Zakup i montaż systemu sygnalizacji wzbudzanej, systemu informacji i zarządzania ruchem oraz systemu zwiększającego bezpieczeństwo przystankowe ...
Gmina Miasto Ełk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00036421
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00036421/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2021-04-20 12:21
- Lokalizacja
- Ełk, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d3ba5184-862f-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 8481825438
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00036421 z dnia 2021-04-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i montaż systemu sygnalizacji wzbudzanej, systemu informacji i zarządzania ruchem oraz systemu zwiększającego bezpieczeństwo przystankowe ...
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Ełk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671076
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marsz. Józefa Piłsudskiego 4
1.5.2.) Miejscowość: Ełk
1.5.3.) Kod pocztowy: 19-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.5.7.) Numer telefonu: 087 732 62 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@um.elk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.elk.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i montaż systemu sygnalizacji wzbudzanej, systemu informacji i zarządzania ruchem oraz systemu zwiększającego bezpieczeństwo przystankowe ...2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d3ba5184-862f-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00036421
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000052/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Zakup i montaż tablic dynamicznej informacji na przystankach, wykonanie priorytetyzacji transportu publicznego ruchu na skrzyżowaniach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020, Osi priorytetowej 4 - Efektywność energetyczna; Działania 4.4 - Zrównoważony transport miejski, Poddziałania 4.4.4 - Infrastruktura transportu publicznego (niskoemisyjny transport miejski).2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00018201/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: O-ZP.271.4.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 800036,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. W ramach zadania Zakup i montaż systemu sygnalizacji wzbudzanej, systemu informacji i zarządzania ruchem oraz systemu zwiększającego bezpieczeństwo przystankowe, w ramach projektu: „Rozwój zrównoważonego transportu publicznego w Mieście Ełk – III etap” należy wykonać prace polegające na:
- dostawie, montażu i uruchomieniu systemu sygnalizacji wzbudzanej;
- dostawie, montażu i uruchomieniu 6 tablic DIP;
- dostawie, montażu i uruchomieniu systemu zwiększającego bezpieczeństwo na przystankach autobusowych;
- dostawie, montaż i uruchomieniu infrastruktury IT;
- wykonaniu usług obejmujących konfigurację i uruchomienie dostarczonego sprzętu i oprogramowania oraz łączy;
- Opracowanie i przekazanie dokumentacji technicznej wykonania przedmiotu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do niniejszej SWZ – Szczegółowa Specyfikacja Techniczna.
2. Gwarancja - minimalny wymagany okres gwarancji: 48 pełnych miesięcy od daty odbioru końcowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48813100-1 - Elektroniczne tablice informacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32422000-7 - Elementy składowe sieci
45233294-6 - Instalowanie sygnalizacji drogowej
48813000-0 - System informacji ruchu pasażerskiego
48813200-2 - System informacji pasażerskiej czasu rzeczywistego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
1. Kwota, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 984 044,28 zł brutto.2. Do upływu terminu składania ofert złożone zostały następujące oferty:
- Oferta nr 1, wykonawcy: Pixel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Bogdana Raczkowskiego 5 85-862 Bydgoszcz
zawierająca następujące elementy:
a) cena: 1 291 008,00 zł brutto,
b) gwarancja: 60 miesięcy,
c) termin wykonania: 150 dni od dnia podpisania umowy.
3. Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, ponieważ cena oferty z najniższą ceną (1 291 008,00 zł brutto, wykonawcy Pixel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Bogdana Raczkowskiego 5, 85-862 Bydgoszcz) przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (984 044,28 zł brutto) i kwoty tej nie może zwiększyć.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1291008,00
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1291008,00
| 2021-04-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |