Pumptrack - nowa infrastruktura na szlaku pieszo – rowerowym.

GMINA PORONIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00038232
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00038232/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-04-22 11:40
Lokalizacja
Poronin, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e4ab0075-8bb7-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
7361705814
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychObiekty rekreacyjneMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00038232 z dnia 2021-04-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Pumptrack - nowa infrastruktura na szlaku pieszo – rowerowym.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PORONIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892630

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Piłsudskiego 5

1.5.2.) Miejscowość: Poronin

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-520

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.7.) Numer telefonu: 182021017

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: usc@poronin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: poronin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://poronin.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Pumptrack - nowa infrastruktura na szlaku pieszo – rowerowym.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e4ab0075-8bb7-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00038232

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002889/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Pumptrack - nowa infrastruktura na szlaku pieszo-rowerowym

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska – Słowcja 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00021445/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa pumptracku jako nowej infrastruktury na szlaku pieszo – rowerowym w Poroninie w ramach realizacji mikroprojektu indywidualnego realizowanego z partnerem mikroprojektu Obec Liptovska Kokava pn. „Pumptrack – nowa infrastruktura na szlaku pieszo – rowerowym Poronin – Liptovska Kokawa”. Mikroprojekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Tatry w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska – Słowcja 2014-2020. Inwestycja będzie realizowana w Poroninie na działce ewid. nr 1196/3 obręb 0505 Poronin. Obejmuje w szczególności roboty budowlane polegające na wykonaniu podbudowy z kruszywa łamanego oraz dostawy i montaż fabrycznie nowego toru rowerowego typu pumptrack z modułowych elementów o łącznej długości ok. 46 metrów z obiciami tylnymi wraz z infrastrukturą małej architektury, tj. koszem na śmieci z betonu płukanego i ławkami okrągłymi z betonu architektonicznego. Wykonawca po podpisaniu umowy, a przed przystąpieniem do realizacji zamówienia będzie zobowiązany przedstawić Zamawiającemu wizualizację inwestycji w formie elektronicznej w celu jej akceptacji. Obicia pumptracku mają być wykonane ze sklejki podwójnie laminowanej, która musi zapewniać możliwość naniesienia rysunków/muralu. Wszystkie materiały i urządzenia muszą posiadać stosowne atesty, certyfikaty bezpieczeństwa, świadectwa zgodności lub deklaracje zgodności CE wydane przez akredytowaną jednostkę certyfikującą wyroby. Wykonawca przed podpisaniem umowy dostarczy do Zamawiającego atesty, certyfikaty, świadectwa jakości, deklaracje zgodności CE, które będą spełniać wszelkie wymogi norm określonych obowiązującym prawem, tj. oryginały lub kopie potwierdzone za zgodnosć z oryginałem.
Zamawiający zakłada udzielenie przez Wykonawcę co najmniej 36 miesięcznego okresu gwarancji na wykonane roboty w ramach przedmiotu zamówienia, oferowany okres gwarancji stanowi kryterium oceny ofert.
Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia ma odpowiadać wymogom określonym w SWZ. Szczegółowy zakres robót określa: kosztorys ofertowy – zał. nr 8, specyfikacja techniczna – zał. nr 9, mapa syt.-wys. –zał. Nr 10.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający postanowił unieważnić postępowanie, gdyż cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający aktualnie nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty
2021-04-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane