Remont dróg gminnych /gruntowych/ w poszczególnych sołectwach sfinansowanych z Funduszów Sołeckich i budżetu Gminy Miedzna w 2021 roku
Gmina Miedzna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00037428
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00037428/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-04-21 12:52
- Lokalizacja
- Miedzna, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ab61958e-830b-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 8241723514
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00037428 z dnia 2021-04-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg gminnych /gruntowych/ w poszczególnych sołectwach sfinansowanych z Funduszów Sołeckich i budżetu Gminy Miedzna w 2021 roku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miedzna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582196
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 11 Listopada, 4
1.5.2.) Miejscowość: Miedzna
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-106
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.7.) Numer telefonu: 256918328 256918327
1.5.8.) Numer faksu: 256918328
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szczepanskimarcin@op.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.gminamiedzna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
bip.gminamiedzna.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dróg gminnych /gruntowych/ w poszczególnych sołectwach sfinansowanych z Funduszów Sołeckich i budżetu Gminy Miedzna w 2021 roku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ab61958e-830b-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00037428
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002213/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont dróg gminnych /gruntowych/ w poszczególnych sołectwach sfinansowanych z Funduszów Sołeckich i budżetu Gminy Miedzna w 2021 roku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00016716/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GK.271.2.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 0,00
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontów i napraw dróg gminnych o nawierzchniach żwirowych i gruntowych żwirem drogowym i wyprofilowanie ich równiarką, a także koszenie mulczerem krzaków z ich poboczy.
Odcinki dróg przewidzianych do remontu i poboczy do koszenia każdorazowo wskaże Zamawiający. Zamawiający określi również ilości mieszanki żwirowej do wykonania wskazanego odcinka drogi.
Drogę po nawiezieniu optymalnej mieszanki żwiru drogowego należy wyrównać oraz nadać jej odpowiedni profil.
Dostarczony na drogę, samochodami samowyładowczymi żwir drogowy powinien być rozkładany w warstwie o jednakowej grubości.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 254000
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 254000
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 254000
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.W. WIKRUSZ Adam Witkowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 824-158-92-57
7.3.3) Ulica: ul. Orzeszowska 5
7.3.4) Miejscowość: Miedzna
7.3.5) Kod pocztowy: 07-106
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 254000,00
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizacje zamówienia 254 000,00 zł w skład oferty wykonawcy wchodzą następujące składniki na podstawie których wybrano najkorzystniejszą ofertę:- Zakup, załadunek, transport i rozładunek 1m3 żwiru drogowego – 55,35 zł
- Za jedną godzinę pracy równiarki - 196,80 zł
- Za jedna godzinę pracy mulczera – 369,00 zł
| 2021-04-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |