Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych będących w utrzymaniu przez PZD Racibórz
Powiatowy Zarząd Dróg w Raciborzu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00051365
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00051365/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-05-11 14:02
- Lokalizacja
- Racibórz, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-228d1d8d-5d8c-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 6391710742
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00051365 z dnia 2021-05-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych będących w utrzymaniu przez PZD Racibórz
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Raciborzu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276287157
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 1 Maja 3
1.5.2.) Miejscowość: Racibórz
1.5.3.) Kod pocztowy: 47-400
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pzd-raciborz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.powiatraciborski.pl/pzdr/dane_powiatowy_zarzad_drog_w_raciborzu.html
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.bip.powiatraciborski.pl/ pzdr/Rok_2021.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarząd dróg
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych będących w utrzymaniu przez PZD Racibórz2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-228d1d8d-5d8c-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00051365
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-05-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002561/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych będących w utrzymaniu przez PZD Racibórz
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00017284/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NT.DP.271.2.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 211452,50 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót obejmuje następujące ciągi dróg powiatowych zlokalizowanych na terenie powiatu raciborskiego: 3500S, 3501S, 3502S, 3503S, 3504S, 3505S, 3506S, 3507S, 3509S, 3510S, 3511S, 3512S, 3514S, 3515S, 3516S, 3517S, 3518S, 3519S, 3520S, 3521S, 3522S, 3523S, 3524S, 3525S, 3526S, 3527S, 3528S, 3529S, 3530S, 3531S, 3532S, 3533S, 3534S, 3536S, 3537S, 3538S, 3540S, 3541S, 3543S, 3544S, 3545S, 3547S, 3548S, 3549S.
A) remont cząstkowy nawierzchni masą mineralno - asfaltową wytworzoną w WMB. Szacunkowy zakres remontu – 300 t
B) remont cząstkowy nawierzchni masą mineralno - asfaltową wytworzoną w recyklerze. Szacunkowy zakres remontu – 25 t
C) remont cząstkowy emulsją i grysami na gorąco remonterem drogowym.
Szacunkowy zakres remontu – 25 t
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 230317,50
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 307500,00
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 230317,50
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Remontowo-Utrzymaniowe i Sprzętowo-Projektowe „DOMINIK” Franciszek Elias
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6471002094
7.3.3) Ulica: Rogowska
7.3.4) Miejscowość: Czyżowice
7.3.5) Kod pocztowy: 44-352
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-04-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 230317,50
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-20| 2021-05-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |