Naprawa dróg gruntowych na terenie miasta i gminy Biskupiec w 2021 roku.
GMINA BISKUPIEC
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00037896
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00037896/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-04-22 08:17
- Lokalizacja
- Biskupiec, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-06ddcdb0-8635-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 7393752691
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie naprawy dróg
Wykonawcy
2 przyznane
Trans-Kop Beata SkaradzińskaBiskupiec, PL · lot 0
125 767,5 PLNWywóz Nieczystości Prace Ziemne Dorota KrzyżanowskaBiskupiec, PL · lot 1
133 341 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00037896 z dnia 2021-04-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Naprawa dróg gruntowych na terenie miasta i gminy Biskupiec w 2021 roku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BISKUPIEC
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743568
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Niepodległości 2
1.5.2.) Miejscowość: Biskupiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@biskupiec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.biskupiec.pl/17026/17026/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Naprawa dróg gruntowych na terenie miasta i gminy Biskupiec w 2021 roku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-06ddcdb0-8635-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00037896
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002941/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Naprawa nawierzchni dróg gruntowych i żwirowych na terenie miasta i gminy Biskupiec.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00018142/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 188292,69 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1:Naprawa nierówności i ubytków nawierzchni gruntowej- zgodnie z załączonymi do SWZ specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót oraz dokumentacją projektową. Drogi położone po stronie zachodniej drogi krajowej nr 57 Szczytno – Pułtusk na terenie miasta i gminy Biskupiec, obejmujące sołectwa: Biesówko, Biesowo, Droszewo, Wilimy, Czerwonka, Najdymowo, Rukławki, Kojtryny, Nowe Marcinkowo, Rzeck, Biskupiec Kolonie (Kramarka, Pudląg), Zabrodzie, Dworzec, Botowo, Labuszewo, Rasząg.
Termin płatności w niniejszym zamówieniu to minimum 21 dni i maximum 30 dni od dnia dostarczenia Zamawiającemu faktury lub rachunku. Termin jaki oferuje Wykonawca należy podać w formularzu oferty. Termin płatności w niniejszym zamówieniu jest jednocześnie kryterium oceny ofert i ocenie podlegać będzie przedział min. 21 dni i maximum 30 dni od dnia dostarczenia Zamawiającemu faktury lub rachunku. Niepodanie terminu płatności lub podanie przez Wykonawcę krótszego niż 21 dni lub dłuższego niż 30 dni terminu płatności spowoduje odrzucenie oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 93617,89 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Cześć 2:Drogi położone po stronie wschodniej drogi krajowej nr 57 Szczytno – Pułtusk na terenie miasta i gminy Biskupiec, obejmujące sołectwa: Biesowo, Zarębiec, Czerwonka, Droszewo, Wilimy, Najdymowo, Łabuchy, Wegój, Stryjewo, Bredynki, Stanclewo, Lipowo, Biskupiec Kolonie, Parleza Wielka, Sadowo, Borki Wielkie, Kamionka, Kobułty, Rudziska, Mojtyny.
Naprawa nierówności i ubytków nawierzchni gruntowej zgodnie z załączonymi do SWZ specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót oraz dokumentacją projektową.
Termin płatności w niniejszym zamówieniu to minimum 21 dni i maximum 30 dni od dnia dostarczenia Zamawiającemu faktury lub rachunku. Termin jaki oferuje Wykonawca należy podać w formularzu oferty. Termin płatności w niniejszym zamówieniu jest jednocześnie kryterium oceny ofert i ocenie podlegać będzie przedział min. 21 dni i maximum 30 dni od dnia dostarczenia Zamawiającemu faktury lub rachunku. Niepodanie terminu płatności lub podanie przez Wykonawcę krótszego niż 21 dni lub dłuższego niż 30 dni terminu płatności spowoduje odrzucenie oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 94674,8 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 125767,5
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 125767,5
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 125767,5
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Trans-Kop Beata Skaradzińska
7.3.3) Ulica: Rozwady 4
7.3.4) Miejscowość: Biskupiec
7.3.5) Kod pocztowy: 11-300
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 125767,50
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 133341
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 133341
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 133341
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wywóz Nieczystości Prace Ziemne Dorota Krzyżanowska
7.3.3) Ulica: Czerwonka 2/2
7.3.4) Miejscowość: Biskupiec
7.3.5) Kod pocztowy: 11-300
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 133341,00
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2021-04-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |