Przebudowa ul. Kościelnej od ul. Głównej do rzeki Bystra – odcinek 2 w Kudowie-Zdroju

Gmina Kudowa-Zdrój

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00039217
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00039217/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-04-23 11:00
Lokalizacja
Kudowa-Zdrój, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cd6db75c-71de-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
8831679903
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO - MOSTOWYCH "DROGMOST" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W KŁODZKUKłodzko, PL · lot 0
209 257,77 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00039217 z dnia 2021-04-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ul. Kościelnej od ul. Głównej do rzeki Bystra – odcinek 2 w Kudowie-Zdroju

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kudowa-Zdrój

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890717929

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zdrojowa 24

1.5.2.) Miejscowość: Kudowa-Zdrój

1.5.3.) Kod pocztowy: 57-350

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.) Numer telefonu: +48748621717

1.5.8.) Numer faksu: +48748661351

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@kudowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kudowa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/kudowa

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa ul. Kościelnej od ul. Głównej do rzeki Bystra – odcinek 2 w Kudowie-Zdroju

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cd6db75c-71de-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00039217

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004346/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Przebudowa ul. Kościelnej od ul. Głównej do rzeki Bystra – odcinek 2 w Kudowie-Zdroju

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00008903/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.1.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia polega na przebudowie ul. Kościelnej od ul. Głównej do rzeki Bystra w Kudowie-Zdroju – odcinek 2 - działka nr 69/1 obręb Zakrze oraz fragment działki 87/3 obręb Zakrze (długość odcinka około 159 mb) zgodnie z załączoną dokumentacją projektową pn.: „Remont drogi dojazdowej ul. Kościelna w miejscowości Kudowa-Zdrój, Gmina Kudowa-Zdrój” . Inwestycja zlokalizowana jest w województwie dolnośląskim, powiecie kłodzkim, na działkach stanowiących własność gminy Kudowa-Zdrój.
2. Wynikiem całości robót budowlanych będą obiekty budowlane w zakresie inżynierii lądowej i wodnej, które mogą samoistnie spełniać funkcję gospodarczą lub techniczną.
3. Zakres robót obejmuje w szczególności:
 regulację wysokościową włazów studni i skrzynek zasuw,
 wykonanie stabilizacji jezdni z kruszywa wzmacnianego cementem,
 wykonanie podbudowy jezdni z kruszywa łamanego,
 wykonanie dwuwarstwowej nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego,
 wykonanie korytek betonowych w celu odwodnienia jezdni,
 ułożenie oporników betonowych wtopionych jako ograniczniki jezdni,
 ułożenie krawężników najazdowych w miejscach wjazdów na posesję,
 obcięcie przeszkadzających krzaków w granicach inwestycji,
 budowa kanalizacji deszczowej,
 uporządkowanie terenu,
 zapewnienie obsługi geodezyjnej.

UWAGA!
1) Zamawiający w postępowaniu przetargowym jako formę wynagrodzenia przyjął wynagrodzenie ryczałtowe. Przedmiary Robót stanowią jedynie materiał pomocniczy i nie stanowią podstawy określenia zakresu przedmiot zamówienia. Przedmiar Robót powinien być odczytywany w powiązaniu z SWZ w tym, w Dokumentacji projektowej i Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych. Uważa się, że Wykonawca dokładnie zapoznał się ze szczegółowym opisem robót, które należy wykonać i sposobem ich wykonania.
2) Przedmiot zamówienia nie obejmuje całego zakresu robót budowlanych zawartych w dokumentacji technicznej. Zamówienie nie dotyczy robót budowlanych przewidzianych do realizacji w dokumentacji projektowej zlokalizowanych na działce 84 obręb Zakrze – plac manewrowy - zgodnie z załącznikiem graficznym nr 5 do OPZ. Oznaczony zakres robót nie podlega uwzględnieniu w cenie oferty.
3) Załączony przedmiar robót obejmuje cały zakres robót znajdujący się w dokumentacji projektowej, tj. łącznie z wyłączonym z zamówienia zakresem robót budowlanych zlokalizowanych na działce 84 obręb Zakrze – plac manewrowy – oznaczony w załączniku graficznym nr 5 do OPZ. Oznaczonego zakresu robót nie należy uwzględniać w cenie oferty

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 209257,77

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 209257,77

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 209257,77

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych „DROGMOST” Sp. z o.o. w Kłodzku

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8831646111

7.3.3) Ulica: Objazdowa 24

7.3.4) Miejscowość: Kłodzko

7.3.5) Kod pocztowy: 57-300

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 209257,77

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-04-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane