Budowa tężni solankowej przy ul. B. Śmiałego i Jagiellońskiej w formule zaprojektuj i wybuduj
Gmina Miejska Głogów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00037131
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00037131/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-04-21 10:13
- Lokalizacja
- Głogów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-985e96ac-9093-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 6930012466
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00037131 z dnia 2021-04-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa tężni solankowej przy ul. B. Śmiałego i Jagiellońskiej
w formule zaprojektuj i wybuduj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Głogów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647297
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 10
1.5.2.) Miejscowość: Głogów
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-200
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 76 7265583
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@glogow.um.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.glogow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://glogow-um.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa tężni solankowej przy ul. B. Śmiałego i Jagiellońskiejw formule zaprojektuj i wybuduj
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-985e96ac-9093-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00037131
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003361/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa tężni
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00024600/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.15.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa tężni solankowej przy ul. B.Śmiałego i Jagiellońskiej w formule zaprojektuj i wybuduj, który obejmuje:
2.1 opracowanie projektu budowlanego oraz projektu wykonawczego ,zwanych dalej dokumentacja techniczną ( wraz z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień i pozwoleń administracyjnych ) w tym m.in:
- przyłącza sieci elektroenergetycznej NN wraz z oświetleniem tężni,
- posadowienia tężni wraz ze zbiornikami solanki,
- kosztorys inwestorski,
- przedmiar,
-STWiOR,
2.2. wykonanie robót budowlanych na podstawie opracowanej dokumentacji technicznej zatwierdzonej przez Zamawiającego
2.3 pełnienie nadzoru autorskiego.
45Specyfikacja techniczna tężni:
- średnica konstrukcji - 900 cm
- wysokość - 450-500 cm
- słup z tarniny o śr. - 200-250 cm
- drewno sosna/świerk
- pokrycie dachowe - gont bitumiczny
- ławki - 8 szt
- oświetlenie LED RGBW po zewnętrznych bokach tężni sterowane radiowo/czujnik zmierzchu
- zbiornik 10-12m3 zlokalizowany pod tężnią
- tablica informacyjna wraz z przyciskiem sterującym
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212100-7 - Roboty budowlane w zakresie obiektów wypoczynkowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45215110-1 - Roboty budowlane w zakresie uzdrowisk
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający na podst. art. 255 ust. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2019r poz. 2019 ze zm.) unieważnia postępowanie.Uzasadnienie:
Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 375150,00
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 375150,00
| 2021-04-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |