz wykonanie nowej posadzki z gresu w miejsce zniszczonej z paneli podłogowych, wymiana drzwi, przeniesienie drzwi szklanych w oprawie aluminiowej, montaż na oknach rolet antywłamaniowych wewnętrznych oraz na drzwiach montaż zamków szyfrujących, a także dostawa nowego wyposażenia meblowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39121000-6 - Biurka i stoły

39130000-2 - Meble biurowe

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawca uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Wykonawca poinformował Zamawiającego, iż rezygnuje z podpisania umowy w zakresie ww. postępowania

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 232470

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 232470

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2021-04-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane