„Renowacja elewacji oraz zewnętrznych i wewnętrznych ścian piwnic budynku Szkoły Podstawowej w Kruszynie-etap I”
GMINA SICIENKO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00036400
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00036400/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-04-20 12:17
- Lokalizacja
- Sicienko, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c11d9858-80da-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 5542657609
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00036400 z dnia 2021-04-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Renowacja elewacji oraz zewnętrznych i wewnętrznych ścian piwnic budynku Szkoły Podstawowej w Kruszynie-etap I”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SICIENKO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350694
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mrotecka
1.5.2.) Miejscowość: Sicienko
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-014
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: 525870405
1.5.8.) Numer faksu: 525870407
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@sicienko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.sicienko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.sicienko.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Renowacja elewacji oraz zewnętrznych i wewnętrznych ścian piwnic budynku Szkoły Podstawowej w Kruszynie-etap I”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c11d9858-80da-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00036400
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003649/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Renowacja elewacji oraz zewnętrznych i wewnętrznych ścian piwnic budynku Szkoły Podstawowej w Kruszynie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00015296/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 271.15.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 187225,68 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: „Renowacja elewacji oraz zewnętrznych i wewnętrznych ścian piwnic budynku Szkoły Podstawowej w Kruszynie-etap I”
Zakres robót obejmuje:
Na wybranych rzędnych, należy wykonać przeponę hydroizolacyjną przy użyciu kremu (preparat oparty na substancji hydrofobizującej) wprowadzanego pod niskim ciśnieniem. Iniekcję wykonać od zewnątrz lub od wewnątrz budynku. Otwory zamknąć zaprawą wodoszczelną.
Prosimy zwrócić uwagę, że załączona do SWZ dokumentacja projektowa dotyczy szerszego zakresu niż przedmiotowe zamówienie. W ofercie należy uwzględnić tylko te części dokumentacji, które dotyczą niniejszego zamówienia.
Budynek wpisany jest do rejestru zabytków województwa kujawsko-pomorskiego prowadzonego przez Kujawsko-Pomorskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45320000-6 - Roboty izolacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 176200
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 212265,75
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 175200
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JAWOR Sp zo.o.
7.3.3) Ulica: B.Chrobrego 121
7.3.4) Miejscowość: Toruń
7.3.5) Kod pocztowy: 87-100
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 176200,00
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 112 dni
| 2021-04-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |