Remont toalet na II i III p. w budynku Starostwa Powiatowego w Inowrocławiu, renowacja biegów schodowych 3 klatek schodowych od I piętra do spocznika na półpiętrze i posadzki w wiatrołapie wejścia A
Powiat Inowrocławski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00036736
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00036736/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-04-20 14:32
- Lokalizacja
- Inowrocław, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fef74267-8be9-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 5562687660
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00036736 z dnia 2021-04-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont toalet na II i III p. w budynku Starostwa Powiatowego w Inowrocławiu, renowacja biegów schodowych 3 klatek schodowych od I piętra do spocznika na półpiętrze i posadzki w wiatrołapie wejścia A
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Inowrocławski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350719
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mątewska 17
1.5.2.) Miejscowość: Inowrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 523592100
1.5.8.) Numer faksu: 523574820
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@inowroclaw.powiat.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.inowroclaw.powiat.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/inowroclaw.powiat1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont toalet na II i III p. w budynku Starostwa Powiatowego w Inowrocławiu, renowacja biegów schodowych 3 klatek schodowych od I piętra do spocznika na półpiętrze i posadzki w wiatrołapie wejścia A2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fef74267-8be9-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00036736
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000945/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Remont toalet na II i III p. w budynku Starostwa Powiatowego w Inowrocławiu i wykonanie posadzki żywicznej na 3 klatkach schodowych od poziomu I p. do podestu na półpiętrze (wraz z podestem)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00021846/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.IV.272.1.2.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 116019,61 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont dwóch toalet na II i III piętrze budynku Starostwa Powiatowego przy ul. Mątewskiej 17 w Inowrocławiu, obejmuje m.in.:1) wykonanie toalety męskiej, która będzie spełniać funkcję toalety
dla osób niepełnosprawnych, toalety damskiej, pomieszczenia socjalnego dla pracowników oraz pomieszczenia technicznego
dla sprzątaczek;
2) montaż ścianek działowych z płytek z betonu komórkowego
lub gazobetonowych o gr. 6 cm;
3) licowanie ścian płytkami glazurowanymi/kamionkowymi (gres)
o wymiarach 30x60 cm na zaprawie klejowej;
4) położenie posadzki jednobarwnej z płytek kamionkowych
o wymiarach 60x60 cm na zaprawie klejowej;
5) położenie cokolików z płytek kamionkowych o wysokości
do 10 cm na zaprawie klejowej;
6) wymianę stolarki drzwiowej drewnianej w kolorze szarym do wc;
7) montaż drzwi w kolorze białym do pomieszczenia gospodarczego wraz z obróbką obsadzenia;
8) montaż ścianek działowych z płyt gipsowo-kartonowych
na rusztach metalowych;
9) położenie wewnętrznych gładzi gipsowych;
10) malowanie farbami lateksowymi tynków wewnętrznych ścian
i sufitów;
11) dwukrotne malowanie farbą olejną rur wodociągowych;
12) obsadzenie prefabrykowanych podokienników z konglomeratu,
13) montaż poręczy do wc dla osób niepełnosprawnych;
14) montaż poręczy umywalkowych dla osób niepełnosprawnych;
15) podłączenie odbiorników instalacji centralnego ogrzewania;
16) montaż akcesoriów łazienkowych;
17) montaż 4 zwykłych muszli ustępowych, 2 muszli dla osób niepełnosprawnych, 2 pisuarów, 4 umywalek, 2 zlewozmywaków gospodarczych dla sprzątaczek, 2 zlewozmywaków nablatowych kuchennych i systemowych ścianek działowych;
18) przebudowę instalacji elektrycznej i wod.-kan.
Zamawiający przygotował do remontu pomieszczenia łazienek wykonując prace wyburzeniowe.
Zamawiający umożliwi Wykonawcy korzystanie z energii elektrycznej i wody w celu realizacji przedmiotu zamówienia płatne na zasadzie ryczałtu, ustalonego w dniu przekazania terenu robót.
Wykonawca będzie mógł wykonywać przedmiot zamówienia po godzinach pracy urzędu tj. od poniedziałku do piątku od godz. 15:30 do godz. 6:00. Istnieje możliwość wykonywania prac nieuciążliwych dla pracowników urzędu w godzinach ich pracy oraz prowadzenia prac w sobotę i niedzielę wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Zamawiającego. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, przedmiarem robót oraz rysunkami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 102127,28 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest renowacja biegów schodowych 3 klatek schodowych od I piętra do spocznika na półpiętrze i posadzki w wiatrołapie wejścia A, obejmuje m. in.:1) wykonanie nowej posadzki w wiatrołapie wejścia A z żywicy;
2) szlifowanie i odtłuszczanie posadzek lastrykowych, stopni i podstopnic;
3) gruntowanie podłoży pionowych i poziomych;
4) lokalne uzupełnienie ubytków podłoża zaprawą żywiczną;
5) wykonanie powłok pionowych i poziomych (stopni, podstopni, spoczniki) z płatków żywicznych w kolorze szarym - analogicznie
do istniejących;
6) wykonanie pasków antypoślizgowych z lakierowanego piasku kwarcowego w kolorze czerwonym - analogicznie do istniejących.
Wykonawca wykona przedmiot zamówienia zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia i przedmiarem robót.
Zamawiający umożliwi Wykonawcy korzystanie z energii elektrycznej i wody w celu realizacji przedmiotu zamówienia płatne na zasadzie ryczałtu, ustalonego w dniu przekazania terenu robót.
Wykonawca będzie mógł wykonywać przedmiot zamówienia po godzinach pracy urzędu tj. od poniedziałku do piątku od godz. 15:30 do godz. 6:00. Istnieje możliwość wykonywania prac nieuciążliwych dla pracowników urzędu w godzinach ich pracy oraz prowadzenia prac w sobotę i niedzielę wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 13892,33 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia w cz. 1, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty w wysokości 147 060,00 zł przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 125 616,55 zł.
Zamawiający nie może zwiększyć kwoty, jaką zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia na cz. 1 do ceny najkorzystniejszej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia w cz. 2, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty w wysokości 34 440,00 zł przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 17 087,57 zł.
Zamawiający nie może zwiększyć kwoty, jaką zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia na cz. 2 do ceny najkorzystniejszej oferty.
| 2021-04-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |