"Obsługa administracyjno-biurowa Wojewódzkiego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Gorzowie Wlkp."
Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie Wlkp.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00190820
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00190820/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-04-15 08:58
- Lokalizacja
- Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3e5feb11-d0e7-4684-b240-78df541b3119
- Identyfikator
- 5992462314
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
5 przyznanych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00190820 z dnia 2025-04-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
"Obsługa administracyjno-biurowa Wojewódzkiego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Gorzowie Wlkp."
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie Wlkp.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210467089
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jagiellończyka 8
1.5.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-400
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.7.) Numer telefonu: 95 785 12 00
1.5.8.) Numer faksu: 95 785 12 04
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro.logistyki@lubuskie.uw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.lubuskie.uw.gov.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Obsługa administracyjno-biurowa Wojewódzkiego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Gorzowie Wlkp."2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3e5feb11-d0e7-4684-b240-78df541b3119
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00190820
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00146184/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Obsługa administracyjno-biurowa Wojewódzkiego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Gorzowie Wlkp.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Podczas przeprowadzania postępowania w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy PZP na dzień składania ofert wpłynęła jedna oferta, która podlegała odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy z uwagi na niezgodność oferty z warunkami zamówienia określonymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). W związku z powyższym postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 2. a Zamawiający przystąpił do postępowania z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy PZP.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BL-IX.272.4.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część Ia) Liczba stanowisk: 1;
b)Okres realizacji: od dnia zawarcia umowy do 31.12.2025 r.;
c) Stała liczba godzin w miesiącu: 160 godzin;
d) Osoba na tym stanowisku będzie się zajmować:
- prowadzeniem rejestrów wewnętrznych Wojewódzkiego Zespołu do Spraw Orzekania
o Niepełnosprawności,
- zakładaniem teczek osobowych wnioskodawców ubiegających się o wydanie decyzji ustalającej poziom potrzeby wsparcia,
- wysyłką korespondencji Wojewódzkiego Zespołu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 75100000-7 - Usługi administracji publicznej
4.5.5.) Wartość części: 60167,52 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część IIa)Liczba stanowisk: 1;
b)Okres realizacji: od dnia zawarcia umowy do 31.12.2025 r.;
c) Stała liczba godzin w miesiącu: 160 godzin;
d) Osoba na tym stanowisku będzie się zajmować:
- prowadzeniem rejestrów wewnętrznych Wojewódzkiego Zespołu do Spraw Orzekania
o Niepełnosprawności,
- zakładaniem teczek osobowych wnioskodawców ubiegających się o wydanie decyzji ustalającej poziom potrzeby wsparcia,
- wysyłką korespondencji Wojewódzkiego Zespołu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 75100000-7 - Usługi administracji publicznej
4.5.5.) Wartość części: 60167,52 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część III:a) Liczba stanowisk: 1;
b) Okres realizacji: od dnia zawarcia umowy do 31.12.2025r. ;
c) Stała liczba godzin w miesiącu: 160 godzin;
d) Osoba na tym stanowisku będzie się zajmować:
- prowadzeniem rejestrów wewnętrznych Wojewódzkiego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności,
- obsługą systemu EZD i EKSMOoN,
- archiwizacją akt osobowych Wojewódzkiego Zespołu wraz z odsyłaniem ich do powiatowych zespołów do spraw orzekania
o niepełnosprawności,
- przygotowaniem projektów zawiadomień i pism wewnętrznych Wojewódzkiego Zespołu (ocen lekarzy i wstępnych analiz
formalnych).
4.5.3.) Główny kod CPV: 75100000-7 - Usługi administracji publicznej
4.5.5.) Wartość części: 60167,52 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część IV:a)Liczba stanowisk: 1;
b) Okres realizacji: od dnia zawarcia umowy do 31.12.2025 r.;
c) Stała liczba godzin w miesiącu: 80 godzin;
d) Osoba na tym stanowisku będzie się zajmować:
- rejestracją w systemie EKSMOoN wniosków o wydanie decyzji ustalającej poziom potrzeby wsparcia,
- wykonywaniem w systemie EKSMOoN analiz formalno-prawnych wniosków o wydanie decyzji ustalającej poziom potrzeby
wsparcia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 75100000-7 - Usługi administracji publicznej
4.5.5.) Wartość części: 30083,76 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część V:a) Liczba stanowisk: 1;
b) Okres realizacji: od dnia zawarcia umowy do 31.12.2025 r.;
c) Stała liczba godzin w miesiącu: 80 godzin;
d) Osoba na tym stanowisku będzie się zajmować:
- rejestracją w systemie EKSMOoN wniosków o wydanie decyzji ustalającej poziom potrzeby wsparcia,
- wykonywaniem w systemie EKSMOoN analiz formalno-prawnych wniosków o wydanie decyzji ustalającej poziom potrzeby
wsparcia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 75100000-7 - Usługi administracji publicznej
4.5.5.) Wartość części: 30083,76 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część VI:a) Liczba stanowisk: 1;
b) Okres realizacji: od dnia zawarcia umowy do 31.12.2025 r.;
c) Stała liczba godzin w miesiącu: 80 godzin;
d) Osoba na tym stanowisku będzie się zajmować:
- rejestracją w systemie EKSMOoN wniosków o wydanie decyzji ustalającej poziom potrzeby wsparcia,
- wykonywaniem w systemie EKSMOoN analiz formalno-prawnych wniosków o wydanie decyzji ustalającej poziom potrzeby
wsparcia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 75100000-7 - Usługi administracji publicznej
4.5.5.) Wartość części: 30083,76 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Katarzyna Szymborska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: .
7.3.4) Miejscowość: Skwierzyna
7.3.5) Kod pocztowy: 66-440
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 50400,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-04-07 do 2025-12-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Justyna Dyrda
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: .
7.3.4) Miejscowość: Strzelce Krajeńskie
7.3.5) Kod pocztowy: 66-500
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 50400,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-04-07 do 2025-12-31Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego
na podstawie art. 255 pkt 8 ustawy, który stanowi: „Zamawiający unieważnia
postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli w trybie zamówienia z wolnej ręki
negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego”.
Uzasadnienie faktyczne:
Wykonawca po przeprowadzonych negocjacjach odmówił podpisania umowy w
sprawie zamówienia publicznego.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Marta Kaprykowska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: .
7.3.4) Miejscowość: Ciecierzyce
7.3.5) Kod pocztowy: 66-446
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 25200,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-04-07 do 2025-12-31Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Marta Kwietniewska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: .
7.3.4) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
7.3.5) Kod pocztowy: 66-400
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 25200,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-04-07 do 2025-12-31Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Beata Jędrzejczak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: .
7.3.4) Miejscowość: Deszczno
7.3.5) Kod pocztowy: 66-446
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 25200,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-04-07 do 2025-12-31| 2025-04-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |