WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH WRAZ Z KONSERWACJĄ I SERWISOWANIEM ZAINSTALOWANYCH URZĄDZEŃ DLA ZADANIA „MONTAŻ I URUCHOMIENIE ZESPOŁU SPALINOWO-ELEKTRYCZNEGO W WARSZAWIE”
Stołeczny Zarząd Infrastruktury
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00036602
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00036602/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-04-20 13:33
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b92e5618-8d4a-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 5262200493
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00036602 z dnia 2021-04-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH WRAZ Z KONSERWACJĄ
I SERWISOWANIEM ZAINSTALOWANYCH URZĄDZEŃ DLA ZADANIA „MONTAŻ I URUCHOMIENIE ZESPOŁU SPALINOWO-ELEKTRYCZNEGO
W WARSZAWIE”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Stołeczny Zarząd Infrastruktury
1.3.) Oddział zamawiającego: SZI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013058050
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Jerozolimskie 97
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-909
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 261849328
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szp.szi@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szi.ron.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/szi1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka Organizacyjna MON
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH WRAZ Z KONSERWACJĄI SERWISOWANIEM ZAINSTALOWANYCH URZĄDZEŃ DLA ZADANIA „MONTAŻ I URUCHOMIENIE ZESPOŁU SPALINOWO-ELEKTRYCZNEGO
W WARSZAWIE”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b92e5618-8d4a-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00036602
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011490/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Montaż i uruchomienie ZSE wraz z infrastrukturą zewnętrzną
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00023640/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 8/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia stanowi: wykonanie robót budowlanych wraz z konserwacją i serwisowaniem zainstalowanych urządzeń dla zadania „Montaż i uruchomienie zespołu spalinowo – elektrycznego w Warszawie” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru przedmiotowego zadania określa: Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 12 do SWZ, pozostałe załączniki SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262210-6 - Fundamentowanie
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu wpłynęła 1 oferta, która przewyższa kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia tj. 349+ 530,00 zł brutto. W związku z powyższym, ze względu na brak środków finansowych Zamawiający unieważnia postępowanieSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 387450,00
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 387450,00
| 2021-04-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |