Przebudowa drogi powiatowej Nr 1820C w ciągu drogi powiatowej Szabda – Mszano w miejscowości Szabda

Zarząd Dróg Powiatowych w Brodnicy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00037391
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00037391/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-04-21 12:34
Lokalizacja
Brodnica, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fd6a87d8-65e7-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
8741754995
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaWymiana nawierzchni drogowejInstalowanie znaków drogowych

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-BUDOWLANE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBrodnica, PL · lot 0
1 571 064,87 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00037391 z dnia 2021-04-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej Nr 1820C w ciągu drogi powiatowej Szabda – Mszano w miejscowości Szabda

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Brodnicy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 340750290

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Karbowo, ul. Wczasowa 46

1.5.2.) Miejscowość: Brodnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-300

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.7.) Numer telefonu: 56 4982859

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.zdp@brodnica.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdp-brodnica.bip.net.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdp-brodnica.bip.net.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Trwały zarząd drogami publicznymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi powiatowej Nr 1820C w ciągu drogi powiatowej Szabda – Mszano w miejscowości Szabda

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fd6a87d8-65e7-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00037391

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002239/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa drogi powiatowej Nr 1820C w ciągu drogi powiatowej Szabda – Mszano w miejscowości Szabda

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00005233/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TN.3211-4/21

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2253558,73 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Przebudowa drogi powiatowej Nr 1820C w ciągu drogi powiatowej Szabda – Mszano w miejscowości Szabda”. Inwestycja realizowana będzie na terenie miejscowości Szabda, gmina Brodnica, powiat brodnicki, Obręb 0018 Szabda: dz. nr 85, 47, 83/1, 67/1, 157/1, 471/1.

2. Zadanie polegać będzie na przebudowie jezdni na odcinku 1,649 km i obejmować będzie poszerzenie jezdni do 5,5 m w terenie zabudowanym, wykonanie nowej nawierzchni na całej długości jezdni, przebudowę zjazdów i chodników, przebudowę poboczy, wykonanie nowego oznakowania pionowego i poziomego oraz doświetlenie przejścia dla pieszych.

3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych polegających na:
- frezowaniu istniejącej nawierzchni bitumicznej,
- rozebraniu istniejących chodników,
- ścięciu poboczy gruntowych,
- korytowaniu pod poszerzenie jezdni,
- korytowaniu pod konstrukcję zjazdów,
- korytowaniu pod pobocza umocnione,
- ustawieniu krawężników drogowych, krawężników wtopionych, oporników i obrzeży na ławie betonowej z oporem,
- ułożeniu warstw konstrukcyjnych na poszerzeniu jezdni i zjazdów,
- ułożeniu nawierzchni zjazdów i chodników z prefabrykatów betonowych,
- ułożeniu warstw bitumicznych na konstrukcji zjazdów bitumicznych,
- ułożeniu warstw bitumicznych (w/wa wyrównawcza, wiążąca, ścieralna) wraz z siatką wzmacniającą na konstrukcji jezdni,
- wbudowaniu kruszywa łamanego jako nawierzchnię umocnionego pobocza,
- oczyszczenie i odtworzeniu rowów przydrożnych
- wykonaniu oznakowania poziomego i pionowego,
- zainstalowaniu lamp hybrydowych celem doświetlenia przejścia dla pieszych.

Zakres robót określa załączony do SWZ przedmiar.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1571064,87

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2089994,7

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1571064,87

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo - Budowlane Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8741478153

7.3.3) Ulica: Długa 27

7.3.4) Miejscowość: Brodnica

7.3.5) Kod pocztowy: 87-300

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-03-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1571064,87

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-07-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-04-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane