Remonty cząstkowe i remonty chodników, ścieżek rowerowych, jezdni i zjazdów na terenie miasta Tychy w 2021 roku

Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00036687
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00036687/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-04-20 14:13
Lokalizacja
Tychy, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-720586ea-8af4-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
6462447307
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

Wykonawcy

1 przyznane

ZBIGNIEW FUCHSTychy, PL · lot 0
2 488 125,18 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00036687 z dnia 2021-04-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty cząstkowe i remonty chodników, ścieżek rowerowych, jezdni i zjazdów na terenie miasta Tychy w 2021 roku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000166344

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Budowlanych 59

1.5.2.) Miejscowość: Tychy

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-100

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 322277006

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mzuim.tychy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzuim.tychy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie drogami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remonty cząstkowe i remonty chodników, ścieżek rowerowych, jezdni i zjazdów na terenie miasta Tychy w 2021 roku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-720586ea-8af4-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00036687

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000348/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remonty cząstkowe i remonty chodników, ścieżek rowerowych, jezdni i zjazdów na terenie miasta Tychy w 2021 roku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00020809/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 2/DZP/21

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2693281,86 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W zakres niniejszego zadania wchodzą następujące rodzaje robót:
1. Roboty rozbiórkowe, w tym:
- nawierzchni z płyt betonowych 35x35x5 i 50x50x7,
- nawierzchni z kostki brukowej grub. 6 i 8 cm,
- nawierzchni z betonu asfaltowego,
- nawierzchni z mastyksu grysowego (kolor czerwony),
- nawierzchni z kostki klinkierowej 200x100x50,
- obrzeży 6x20 i 8x30,
- krawężników betonowych 15x30 i kamiennych 20x35,
- podbudowy tłuczniowej.

2. Remont chodników, ścieżek rowerowych, zjazdów i jezdni – 100 % materiał Wykonawcy, w tym:
- wykonanie koryta,
- warstwa odsączająca z piasku,
- podbudowa tłuczniowa,
- rowki pod krawężniki i obrzeża,
- profilowanie i zagęszczenie podłoża,
- ułożenie obrzeża 6x20 i 8x30,
- wykonanie trawników,
- rozścielenie humusu,
- wykonanie ławy betonowej z betonu C-12/15,
- ułożenie krawężnika betonowego 15x30,
- ułożenie krawężnika kamiennego 20x35,
- ułożenie krawężnika polimerobetonowego przystankowego 43,5x33,4 cm,
- ułożenie podsypki z żużla wielkopiecowego,
- ułożenie płytek 35x35x5 oraz 50x50x7
- ułożenie kostki brukowej grub. 6 cm oraz grub. 8 cm barwa szara i kolor, z fazą i/lub bez fazy
- ułożenie kostki brukowej szlachetnej grub. 7 cm,
- ułożenie kostki klinkierowej 200x100x50 mm,
- ułożenie kostki kamiennej 10x10 cm oraz 15x17 cm,
- uzupełnienie podbudowy wzdłuż krawężnika, materiałem kamiennym,
- ułożenie warstwy ścieralnej na chodnikach,
- ułożenie warstwy wiążącej,
- ułożenie warstwy ścieralnej z mastyksu grysowego w kolorze czerwonym z zastosowaniem bezbarwnego lepiszcza,
- uzupełnienie warstwy ścieralnej w jezdni wzdłuż krawężnika,
- pionowa regulacja włazów kanałowych, zaworów wodociągowych i gazowych oraz studzienek telefonicznych,
- inwentaryzacja powykonawcza nowych odcinków chodników.

3. Montaż słupków chodnikowych, w tym:
- zakup słupków,
- montaż słupków.

4. Montaż ławek, w tym:
- zakup ławek
- montaż ławek

5. Montaż koszy na śmieci (kolor czarny), w tym:
- zakup koszy,
- montaż koszy.

Szczegółowy opis zamówienia oraz sposób jego wykonania określony jest w Dokumentacji technicznej opracowanej dla potrzeb niniejszego zamówienia stanowiący załącznik nr 3 SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2488125,18

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2488125,18

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2488125,18

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EKO-OGRÓD Z.F. Konserwacja Terenów Zielonych

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6460001949

7.3.3) Ulica: Katowicka 36B

7.3.4) Miejscowość: Tychy

7.3.5) Kod pocztowy: 43-100

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2488125,18

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2021-04-15 do 2021-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-04-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane