dostawa pomp insulinowych dla SPSK Nr 1 PUM
Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego PUM w Szczecinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00037201
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-04-21 10:53
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8522211119
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pompy do użytku medycznego
Wykonawcy
6 przyznanych
Roche Diabetes Care Polska Sp. z o.o.Warszawa, PL
52 650 PLNMedtronic Poland Sp. z o.o.Warszawa, PL
167 400 PLNRoche Diabetes Care Polska Sp. z o.o.Warszawa, PL
52 650 PLNMEDTRONIC POLAND SP. z o.o.Warszawa, PL
100 440 PLNROCHE DIABETES CARE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
38 610 PLNMedtronic Poland Sp.z o.o.Warszawa, PL
22 464 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.