Zabezpieczenie muru oporowego M6 w ciągu ul. Obiegowej od km 0+027,6 do km 0+210,2 w Olsztynie
ZARZĄD DRÓG ZIELENI I TRANSPORTU W OLSZTYNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00039056
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00039056/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-04-23 09:36
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2eeb036d-8c78-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 7393851186
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00039056 z dnia 2021-04-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zabezpieczenie muru oporowego M6 w ciągu ul. Obiegowej od km 0+027,6 do km 0+210,2 w Olsztynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG, ZIELENI I TRANSPORTU W OLSZTYNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 281358034
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ryszarda Knosały 3 lokal 5B
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-015
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdzit.olsztyn.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdzit.olsztyn.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.gminaolsztyn.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zabezpieczenie muru oporowego M6 w ciągu ul. Obiegowej od km 0+027,6 do km 0+210,2 w Olsztynie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2eeb036d-8c78-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00039056
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-04-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00009171/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.25 Zabezpieczenie muru oporowego M6 w ciągu ulicy Obiegowej w Olsztynie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00022050/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NZ.2510.4.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zabezpieczenie muru oporowego M6 w ciągu ul. Obiegowej od km 0+027,6 do km 0+210,2 w następującym zakresie:
Etap I – Zamówienie podstawowe:
Demontaż betonowych płyt elewacyjnych wraz z rusztem oraz oczyszczenie korytek ściekowych wzdłuż oczepu (wraz z wywiezieniem i utylizacją odpadów). W następnej kolejności należy odkopać przeciekające zamki na głębokość około 20 cm pod poziomem chodnika. Odkopanie należy wykonać ręcznie, tak, żeby nie uszkodzić przebiegającego wzdłuż muru drenu. Następnie należy oczyścić zamki grodzic stalowych metodą hydrodynamiczną. Przeciekające zamki należy uszczelnić przez spawanie gazowe lub elektryczne po uprzednim osuszeniu palnikiem miejsca spawania. Spawy należy oszlifować i oczyścić. Ewentualne uszkodzenia chodnika należy naprawić.
Etap II – Prawo opcji
Oczyszczenie i przygotowanie powierzchni stali metodą hydrodynamiczną.
Odsłonięte powierzchnie grodzic należy zabezpieczyć antykorozyjnie powłoką malarską z użyciem systemu R2 zgodnie z ST – RAL 7035. Ponadto należy oczyścić widoczne powierzchnie betonowe oczepu oraz odnowić powłoki ochronne malarskie - RAL 6037.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45262680-1 - Spawanie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45442200-9 - Nakładanie powłok antykorozyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty złożonej w postepowaniu przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2021-04-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |