Remont kaplic cmentarnych w miejscowościach: Chudaczewo i Pieszcz

Gmina Postomino

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00037612
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00037612/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-04-21 14:12
Lokalizacja
Postomino, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dd4e6e1a-7b40-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
4990424533
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynków

Wykonawcy

1 przyznane

Firma Wielobranżowa WAMA Zenon MorozSłupsk, PL · lot 0
97 785 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00037612 z dnia 2021-04-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont kaplic cmentarnych w miejscowościach: Chudaczewo i Pieszcz

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Postomino

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979890

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Postomino 30

1.5.2.) Miejscowość: Postomino

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-113

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@postomino.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.postomino.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://postomino.bip.net.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont kaplic cmentarnych w miejscowościach: Chudaczewo i Pieszcz

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dd4e6e1a-7b40-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00037612

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002212/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja kaplic cmentarnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00012190/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.2021.SS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 84373,38 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont kaplic cmentarnych w miejscowościach: Chudaczewo i Pieszcz w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Modernizacja kaplic cmentarnych”.
2. Kaplice cmentarne zlokalizowane są w miejscowościach Chudaczewo działka nr 46 obr. ewidencyjny Chudaczewo, Pieszcz działka nr 247 obr. ewidencyjny Pieszcz. Kaplice wykonane w technologii tradycyjnej murowanej.
3. Zakres robót obejmuje:
1) Kaplica w Chudaczewie o pow. zabudowy ca. 46,10 m2
a) Rozbiórka cokołu z płytek ceramicznych (gres),
b) Demontaż kratek wentylacyjnych oraz lamp oświetleniowych, gniazd wtykowych i wyposażenia kaplicy,
c) Skucie tynków wewnętrznych w kaplicy (cała ściana szczytowa oraz miejscowe odparzenia tynków na pozostałych ścianach),
d) Usunięcie zmurszałych spoin wraz z ich reprofilacją,
e) Przygotowanie podłoża pod nowe warstwy tynkarskie,
f) Wykonanie impregnacji przeciwsolnej,
g) Wykonanie obrzutki renowacyjnej pod tynki renowacyjne,
h) Wykonanie tynku renowacyjnego podkładowego gr. 10-30 mm,
i) Wykonanie warstwy ostatecznej z tynku renowacyjnego gr. 10 mm,
j) Malowanie dwukrotne ścian wewnętrznych kaplicy farbą silikatową lub silikonową koloru białego,
k) Wykonanie nowego cokołu z płytek ceramicznych (gres) wysokości 6-8 cm,
l) Montaż nowych kratek wentylacyjnych,
m) Ponowny montaż lamp oświetleniowych, gniazd wtykowych i wyposażenia kaplicy,
n) Przełożenie istniejącej opaski oraz wejścia do kaplicy z kostki brukowej betonowej wraz z przełożeniem (ponownym ustawieniem) obrzeży betonowych na warstwach 3 cm podsypki cementowo-piaskowej, 10 cm kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie oraz 10 cm podsypki piaskowej stabilizowanej mechanicznie.
2) Kaplica w Pieszczu o pow. zabudowy ca. 51 m2
a) Rozbiórka cokołu z płytek ceramicznych (gres),
b) Demontaż kratek wentylacyjnych oraz lamp oświetleniowych, gniazd wtykowych i wyposażenia kaplicy,
c) Demontaż istniejących okien (6szt. o wym. ca. 60x150 cm oraz 2 szt. okrągłych fi 60 cm),
d) Demontaż istniejących zewnętrznych drzwi w pomieszczeniu gospodarczym (przybudówki) kaplicy o wymiarach ca.100x265 cm,
e) Montaż nowych okien PCV koloru brązowego z szybą matowa (mleczną),
f) Montaż nowych pełnych drzwi zewnętrznych zamykanych na zamek koloru brąz w pomieszczeniu gospodarczym kaplicy,
g) Skucie wszystkich tynków wewnętrznych w pomieszczeniu głównym kaplicy,
h) Miejscowe oczyszczenie cegieł klinkierowych z wykwitów solnych,
i) Usunięcie zmurszałych spoin wraz z ich reprofilacją,
j) Przygotowanie podłoża pod nowe warstwy tynkarskie,
k) Wykonanie impregnacji przeciwsolnej,
l) Wykonanie obrzutki renowacyjnej pod tynki renowacyjne,
m) Wykonanie tynku renowacyjnego podkładowego gr. 10-30 mm,
n) Wykonanie warstwy ostatecznej z tynku renowacyjnego gr. 10 mm,
o) Malowanie dwukrotne ścian wewnętrznych kaplicy farbą silikatową lub silikonową koloru białego,
p) Wykonanie nowego cokołu z płytek ceramicznych (gres) wysokości 6-8 cm,
q) Montaż nowych kratek wentylacyjnych,
r) Szlifowanie i czyszczenie oraz wykonanie nowej warstwy lakierniczej drzwi głównych o wym. 180x265 cm,
s) Oczyszczenie fug zewnętrznych z mchu i porostów oraz reprofilacja ubytków fug masami przeznaczonymi do klinkieru,
t) Ponowny montaż lamp oświetleniowych, gniazd wtykowych i wyposażenia kaplicy.

4. Wszelkie odpady powstałe podczas prowadzonych prac należy zagospodarować (zutylizować) zgodnie
z obowiązującymi przepisami prawa. Zaleca się, aby Wykonawca dokonał wizji lokalnej miejsca prowadzenia robót budowlanych, w celu uzyskania informacji niezbędnych do przygotowania oferty oraz zawarcia umowy i wykonania zamówienia.
5. Elementy składowe przedmiotu zamówienia
Elementami składowymi przedmiotu zamówienia są także wszelkie roboty i usługi „towarzyszące" realizacji robót, o których mowa w Opisie przedmiotu zamówienia w szczególności: koszty uzyskania niezbędnych badań, opinii i uzgodnień, zużycia wody i energii elektrycznej, ubezpieczenia budowy, tablicy budowy wszelkich robót przygotowawczych, porządkowych, zabezpieczenia placu budowy, utrzymania zaplecza budowy, doprowadzenia terenu do stanu nie gorszego niż przed rozpoczęciem inwestycji, wszystkie koszty wywozu materiałów pochodzących z rozbiórki. Cena musi uwzględniać podatek VAT.
6. Wymagania techniczne
1) Całość robót należy wykonać zgodnie ze sztuką budowlaną, z obowiązującymi przepisami, normami oraz na ustalonych niniejszą specyfikacją warunkach.
2) Zobowiązuje się Wykonawcę do stosowania materiałów dopuszczonych do obrotu i stosowania
w budownictwie zgodnych z deklaracją właściwości użytkowych i kryteriami technicznymi określonymi w PN wyrobu i aprobatach technicznych.
3) Po zakończeniu budowy należy przedstawić certyfikaty i świadectwa jakości, atesty lub równoważne na wbudowane materiały budowlane.

7. Kierownik budowy jest zobowiązany do sporządzenia planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia realizowanego zadania.
8. Zwraca się uwagę, iż przy wynagrodzeniu ryczałtowym przedmiar robót nie jest podstawą do określenia zakresu robót budowlanych objętych przedmiotem zamówienia. Zawarte
w przedmiarze pozycje mają być jedynie pomocą w kalkulacji kosztów inwestycji, wobec tego jest on jedynie dokumentem wspomagającym wycenę.
9. Przed podpisaniem umowy Wykonawca zobowiązany jest do przedłożenia Zamawiającemu kosztorysów ofertowych/zestawienia robót wraz z kalkulacją cen jednostkowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 97785

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 122620,48

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 97785

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Wielobranżowa WAMA Zenon Moroz

7.3.3) Ulica: ul. Nowowiejska 3/40

7.3.4) Miejscowość: Słupsk

7.3.5) Kod pocztowy: 76-200

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 97785,00

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2021-04-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane