Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych przy użyciu mieszanek mineralno-asfaltowych, wbudowywanych na gorąco na drogach powiatowych zarządzanych przez ZDP w Lęborku
Zarząd Dróg Powiatowych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00037928
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00037928/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-04-22 08:40
- Lokalizacja
- Lębork, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7c756d73-8ba4-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 8411609072
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00037928 z dnia 2021-04-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych przy użyciu mieszanek mineralno-asfaltowych, wbudowywanych na gorąco na drogach powiatowych zarządzanych przez ZDP w Lęborku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770983271
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Czołgistów, 5A
1.5.2.) Miejscowość: Lębork
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-300
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.7.) Numer telefonu: 598623987
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdplebork.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdplebork.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.zdplebork.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka Samorządu Terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Administrowanie drogami publicznymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych przy użyciu mieszanek mineralno-asfaltowych, wbudowywanych na gorąco na drogach powiatowych zarządzanych przez ZDP w Lęborku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7c756d73-8ba4-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00037928
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000403/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych - usuwanie ubytków
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00021273/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: zdp-zp.333.3.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 266175 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie zadania: Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych przy użyciu mieszanek mineralno-asfaltowych, wbudowywanych na gorąco na drogach powiatowych zarządzanych przez ZDP w Lęborku
1.2. Remont cząstkowy betonem asfaltowym średniej grubości 4 cm, powierzchnia łat powyżej 5 m²
Ilość: 2 500 m2
Lokalizacja: drogi powiatowe Powiatu Lęborskiego na terenie pozamiejskim.
Zakres robót: mechaniczne obcięcie krawędzi jezdni z nadaniem regularnych kształtów, oczyszczenie i usuniecie luźnych elementów lub frezowanie, skropienie emulsją asfaltową, posmarowanie krawędzi asfaltem, dostarczenie mieszanki mineralno-asfaltowej KR 1-2 AC11S, rozłożenie m.m-a i zagęszczenie miejsca remontowanego.
1.2. Remont cząstkowy betonem asfaltowym średniej grubości 6 cm z frezowaniem (krawędź jezdni),
powierzchnia łat powyżej 10 m2
Ilość: 950 m2
Lokalizacja: drogi powiatowe Powiatu Lęborskiego na terenie pozamiejskim.
Zakres robót: mechaniczne frezowanie krawędzi jezdni z nadaniem regularnych kształtów, oczyszczenie i usuniecie luźnych elementów, skropienie emulsja asfaltową, posmarowanie krawędzi asfaltem, dostarczenie mieszanki mineralno-asfaltowej KR1-2 AC11S, rozłożenie m.m-a i zagęszczenie miejsca remontowanego.
1.3. Remont cząstkowy- wbudowanie 1t betonu asfaltowego. Element do rozliczenia w przypadku konieczności
wbudowania większej ilości masy przy remontach 1.1 – 1.2.
Ilość: 20 t
Lokalizacja: drogi powiatowe Powiatu Lęborskiego na terenie pozamiejskim.
Zakres robót: dostarczenie mieszanki mineralno-asfaltowej KR1-2AC11S, rozłożenie m.m-a i zagęszczenie miejsca remontowanego.
Wspólny zakres dla zadań 1.1-1.2: prace pomiarowe i przygotowawcze, oznakowanie robót, przeprowadzenie badań i pomiarów wymaganych w SST.
Materiał z frezowania nawierzchni zostanie przekazany Zamawiającemu i odwieziony na koszt Wykonawcy na miejsce wskazane na odległość do 20 km.
2. Warunki i wymagania Zamawiającego:
2.1. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami oraz
zgodnie z warunkami zawartymi w umowie i Szczegółowymi Specyfikacjami Technicznymi SWZ.
Szczegółowe Specyfikacje Techniczne:
D-05.03.17 Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych
D-05.03.11 Frezowanie nawierzchni asfaltowych na zimno
2.2. Wykonawca zapewnia na własny koszt prawidłowe zabezpieczenie prowadzonych robót oraz ma obowiązek
przestrzegać przepisów BHP przy wykonywanych pracach. Roboty prowadzone w pasie drogowym należy
oznakować i zabezpieczyć zgodnie z zatwierdzonym projektem organizacji robót przekazanym przez
Zamawiającego w dniu podpisania umowy. Formalności wynikające z Projektu organizacji robót tj.
rozpoczęcie robót zgłasza Wykonawca właściwym organom.
3. Materiały:
Wszystkie materiały dostarczone i użyte na budowie powinny być zgodne z SST i powinny posiadać:
- wymagane dokumenty, dopuszczające wyroby budowlane do obrotu i powszechnego stosowania
(np. stwierdzenie o oznakowaniu materiału znakiem CE lub znakiem budowlanym B, certyfikat zgodności,
deklaracje zgodności z normami lub aprobatami technicznymi, ew. badania materiałów wykonane przez
dostawców itp.),
- własne badania właściwości materiałów przeznaczonych do wykonywania robót.
4. Sprzęt:
Sprzęt użyty do wykonania robót powinien być zgodny ze SST, sprawny technicznie, dostosowany do
używanych materiałów, warunków wykonywania robót i musi zapewniać wysoką jakość robót.
4. Kontrola jakości robót:
Polegać będzie na:
1) kontroli użytych materiałów (deklaracje zgodności z normami lub aprobatami technicznymi),
2) kontroli wykonania robót zgodnie z SWZ, umową i SST.
6. Odbiór robót:
Zgodnie z warunkami określonymi w SWZ, SST oraz warunkami określonymi w umowie.
7. Podstawa płatności robót:
Podstawą rozliczenia robót będzie wykonanie zadania wskazanego przez Kierownika Służby Liniowej,
potwierdzone protokółem odbioru.
Ostateczna wysokość wynagrodzenia za wykonane roboty ustalona będzie w oparciu o ilości rzeczywiście
wykonane i odebrane bezusterkowym protokołem odbioru.
8. Okres gwarancji:
Okres gwarancji na ww. roboty wynosi: 36 miesięcy
9. Przepisy związane:
Normy wymienione w SWZ, SST oraz ustalenia zawarte w umowie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 327395,25
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 357745,50
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 327395,25
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Ogólnobudowlane Leszek Piechowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8411239209
7.3.3) Ulica: Pogorszewo 2/1
7.3.4) Miejscowość: Nowa Wieś Lęborska
7.3.5) Kod pocztowy: 84-351
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 327395,25
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-05-31| 2021-04-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |