Przebudowa drogi powiatowej nr 2023K Biskupice – Kunice od istniejącego chodnika do drogi gminnej nr 560055K w miejscowości Biskupice.
Zarząd Dróg Powiatowych w Wieliczce
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00038560
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00038560/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-04-22 13:50
- Lokalizacja
- Wieliczka, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8dcfcf8d-7808-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 356378582
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00038560 z dnia 2021-04-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 2023K Biskupice – Kunice od istniejącego chodnika do drogi gminnej nr 560055K w miejscowości Biskupice.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Wieliczce
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 356378582
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Słowackiego 29
1.5.2.) Miejscowość: Wieliczka
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-020
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 12 399 98 86
1.5.8.) Numer faksu: 12 399 98 90
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdp.wieliczka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdp.wieliczka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.zdp.wieliczka.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządza drogami zgodnie z postanowieniami ustawy o drogach publicznych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej nr 2023K Biskupice – Kunice od istniejącego chodnika do drogi gminnej nr 560055K w miejscowości Biskupice.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8dcfcf8d-7808-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00038560
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001768/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa drogi powiatowej nr 2023K Biskupice- Kunice od istniejącego chodnika do drogi gminnej 560055K w miejscowości Biskupice.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00011112/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP.ZP.271.2.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1394475,02 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.2 Przedmiot zamówienia obejmuje realizację robót budowlanych dla zadania "Przebudowa drogi powiatowej nr 2023K Biskupice – Kunice od istniejącego chodnika do drogi gminnej nr 560055K w miejscowości Biskupice.” zgodnie ze zgłoszeniem robót budowlanych nr BGN.6743.1.605.2020.B z dnia 06.08.2020 roku.
3.3 Planowana inwestycja zlokalizowana jest na terenie województwa małopolskiego, w powiecie wielickim, w gminie Biskupice w miejscowości Biskupice. Długość odcinka objętego robotami wynosi 339,62m
3.4 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa będąca załącznikiem C1-C9 do SWZ.
Załącznik C obejmuje:
1) Materiały do zgłoszenia - załącznik C1
2) Projekt budowlany – - załącznik C2
• Projekt zagospodarowania terenu
• Część drogowa
• Część elektryczna
• Część gazowa
3) Projekt wykonawczy – załącznik C3
• Część drogowa
• Część elektryczna
• Część gazowa
4) Inwentaryzacja zieleni – załącznik C4
5) Badania Geotechniczne -załącznik C5
6) Operat wodnoprawny – załącznik C6
7) Stała organizacja ruchu -załącznik C7
8) STWIORB -załącznik C8
9) Przedmiar Robót – załącznik C9
3.5 Zamawiający informuje, że obecnie prowadzone są rozmowy dotyczące przełożenia kolidującej z inwestycją drogową sieci gazowej. W przypadku uzyskania zgody gestora sieci na samodzielną przebudowę sieci przez gestora sieci, zakres robót dla wykonawcy zostanie ograniczony o cześć sieci gazowej. Ponadto w takim przypadku wykonawca uzgodni z gestorem sieci termin przebudowy sieci gazowej i zezwoli wejść na teren budowy.
3.6 Wykonawca zobowiązuje się wykonać inwestycję zgodnie z dokumentacja projektową, zasadami wiedzy technicznej, obowiązującymi w Rzeczpospolitej Polskiej przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
3.7 Zamawiający nie przewiduje udzielenia zaliczek na wykonanie zamówienia.
3.8 Rozlicznie zamówienia nastąpi zgodnie ze wzorem umowy - załącznik B do SWZ
3.9 Wykonawca udzieli gwarancji jakości i rękojmi za wady na okres minimum 60 miesięcy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31220000-4 - Elementy składowe obwodów elektrycznych
31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne
31600000-2 - Sprzęt i aparatura elektryczna
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45231220-3 - Roboty budowlane w zakresie gazociągów
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
77200000-2 - Usługi leśnictwa
77300000-3 - Usługi ogrodnicze
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1070506,58
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1504619,39
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1070506,58
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Profexim S.j. H.J. Duda
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Prodim Oskar Niezabitowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7352727377
7.3.3) Ulica: ul. Chodkiewicza 9/4
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-532
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Przebudowa sieci gazowej, wykonanie kanału technologicznego oraz robót elektroenergetycznych.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1070506,58
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-04-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |