Wykonanie prac związanych z zagospodarowaniem poscaleniowym – Scalanie gruntów obrębów Białopole, Buśno, Kicin, Strzelce – Kolonia i Zabudnowo, gmina Białopole, powiat chełmski, województwo lubelskie
Powiat Chełmski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00037053
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00037053/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-04-21 09:27
- Lokalizacja
- Chełm, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-65028ba8-921b-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 5632194320
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00037053 z dnia 2021-04-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac związanych z zagospodarowaniem poscaleniowym – Scalanie gruntów obrębów Białopole, Buśno, Kicin, Strzelce – Kolonia i Zabudnowo, gmina Białopole, powiat chełmski, województwo lubelskie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Chełmski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110198221
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Niepodległości 1
1.5.2.) Miejscowość: Chełm
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 82 562 75 01
1.5.8.) Numer faksu: 82 562 75 10
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiatchelmski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://spchelm.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.powiatchelmski.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie prac związanych z zagospodarowaniem poscaleniowym – Scalanie gruntów obrębów Białopole, Buśno, Kicin, Strzelce – Kolonia i Zabudnowo, gmina Białopole, powiat chełmski, województwo lubelskie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-65028ba8-921b-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00037053
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004216/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wykonanie prac związanych z zagospodarowaniem poscaleniowym - Scalanie gruntów obrębu Białopole, Buśno, Kicin Strzelce - Kolonia i Zabudnowo, gmina Białopole, powiat chełmski, województwo lubelskie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Wsparcie na inwestycje związane z rozwojem, modernizacją i dostosowywaniem rolnictwa i leśnictwa“ objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00026166/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OG.272.1.4.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 zamówienia – „Budowa i przebudowa dróg oznaczonych w zagospodarowaniu poscaleniowym nr: 3, 4, 5, 23, 26, 33, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53”, której zakres rzeczowy zamówienia obejmuje w szczególności:Numer drogi oznaczonej w zagospodarowaniu poscaleniowym Parametry techniczne drogi Zakres robót
3 Długość 350,01 m, szerokość 3,5 m Budowa drogi od km 0+000 do km 0+350,01 o nawierzchni asfaltowej
4 Długość 750 m, szerokość 3,5 m Budowa drogi od km 0+000 do km 0+360,01 o nawierzchni asfaltowej oraz budowa drogi od km 0+360,01 do km 0+750 o nawierzchni z płyt betonowych JOMB
5 Długość 440 m, szerokość 3,5 m Budowa drogi od km 0+000 do km 0+440 o nawierzchni z płyt betonowych JOMB
23 Długość 510,71 m, szerokość 3,5 m Budowa drogi od km 0+000 do km 0+510,71 o nawierzchni z płyt betonowych JOMB
26 Długość 841,50 m, szerokość 3,5 m Budowa drogi od km 0+000 do km 0+841,50 o nawierzchni z kruszywa łamanego
33 Długość 1 077,73 m, szerokość 3,0 m Budowa drogi od 0+004,07 km do km 1+077,73 o nawierzchni z płyt betonowych JOMB ułożonych w 2 rzędy wraz z wykonaniem połączenia z drogą gminną od km 0+000 do km 0+004,07 o nawierzchni z płyt betonowych JOMB
42 Długość 1 835,33 m, szerokość 3,0 m Przebudowa drogi od km 0+000 do km 1+835,33 równiarką mechaniczną- wyprofilowanie drogi oraz uzupełnienie zaniżeń terenu
43 Długość 323,55 m, szerokość 3,0 m Przebudowa drogi od km 0+000 do km 0+323,55 równiarką mechaniczną- wyprofilowanie drogi oraz uzupełnienie zaniżeń terenu
44 Długość 142,83 m, szerokość 3,0 m Przebudowa drogi od km 0+000 do km0+142,83 równiarką mechaniczną- wyprofilowanie drogi oraz uzupełnienie zaniżeń terenu
45 Długość 729,10 m, szerokość 3,0 m Przebudowa drogi od km 0+000 do km 0+729,10 równiarką mechaniczną- wyprofilowanie drogi oraz uzupełnienie zaniżeń terenu
46 Długość 212,86 m, szerokość 4,0 m Przebudowa drogi od km 0+000 do km 0+212,86 równiarką mechaniczną- wyprofilowanie drogi oraz uzupełnienie zaniżeń terenu
47 Długość 705 m, szerokość 4,0 m Przebudowa drogi od km 0+000 do km0+705 równiarką mechaniczną- wyprofilowanie drogi oraz uzupełnienie zaniżeń terenu
48 Długość1 835 m, szerokość 4,0 m Przebudowa drogi od km 0+000 do km 1+835 równiarką mechaniczną- wyprofilowanie drogi oraz uzupełnienie zaniżeń terenu
49 Długość 1 289 m, szerokość 3,0 m Przebudowa drogi od km 0+000 do km 1+289 równiarką mechaniczną- wyprofilowanie drogi oraz uzupełnienie zaniżeń terenu
50 Długość 1 289,10 m, szerokość 4,0 m Przebudowa drogi od km 0+000 do km 1 +289,10 równiarką mechaniczną- wyprofilowanie drogi oraz uzupełnienie zaniżeń terenu
51 Długość 189,44 m, szerokość 3,0 m Przebudowa drogi od km 0+000 do km 0+189,44 równiarką mechaniczną- wyprofilowanie drogi oraz uzupełnienie zaniżeń terenu
52 Długość 314 m, szerokość 4,0 m Przebudowa drogi od km 0+000 do km 0+314 równiarką mechaniczną- wyprofilowanie drogi oraz uzupełnienie zaniżeń terenu
53 Długość 1 144 m, szerokość 3,5m Przebudowa drogi od km 0+000 do km 1+144 równiarką mechaniczną- wyprofilowanie drogi oraz uzupełnienie zaniżeń terenu
Razem zadanie obejmuje budowę dróg o łącznej długości 3 969,95 m oraz przebudowę dróg o łącznej długości 10 009,21 m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
4.5.5.) Wartość części: 1959772,93 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 zamówienia – „Budowa i przebudowa dróg oznaczonych w zagospodarowaniu poscaleniowym nr: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 18, 20, 24, 40, 54, 55”, której zakres rzeczowy zamówienia obejmuje w szczególności:Numer drogi oznaczonej w zagospodarowaniu poscaleniowym Parametry techniczne drogi Zakres robót
7 Długość 156,77 m, szerokość 3,5 m Budowa drogi od km 0+000 do km 0+156,77 o nawierzchni asfaltowej
8 Długość 170 m, szerokość 3,5 m Budowa drogi od km 0+000 do km 0+170,00 o nawierzchni asfaltowej
9 Długość 170 m, szerokość 3,5 m Budowa drogi od km 0+000 do km 0+170,00 o nawierzchni asfaltowej
10 Długość 150 m, szerokość 3,5 m Budowa drogi od km 0+000 do km 0+150,00 o nawierzchni z płyt betonowych JOMB
11 Długość 91 m, szerokość 3,0 m Budowa drogi od km 0+000 do km 0+091,00 o nawierzchni z płyt betonowych JOMB ułożonych w 2 rzędy
12 Długość 512 m, szerokość 3,5 m Budowa drogi od 0+000 km do km 0+512,00 o nawierzchni z płyt betonowych JOMB
18 Długość 1 535 m, szerokość 3,5 m Budowa drogi od km 0+000 do km 1+535,00 o nawierzchni tłuczniowej
20 Długość 727,96 m, szerokość 3,5 m Przebudowa drogi od km 0+000 do km 0+727,96 równiarką mechaniczną- wyprofilowanie drogi oraz uzupełnienie zaniżeń terenu
24 Długość 931,32 m, szerokość 3,5 m Budowa drogi od 0+000 km do km 0+931,32 o nawierzchni z płyt betonowych JOMB
40 Długość 593,26 m, szerokość 3,5 m Przebudowa drogi od km 0+000 do km 0+593,26 równiarką mechaniczną- wyprofilowanie drogi oraz uzupełnienie zaniżeń terenu
54 Długość 2 584,00, szerokość 3,5 m Przebudowa drogi od km 0+000 do km 2+584 równiarką mechaniczną- wyprofilowanie drogi oraz uzupełnienie zaniżeń terenu
55 Długość 1 266,41 m, szerokość 3,5 m Przebudowa drogi od km 0+000 do km 1+266,41 równiarką mechaniczną- wyprofilowanie drogi oraz uzupełnienie zaniżeń terenu
Razem zadanie obejmuje budowę dróg o łącznej długości 3 716,09 km oraz przebudowę dróg o łącznej długości 5 171,63 km.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
4.5.5.) Wartość części: 1324252,31 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3 zamówienia – „Poprawa parametrów melioracji szczegółowych”, której zakres rzeczowy zamówienia obejmuje w szczególności:Oznaczenie rowu Długość Zakres robót
W 59 1 214,73 m Poprawa parametrów melioracji szczegółowych od km 0+000 do km 1+214,73 wraz z budową 9 przepustów
H-4 951,30 m Poprawa parametrów melioracji szczegółowych od km 0+000 do km 0+951,30
W-61 409,77 m Poprawa parametrów melioracji szczegółowych od km 0+000 do km 0+409,77
W–G6 3 609,28 m Poprawa parametrów melioracji szczegółowych od km 0+000 do km 3+609,28 wraz z budową 11 przepustów
W-78 1 780,13 m Poprawa parametrów melioracji szczegółowych od km 0+000 do km 1+780,13 wraz z budową 10 przepustów
WT-79 2 722,53 m Poprawa parametrów melioracji szczegółowych od km 0+000 do km 2+722,53 wraz z budową 10 przepustów
WT-1 1 522,64 m Poprawa parametrów melioracji szczegółowych od km 0+000 do km 1+522,64 wraz z budową 2 przepustów
W-78II 1 095,47 m Poprawa parametrów melioracji szczegółowych od km 0+000 do km 1+095,47 wraz z budową 5 przepustów
W-78a 919,65 m Poprawa parametrów melioracji szczegółowych od km 0+000 do km 0+919,65 wraz z budową 8 przepustów
W-55 795,48 m Poprawa parametrów melioracji szczegółowych od km 0+000 do km 0+795,48 wraz z budową 2 przepustów
W-52 1 320,76 m Poprawa parametrów melioracji szczegółowych od km 0+000 do km 1+320,76 wraz z budową 2 przepustów
W-51 1 649,73 m Poprawa parametrów melioracji szczegółowych od km 0+000 do km 1+649,73 wraz z budową 3 przepustów
W-50 3 166,37 m Poprawa parametrów melioracji szczegółowych od km 0+000 do km 1+649,73 wraz z budową 8 przepustów
W-53 725,26 m Poprawa parametrów melioracji szczegółowych od km 0+000 do km 0+725,26 wraz z budową 1 przepustu
W-54 2 727,11 m Poprawa parametrów melioracji szczegółowych od km 0+000 do km 2+727,11 wraz z budową 7 przepustów
W-56 581,76 m Poprawa parametrów melioracji szczegółowych od km 1+022,88 do km 1+604,64 wraz z budową 5 przepustów
W-G1 197,70 m Poprawa parametrów melioracji szczegółowych od km 0+000 do km 0+197,70
W-G2 186,02 m Poprawa parametrów melioracji szczegółowych od km 0+000 do km 0+186,02
W-G3 177,80 m Poprawa parametrów melioracji szczegółowych od km 0+000 do km 0+177,80
Łącznie do wykonanie 25 753,49 m poprawy parametrów melioracji szczegółowych wraz z budową 83 przepustów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej
45244000-9 - Wodne roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 1012720,71 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 6 ustawy Zamawiający unieważnia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Zamawiający w dniu 31 marca 2021 r. umieścił w Biuletynie Zamówień Publicznych ogłoszenie o zamówieniu i następnie na stronie https://zamowienia.powiatchelmski.pl umieścił SWZ wraz załącznikami, oprócz dokumentacji projektowej. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy Zamówień Publicznych ZETOPZP dostępnej pod adresem: https://zamowienia.powiatchelmski.pl. Zamawiający korzysta z Platformy Zamówień Publicznych - serwisu internetowego dostępnego pod adresem: https://zamowienia.powiatchelmski.pl o charakterze zamkniętym, prowadzony przez Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej ZETO Sp. z o. o. z siedzibą w Lublinie, ul. Diamentowa 2, 20-447 Lublin, w ramach którego dochodzi do organizowania aukcji elektronicznych, zapytań ofertowych, udzielania zamówień publicznych w rozumieniu przepisów Ustawy Prawo Zamówień Publicznych (Dz. U. z 2019 r., poz. 2019 z późn. zm.), składania ofert handlowych, elektronicznej komunikacji oraz świadczenia innych usług związanych z handlem. Zamawiający umieszczając postępowanie na przedmiotowej Platformie, w wyniku problemów technicznych niezależnych od Zamawiającego, a związanych z poprawnością działania systemu, nie umieścił na Platformie przy postępowaniu dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik do SWZ.
W świetle powyższego unieważnienie postępowania jest w pełni uzasadnione.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 6 ustawy Zamawiający unieważnia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Zamawiający w dniu 31 marca 2021 r. umieścił w Biuletynie Zamówień Publicznych ogłoszenie o zamówieniu i następnie na stronie https://zamowienia.powiatchelmski.pl umieścił SWZ wraz załącznikami, oprócz dokumentacji projektowej. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy Zamówień Publicznych ZETOPZP dostępnej pod adresem: https://zamowienia.powiatchelmski.pl. Zamawiający korzysta z Platformy Zamówień Publicznych - serwisu internetowego dostępnego pod adresem: https://zamowienia.powiatchelmski.pl o charakterze zamkniętym, prowadzony przez Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej ZETO Sp. z o. o. z siedzibą w Lublinie, ul. Diamentowa 2, 20-447 Lublin, w ramach którego dochodzi do organizowania aukcji elektronicznych, zapytań ofertowych, udzielania zamówień publicznych w rozumieniu przepisów Ustawy Prawo Zamówień Publicznych (Dz. U. z 2019 r., poz. 2019 z późn. zm.), składania ofert handlowych, elektronicznej komunikacji oraz świadczenia innych usług związanych z handlem. Zamawiający umieszczając postępowanie na przedmiotowej Platformie, w wyniku problemów technicznych niezależnych od Zamawiającego, a związanych z poprawnością działania systemu, nie umieścił na Platformie przy postępowaniu dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik do SWZ.
W świetle powyższego unieważnienie postępowania jest w pełni uzasadnione.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 6 ustawy Zamawiający unieważnia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Zamawiający w dniu 31 marca 2021 r. umieścił w Biuletynie Zamówień Publicznych ogłoszenie o zamówieniu i następnie na stronie https://zamowienia.powiatchelmski.pl umieścił SWZ wraz załącznikami, oprócz dokumentacji projektowej. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy Zamówień Publicznych ZETOPZP dostępnej pod adresem: https://zamowienia.powiatchelmski.pl. Zamawiający korzysta z Platformy Zamówień Publicznych - serwisu internetowego dostępnego pod adresem: https://zamowienia.powiatchelmski.pl o charakterze zamkniętym, prowadzony przez Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej ZETO Sp. z o. o. z siedzibą w Lublinie, ul. Diamentowa 2, 20-447 Lublin, w ramach którego dochodzi do organizowania aukcji elektronicznych, zapytań ofertowych, udzielania zamówień publicznych w rozumieniu przepisów Ustawy Prawo Zamówień Publicznych (Dz. U. z 2019 r., poz. 2019 z późn. zm.), składania ofert handlowych, elektronicznej komunikacji oraz świadczenia innych usług związanych z handlem. Zamawiający umieszczając postępowanie na przedmiotowej Platformie, w wyniku problemów technicznych niezależnych od Zamawiającego, a związanych z poprawnością działania systemu, nie umieścił na Platformie przy postępowaniu dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik do SWZ.
W świetle powyższego unieważnienie postępowania jest w pełni uzasadnione.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
| 2021-04-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |