„Remont budynku wielofunkcyjnego ul. Strażacka w Kruszynie wraz z zagospodarowaniem terenu”

GMINA SICIENKO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00037420
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00037420/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-04-21 12:47
Lokalizacja
Sicienko, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c64d2152-7d93-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
5542657609
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty elewacyjneRoboty w zakresie różnych nawierzchniIzolowanie dachu

Wykonawcy

1 przyznane

AGNIESZKA NOWAKNowa Wieś Wielka, PL · lot 0
291 649,74 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00037420 z dnia 2021-04-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont budynku wielofunkcyjnego ul. Strażacka w Kruszynie
wraz z zagospodarowaniem terenu”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SICIENKO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350694

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mrotecka

1.5.2.) Miejscowość: Sicienko

1.5.3.) Kod pocztowy: 86-014

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.) Numer telefonu: 525870405

1.5.8.) Numer faksu: 525870407

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@sicienko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.sicienko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.bip.sicienko.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont budynku wielofunkcyjnego ul. Strażacka w Kruszynie
wraz z zagospodarowaniem terenu”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c64d2152-7d93-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00037420

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003649/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Remont budynku wielofunkcyjnego w Kruszynie ul. Strażacka

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00013729/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 271.14.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 222079,5 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: „Remont budynku wielofunkcyjnego ul. Strażacka w Kruszynie wraz z zagospodarowaniem terenu”.

Zakres robót obejmuje:
1) Roboty rozbiórkowe:
a) rozbiórka istniejących murków oraz płyt z kostki betonowej, wylewek betonowych, utwardzenia terenu dojść i dojazdów do przedmiotowego budynku wraz z opaską wokół obiektu,
b) demontaż zadaszeń nad wejściami do budynku,
c) wykucie ze ścian istniejących drzwi zewnętrznych oraz okien przewidzianych do wymiany,
d) demontaż istniejącej centrali klimatyzacyjnej w celu wykonania docieplenia ściany oraz ponowny montaż w tym samym miejscu,
e) demontaż anten telewizyjnych, oczyszczenie, przemalowanie i ponowny montaż,
f) rozbiórka parapetów zewnętrznych, obróbek blacharskich, rynien i rur spustowych,
g) rozbiórka czapek kominowych,
2) Roboty w zakresie ocieplenia dachu:
a) przemurowanie ściany szczytowej ogniomuru o 50 cm wraz z wykonaniem obróbek blacharskich na płycie np. OSB,
b) przemurowanie kominów z cegieł – podwyższenie o 30 cm istniejących kominów wraz z wykonaniem nowych czapek kominowych wraz z otynkowaniem i przemalowaniem farbą elewacyjną oraz montażem nowych kratek wentylacyjnych,
c) wykonanie ocieplenia dachu styropapą gr. 20 cm (lambda min. = 0,038 W/m2*K) wraz z wykonaniem pokrycia papą termozgrzewalną, (w pasie 8 metrowym od istniejącego budynku należy zastosować wełnę mineralną),
d) wykonanie obróbek blacharskich,
3) Roboty elewacyjne:
a) montaż drzwi zewnętrznych w istniejącej ścianie (szerokość przejścia min. 90 cm - gdy okaże się, że szerokość otworu drzwiowego jest niewystarczająca należy poszerzyć otwór drzwiowy),
b) montaż okien w istniejących otworach okiennych,
c) wykonanie ocieplenia ścian budynku płytami styropianowymi gr. 15 cm, styropian EPS 10 (lambda min. = 0,033 W/m2*K) wraz z zatopieniem siatki na kleju,
d) wykonanie ocieplenia strefy cokołowej polistyrenem ekstrudowanym (XPS) gr. 10 cm,
e) wykonanie tynku barwionego w masie – kolorystyka do uzgodnienia z Zamawiającym,
f) na strefie cokołowej wykonanie tynku mozaikowego – kolorystyka do uzgodnienia z Zamawiającym,
g) montaż zadaszeń systemowych z poliwęglanu nad drzwiami wejściowymi,
h) montaż opraw oświetleniowych typu LED na istniejących podłożach kablowych,
i) montaż parapetów zewnętrznych, rynien dachowych o średnicy 15 cm oraz rur spustowych o średnicy 12 cm,
j) osadzenie kratek wentylacyjnych na ścianie szczytowej,
4) Wykonanie opaski wokół budynku:
a) wykopy ziemne w obszarze planowanej lokalizacji opaski budynku wraz z rozplantowaniem urobku na przedmiotowej działce,
b) ustawienie obrzeży betonowych 30x8 cm na oporze wykonanym z chudego betonu – C8/10 uniemożliwiający przechylenie się obrzeża,
c) wykonanie warstwy odsączającej z podsypki piaskowej gr. 20 cm zagęszczonej mechanicznie,
d) ułożenie opaski betonowej z kostki brukowej gr. 6 cm na podsypce cementowo piaskowej gr. 3 cm zagęszczonej mechanicznie,
5) Chodniki / dojścia / dojazdy do budynku:
a) wykopy ziemne w obszarze planowanej lokalizacji ciągów komunikacyjnych wraz z rozplantowaniem urobku na przedmiotowej działce,
b) ustawienie obrzeży betonowych 30x8 cm na oporze wykonanym z chudego betonu – C8/10 uniemożliwiający przechylenie się obrzeża,
c) wykonanie warstwy odsączającej z podsypki piaskowej gr. 20 cm zagęszczonej mechanicznie,
d) w miejscach w których przewiduje się dojazd do budynku – dojazdy o szerokości 3,5 metra należy wykonać podbudowę betonową o gr. 15 cm z betonu C8/10,
e) ułożenie kostki brukowej gr. 6 cm na podsypce cementowo piaskowej gr. 3 cm zagęszczonej mechanicznie,
f) w miejscach zaznaczonych na rysunkach szczegółowych należy ułożyć murek z gazonów wypełnionych humusem,
6) Miejsca postojowe z płyt ażurowych:
a) wykopy ziemne w obszarze planowanej lokalizacji miejsc postojowych wraz z rozplantowaniem urobku na przedmiotowej działce,
b) ustawienie krawężników betonowych 15x30 cm na oporze wykonanym z chudego betonu – C8/10 uniemożliwiający przechylenie się krawężnika,
c) ustawienie obrzeży betonowych 30x8 cm na oporze wykonanym z chudego betonu – C8/10 uniemożliwiający przechylenie się obrzeża,
d) na całej powierzchni przewidywanych miejsc postojowych należy wykonać podbudowę z tłucznia,
e) wykonanie warstwy podsypki piaskowej gr. 5 cm pod płyty ażurowe,
f) ułożenie płyt ażurowych o wymiarach 40x60x8 z zasypaniem spoin żwirem gruboziarnistym,
7) Roboty towarzyszące:
Wykonanie w punktach 1-6 robót wiąże się z wykonaniem drobnych robót nie opisanych powyżej np.: obróbka ościeży okiennych i drzwiowych po wymianie planowanych drzwi i okien, itp.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45443000-4 - Roboty elewacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45261410-1 - Izolowanie dachu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 291649,74

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 441233

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 291649,74

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Femina Agnieszka Nowak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5561291799

7.3.3) Ulica: Przemysłowa

7.3.4) Miejscowość: Nowa Wieś Wielka

7.3.5) Kod pocztowy: 86-060

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 291649,74

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 84 dni

2021-04-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane