Poprawa efektywności energetycznej infrastruktury społeczno-edukacyjnej wraz z elementami systemu gospodarki wodnej na terenie miasta i gminy Olkusz - Część 6

Gmina Olkusz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00190835
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00190835/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-04-15 09:03
Lokalizacja
Olkusz, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0b66d75a-9a66-4dc5-a790-fb3daa6f8ea4
Identyfikator
6371998042
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane związane z salami gimnastycznymiRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane w zakresie parkingówInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty w zakresie instalacji elektrycznychUsługi instalowania systemów sterowania i kontroliSpecjalne usługi projektowe

Wykonawcy

1 przyznane

FERRE INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSandomierz, PL · lot 0
2 788 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00190835 z dnia 2025-04-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa efektywności energetycznej infrastruktury społeczno-edukacyjnej wraz z elementami systemu gospodarki wodnej na terenie miasta i gminy Olkusz - Część 6

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Olkusz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258010

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Olkusz

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-300

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@umig.olkusz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umig.olkusz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1074305

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa efektywności energetycznej infrastruktury społeczno-edukacyjnej wraz z elementami systemu gospodarki wodnej na terenie miasta i gminy Olkusz - Część 6

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0b66d75a-9a66-4dc5-a790-fb3daa6f8ea4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00190835

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie prawne :
Na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy Pzp
Uzasadnienie faktyczne:
W uprzednio prowadzonym postępowaniu w trybie podstawowym bez negocjacji art. 275 pkt 1 ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych pn.: „Poprawa efektywności energetycznej infrastruktury społeczno – edukacyjnej wraz z elementami systemu gospodarki wodnej na terenie miasta i gminy Olkusz” – nr KBZ.271.2.2.2025 z podziałem na osiem części, dla Części 6 obejmującej Modernizacja Szkoły Podstawowej w Sienicznie: sala gimnastyczna, zaplecze szatniowo - sanitarne, OZE, miejsca postojowe, prace towarzyszące, w formule „zaprojektuj i wybuduj” nie złożono żadnej oferty. a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-6211c51c-b068-4e75-ac09-dd3931a5f9b7

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KBZ.271.3.4.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 212500,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 6. SP W SIENICZNIE
Modernizacja Szkoły Podstawowej w Sienicznie: sala gimnastyczna, zaplecze szatniowo-sanitarne, OZE, miejsca
postojowe, prace towarzyszące, w formule „zaprojektuj i wybuduj”, zgodnie z załączonym PFU, stanowiącym Załącznik nr 17
do SWZ
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1. Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wymaganych zezwoleń lub przeprowadzenie
wymaganych zgłoszeń w oparciu o Program funkcjonalno-użytkowy, a następnie wykonanie robót budowlanych,
instalacyjnych i wykończeniowych,
2. Wymianę instalacji C.O. w budynku na nową w obrębie sali gimnastycznej,
3. Wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej na sali gimnastycznej,
4. Montaż „małej instalacji fotowoltaicznej” wraz z robotami towarzyszącymi,
5. Wymianę instalacji elektrycznej oraz montaż opraw oświetlenia typu LED w pomieszczeniu sali gimnastycznej,
6.Wymianę istniejącej podłogi na sali gimnastycznej (parkiet) na posadzkę sportową,
7. Wymianę drzwi wewnętrznych do sali od strony korytarza,
8. Malowanie sali gimnastycznej z uzupełnieniem ubytków w ścianach po pracach demontażowych i montażowych instalacyjnych,
9. Dostosowanie pomieszczenia sali gimnastycznej do obecnych wymagań ochrony przeciwpożarowej, przy założeniu, ze sala gimnastyczna tworzy odrębną strefę pożarową,
10. Dostosowanie obiektu do wymagań osób ze szczególnymi potrzebami,
11. Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania węzła sanitarno-szatniowego przy Sali gimnastycznej,
12. Wykonanie miejsc postojowych przy budynku szkoły,
13. Wykonanie utwardzenia nawierzchni wraz z murem oporowym oraz przebudową sieci wodociągowej.
14. Wykonanie dokumentacji geodezyjnej, zawierającej wyniki geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej, sporządzone przez osobę posiadającą odpowiednie uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji i kartografii,
15. Uzyskanie ostatecznej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie obiektu budowlanego,
16. Dostarczenie innych niezbędnych dokumentów zgromadzonych w trakcie wykonywania przedmiotu zamówienia, a odnoszących się do jego realizacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45212222-8 - Roboty budowlane związane z salami gimnastycznymi

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

51900000-1 - Usługi instalowania systemów sterowania i kontroli

79930000-2 - Specjalne usługi projektowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FERRE INVESTMENTS Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8641962665

7.3.4) Miejscowość: Sandomierz

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2788000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-04-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane