Budowa sali widowiskowej w miejscowości Izdebnik, gmina Lanckorona
GMINA LANCKORONA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00038688
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00038688/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-04-22 14:31
- Lokalizacja
- Lanckorona, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-912ef533-9cfb-11eb-b7a8-ba075a5bf367
- Identyfikator
- 5511158242
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00038688 z dnia 2021-04-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sali widowiskowej w miejscowości Izdebnik, gmina Lanckorona
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LANCKORONA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182077
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Krakowska 8
1.5.2.) Miejscowość: Lanckorona
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-143
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 338763595
1.5.8.) Numer faksu: 338763569
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kolarska@lanckorona.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lanckorona.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa sali widowiskowej w miejscowości Izdebnik, gmina Lanckorona2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-912ef533-9cfb-11eb-b7a8-ba075a5bf367
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00038688
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002139/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa sali widowiskowej przy Zespole Szkół w Izdebniku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00032412/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.2.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
5.1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych: budowa sali widowiskowej w miejscowości Izdebnik gmina Lanckorona – sala dobudowana do budynku istniejącego przedszkola - zgodnie z programem funkcjonalno-użytkowym.
5.2. Na przedmiot umowy określony w ust. 5.1 składa się następujący zakres rzeczowy:
- opracowanie kompletnej dokumentacji tj. projektu budowlanego i wykonawczego wraz z instalacjami, przyłączami i zagospodarowaniem terenu,
- uzyskanie pozwolenia na budowę,
- zgłoszenie rozpoczęcia robót do Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Wadowicach,
- realizacja projektu,
- odbiór wykonanych robót,
- uzyskanie decyzji na użytkowanie z Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Wadowicach.
Ponadto do wykonawcy należy: ustanowienie kierownika budowy i robót w specjalności zgodnej z zakresem robót, obsługa geodezyjna inwestycji,
Wszystkie potrzebne dokumenty i wyposażenie p.poż. konieczne do odbioru budynku pokrywa wykonawca. Są to m.in. instrukcje użytkowania, geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, świadectwo energetyczne, wyposażenie p.poż. i odbiory p.poż, inspekcji pracy, sanepid itp.
Szczegółowy zakres robót określony został w SWZ oraz „w Programie funkcjonalno -użytkowym dla budowy sali widowiskowej w Izdebniku”
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45212300-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy artystycznych i kulturalnych obiektów budowlanych
45214100-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanych
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71327000-6 - Usługi projektowania konstrukcji nośnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało obarczone niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy. Mylinie na https://miniportal.uzp.gov.pl/ wybrano tryb przetargu nieograniczonego, a w postepowaniu zastosowano tryb podstawy na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Ponowne postępowanie o udzieleniu zamówienie zostanie ogłoszone niezwłocznie.| 2021-04-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |