Dostawa i montaż instalacji OZE w budynkach użyteczności publicznej na terenie Gminy Puńsk nr 2

Gmina Puńsk

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00038020
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00038020/02
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2021-04-22 09:45
Lokalizacja
Puńsk, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-44864308-8566-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
8442145774
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Energia słonecznaPokrywanie dachów panelami ogniw słonecznychRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

WSCHODNIA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL · lot 0
318 570 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00038020 z dnia 2021-04-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż instalacji OZE w budynkach użyteczności publicznej na terenie Gminy Puńsk nr 2

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Puńsk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671120

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 23

1.5.2.) Miejscowość: Puńsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-515

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.5.7.) Numer telefonu: 875161048

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug_punsk@pro.onet.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ugpunsk.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://punsk.biuletyn.net/ oraz https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i montaż instalacji OZE w budynkach użyteczności publicznej na terenie Gminy Puńsk nr 2

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-44864308-8566-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00038020

2.6.) Wersja ogłoszenia: 02

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00015683/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa i montaż instalacji OZE w budynkach użyteczności publicznej na terenie Gminy Puńsk

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

"Dostawa i montaż instalacji OZE w budynkach użyteczności publicznej na terenie Gminy Puńsk nr 2" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej V Gospodarka niskoemisyjna, Działania 5.1 Energetyka oparta na odnawialnych źródłach energii.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 318570 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Montaż paneli fotowoltaicznych wraz z osprzętem,
2) Zapewnić urządzenia monitorujące i zliczające energię pobraną z sieci, oddaną i wyprodukowaną przez obiekt, dostępne do odczytu na urządzeniach mobilnych, z archiwizacją danych do 5 lat wstecz, oraz przedstawiającą moc chwilową i napięcia strony DC, AC;
3) Uzupełnienie ubytków ścian, stropów i podłóg, naprawa tynków, elewacji oraz jej ocieplenia, uszczelnienie pokrycia dachowego po przejściach przewodów,
4) Przeszkolenie użytkowników,
5) Sporządzenie lub przekazanie instrukcji obsługi,
6) Stosować się do wskazówek montażowych urządzeń zawartych w dokumentacji,
7) Dokonanie ewentualnych modyfikacji założeń tylko w uzgodnieniu z inwestorem, jeżeli będzie to prowadzić do lepszego wykorzystania możliwości technicznych stwarzanych przez zaplanowane do montażu urządzenia,
8) Dokonanie ewentualnych modyfikacji, konfigurację projektowanego okablowania tak, aby doprowadzić do optymalnego wykorzystania możliwości technicznych stwarzanych przez zaplanowane do montażu urządzenia,
9) Wszelkie odstępstwa od dokumentacji uzgodnione zostaną z przedstawicielem inwestora,
10) Wszelkie problemy powinny być sygnalizowane przedstawicielowi inwestora, a po ich rozwiązaniu dokumentowane przez naniesienie modyfikacji w egzemplarzu dokumentacji powykonawczej,
11) Dokumenty powykonawcze należy uzgodnić z rzeczoznawcą ds. pożarowych. Po uzgodnieniach zgłosić do Straży Pożarnej oraz dopełnić wszelkich formalności związanych z przyłączeniem instalacji fotowoltaicznej do sieci PGE,
12) Zamawiający wymaga od Wykonawcy obliczenia i przedstawienia wyników wskaźników wykonanych instalacji, tj.:
a. Liczba wybudowanych jednostek wytwarzania energii elektrycznej z OZE [szt.]
b. Szacowany roczny spadek emisji gazów cieplarnianych [tony równoważnika CO2] (CI 34)
c. [IZ] Dodatkowa zdolność wytwarzania energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych [MWe]
d. Produkcja energii elektrycznej z nowo wybudowanych instalacji wykorzystujących OZE[MWhe/rok]

4.5.3.) Główny kod CPV: 09330000-1 - Energia słoneczna

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 277488

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 430500

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 318570

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wschodnia Energia Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5423389031

7.3.3) Ulica: ul. M. Curie-Skłodowskiej 3 lok. 63

7.3.4) Miejscowość: Białystok

7.3.5) Kod pocztowy: 15-094

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 318570,00

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2021-04-21 do 2021-06-15
2021-04-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy